Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Przywzyczai się;), młoda jest jeszcze ma dużo przed sobą!:razz:
  2. Potrzebujecie ogłoszeń?:roll:
  3. [quote name='GameBoy']tak wlasnie wnioslam ja do domu[/quote] :loveu::multi::multi::multi::multi:super pisz coś więcej:razz:
  4. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Jeśli chcesz korzystać z fotsika, zarejestruj się, możesz mieć albumy itp.;) I wrzucac kilka fot naraz. Rybka- ja nie zmniejszam fotki, a kopiuje "Bezpośredni lik do zdjęcia". Mniej roboty;)[/COLOR][/quote] Ale brzydko wygląda:evil_lol:
  5. [quote name='albiemu'][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Miałam kiedyś siedmioro dzieci - wiem! dokładnie siedem![/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]wydarto mi je zaspane, spod mlecznego brzucha, gdzie są? ja nie wiem....[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]słyszałam tylko ich przerażliwe jęki, długo to wszystko trwało[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]a moje rozdarte na kawałki serce, siedem razy umierało[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]wyłam, prosiłam, schowałam jedno ale też je ręka kata wydarła[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]ostatnia moja dziecina, o której życie walczyłam też w bólu umarła[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]umierały same, na zimnej podłodze, krew z nosa im sie lała[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]pewnie wydając ostatnie tchnienie myślały - gdzi ich mleczna mama?[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]a ja byłam zamknięta! Walczyłam! Gryzłam bramkę i wyłam do nieba![/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]jeszcze długo miałam brzuch mleczny ... ale nikomu go nie było potrzeba ...[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]zostałam sama, bez słodkiego mlaskania moich dzieci siedmiorga[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]Moje życie na codzień? każdy mój oddech bez nich to dla mnie katorga ....[/COLOR][/FONT][/I][/B] Sunia przebywa w Orzechowcach pod Przemyślem. Kontakt do wolontariuszki Beaty 606262450 lub mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Jezu..poryczałam się :-( Taka piekność..mnie się to w głowie nie mieści:placz:
  6. Kora upodobała sobie zorywanie książek i wszelkich gazet na kawałki, grzebanie w koszu jak zapomnę przykryć:oops:, zlizywanie kremu do rąk:diabloti:, rozwalanie pluszaków...spanie na wyrku, wieczorne obserwacje moich ryżowców i chęć ich skonsumowania;)
  7. [quote name='czartabaza']Własnie niemam pojecia jak powrzucac te fotki...:placz: Pomozecie??? Dzieki za przywitanie...:multi:[/quote] Najłatwiej z: [url]http://www.fotosik.pl/[/url] Klikasz na przeglądaj wrzucasz fotke z kompa, a następnie kopiujesz link gdzie pisze fotka w pełnych rozmiarach link na forum, następnie wklejasz tutaj;) Tylko pamiętaj przedtem zmniejszyc fotkę w paincie:razz: W razie problemow pisz
  8. [quote name='apple']To trzeba się szybciutko poprawić - wpadnę sprawdzić;)[/quote] Postaram się jutro rano coś wstawić;) Cześć łobuzice:eviltong:
  9. Czyli jeszcze ten kundelek został?:roll: Bo KOra mam nadzieje pojedzie do tego domu:razz: Ciekawe co z Belą...:roll:
  10. [quote name='Bożka']Byłam dzisiaj rano w schronie. Piesek nadal jest w boksie nr 35, ale niczym nie przypominał ( no może białymi skarpetkami )tego pięknego ze zdjęcia. Był mokry ( chociaż nie padało ) i mał bardzo skudloną sierść. Bardzo lgnie do człowieka. W takim stanie bardzo ciężko będzie mu znaleźć domek. Wiem, że jak będzie wypielęgnowany to będzie bardzo piękny ( wiem co mówię, bo wzięłam podobnego psa ). Może by ktoś odstąpił jakiś kojec w pobliżu Dąbrowy Górniczej - Mydlic, to był mogła się nim zaopiekować do czasu znalezienia mu domku. Może są jakieś inne propozycje. Ludzie pomóżmy mu, on zasługuje na wspaniały domek !!![/quote] Bożka ja ze schronem nie utrzymuję kontaktu...choc chciałabym pomóc to oni patrzą na wszystkich OBCYCH nieufnie..nie chcą współpracować:shake:, więc ja załamuję ręce...mogę tylko ogłaszać..:shake:
  11. Kurcze trzymacie nas w napięciu:evil_lol::razz:
  12. Ale swoją drogą..życie jest troche wredne ze laby mają większą szanse od boksi czy astów:shake:
  13. :roflt::roflt: Powiedz ze jej dziadek był labkiem:cool3: Ale myślę, że jak zobaczy sunieczke to się zakocha..:loveu: Boska jest..w taki mróz na dworze:placz: 3mam kciuki!
  14. [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=20040[/url] Nie wolno tracić nadziei! #eba dalej ogłaszać gdzie się tylko da!:multi:
  15. [quote name='Bożka']Zakupy zrobiłam, więc jutro będę w schronie. Rybka, czy ktoś się interesował pieskiem. W razie potrzeby oferuję transport do 100 km.[/quote] Na razie cisza...kiedyś było duzo telefonów..ale ostatecznie nikt nie zdecydował się na adopcję:-(
  16. [quote name='GameBoy']postaram sie cos pstryknac przed wyjazdem do trojmiasta[/quote] Jak tam jest już sunka u Ciebie?:cool3:
  17. Cześć! Może jakieś foty?:cool3:
  18. Marcin piekny UNUR!:loveu: Widziałam go też na charcim..jest uroczy:multi:
  19. [quote name='apple']Mój Kronos to lubi wszystko to co najpaskudniejsze- a zwłaszcza kupki łagodnie mówiąc! Świntuch jeden. W swoim życiu oprócz nich pochłoną już nylonową choinkę, proszek do prania, gabkę, foliowe worki a ostatnio w lesie pożarł nie wiem kiedy szczepionkę dla lisów wolnożyjących. Na szczęście zwymiotował i nic mu nie jest. A z takich dziwniejszych przypadków to znajoma boksia zjadła igłę do maszyny i wydaliła nie uszkadzając sobie niczego - to jest dopiero sztuka - nieprawdaż. A tak po prawdzie to aż się boję co tam w tych ich żołądkach jeszcze siedzi?![/quote] Znam rzypadek gdzie boksiu zeżarł kapsel od piwa i konieczna była chyba operacja....:shake:
  20. [quote name='evaxon'][URL]http://img249.imageshack.us/img249/7369/przystojniaczekyo6.jpg[/URL] zajęc wiekszy od Sainta :grin:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: fajne fotki i boskie opisy:razz:
  21. [quote name='Werka'][CENTER][SIZE=1][COLOR=royalblue]Oh, it's easy! When they opened the suitcase I shouted:[/COLOR][/SIZE] [COLOR=royalblue][B]HELOOO! I am Linsay Lohaaaan[/B][/COLOR][/CENTER] [RIGHT][COLOR=royalblue]:diabloti:wiem, jestem szajbnięta :evil_lol:[/COLOR][/RIGHT] [/quote] Werka, Werka ty gopolku mały:loveu::loveu::loveu: Cześć Blackowa!:razz:
  22. [quote name='sugarr']Mi tam się ten podpis podoba :cool3:[/quote] Oby modowi tez sie spodobał:evil_lol:
  23. Cześć Werciu!:loveu::multi:
  24. [quote name='olekg18']Zauważ ,że gadam z Anetą też na gg i nie ,mówie jej "zaje.... mu gazetą na 100% pomoze" tyyko daje pomysły.Ona decyduje ,czy to podziała na jej psa. Poza tym gorzej już być nie może.Chociaż w sumie może się jeszcze zacząć rzucać na domowników.Ale raczej nie jest do tego zdolny[/quote] Nigdy nie możemy do końca przewidzieć psa, lepiej chuchać na zimne.;) Ja myślę, że najlepiej by było gdyby Aneta brała częściej psy na dwór i bawiła się z nimi na otwartym terenie.Ale obaczymy jak to będzie w przyszłości. Aha PS nie chcę wiedzieć co Ci mod zrobi jak zobaczy twój stylowy podpis:evil_lol:
×
×
  • Create New...