-
Posts
6673 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybka_39
-
Orientowa śpisz?:razz:
-
Może karmę zamowiła po to byś ją do Tozu nie podała że głodzi psa:razz:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Rybka_39 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
To sie fotki zacytuje i tak sie nikt nie kapnie bo modzi to sie boja tu wejsc:evil_lol: -
Jaka śliczna psinka! Boskie ma ucholki:loveu:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
:diabloti:Clockowa nagrabiasz sobie -
[quote name='Rinuś'][I][B]oo witamy Cię :loveu: ale czyja minka?mamy czy Brutusa? :evil_lol:[/B][/I][/quote] Brutusa:evil_lol: oczywiście
-
Ja pierdo..no dosłownie na chwilke wyszłam..ależ wy produktywne w tych postach:evil_lol:
- 78403 replies
-
Ale zajebiaszcza ta ostatnia fotka..taka minka niewinna:loveu:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
:loveu::loveu:miło że sie troszczysz o moje zdrowie:evil_lol::evil_lol: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Rybka_39 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
Wy jesteście zdrowe Emdziolek, ale za to niedługo powstanie klub AA imienia Madzi klockowej Madzi Medorowej i Ali...no i Efki:evil_lol: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Tak chodźcie wszyscy do biednej Rybki i robimy impre:cool1: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczekaj... my sie/CIE dopiero rozkręcamy:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Łoo czyli moja galeryjka pojdzie w pizdu i będzie Armagiedon:evil_lol: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:....krwawe kasety ...krwawe pieśni ...... a tak tu spokojnie było :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tak..byłam taka grzeczna..a Wy mnie zdemoralizowałyście:evil_lol: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pogrzebie dzis w kasetach... mam nadzieje że nie wyrzuciłam przy remoncie... bo część poszło w piździec :roll: bo to metaluchy śpiewali- satanisty jedne.. krwawa to była pieśniczka :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Mam się bać?:evil_lol: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='Fuga***']Super sunia :-) Głaski wysyłam. Gratuluję też szkolenia klikerem. Powiedz, czy szkoliłaś ją na podstawie jakiegoś podręcznika?[/quote] Nie na podstawie forum klikerowego..no i sama probowałam jakoś rozgrysc Klikerową metodę. Jest fajna stronka dogs.kliker też z niej uczyłam;) Ale ja mieszam matody -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Rybka_39 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak sie ciesze ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaa... DLA :razz::razz: też żem sie czepiła :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rybożerca :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]akurat gotują coś ... nie wiem czy dobrego ale jak pachnie... ulala... :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Niech zgadne..mysl, mysl..może KARP w panierce?:evil_lol: -
Jack jak zwykle powalajace miny:loveu:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='Medorowa']Buhahhahaaaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Odszukaj proszę buhahahhaa:modla: [B]Następna[/B] Fajniusie zdjęcia:p:p [B]Dziekujemy[/B][/quote] ;)............... -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie mi sie przypomniała piosenka .. text leciał jakoś tak Atak karpia, zemsta za wigilie trwa...:evil_lol::evil_lol: musze ja odszukac :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :shock::stupid::iloveyou: Jestes taka gopia ze az Cie kofam:loveu::evil_lol: [B]BEA[/B] no wreszcie myslałam że nie trafisz:razz: [B]Basia[/B] dziekujemy;) -
Urocza panienka:loveu:
-
Niee..... nie płaczcie to była Pani K moja nauczycielka od bioli:evil_lol:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Rybka_39 replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Witam! Dawno u was nie byłam:multi: Widzę ładną zimę macie:diabloti: -
Hej Dydziu!:multi: Jak tam wam idzie klikanie?:razz: