-
Posts
6673 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybka_39
-
Uwierz, że i jeden i drugi się rozpierdyknie:lol:, a jeszcze w kolejce mam do nauki RExa:shake:. Sprobuję jak mowisz.;)
-
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
A Mania piękniutka:loveu: JA już nie wchodzę na alegratkę, jak nie mańkę, to rodzeństwo mojego psa znalazłam:-( -
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Istotnie piękny pies [URL]http://images38.fotosik.pl/23/326cef6055e90428.jpg[/URL] :loveu:[/quote] Dziś się dowiedziałam, że to w 80% mieszaniec border collie, jestem w ciezkim szoku, bo znalazłam wątek 2 psiaków identycznych jak Rexus, sa to psy pijaczki szukają domu:-o [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kolejne-stadko-z-meliny-ile-jeszcze-utopia-sunia-jak-border-collie-na-lancuchu-123408/index7.html[/url] Sorki za OT... -
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
Rybka_39 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[img]http://images38.fotosik.pl/23/326cef6055e90428.jpg[/img] Rexus znaleziony w lesie, obecnie jest u mnie- jest w tym wieku co ta sunia, znalazłam ja wczoraj na alegratce, podobieństwo z pyska uderzające:crazyeye: -
[quote name='tomcug']Przy moim łączu na pewno Cię nie pobiję. :-( Ale chociaż troszkę pomogę. Zaraz powklejam linki do Frania. ;)[/quote] No coż, u mnie 3 dni nie działał internet, ale za to gg tak i mam zaległości:mad:
-
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Wszystkie 3 dziewczynki zachipowane! Poszło jak z płatka. :multi: :multi: :multi: Chętni walili drzwiami i oknami do gabinetu, Katyu! Rybciu, ależ ja oczywiście pamiętam, że muszę o wszystkim ważnym powiadomić dzwoniąco - piszących, włącznie z możliwością nawrotu guza na innym sutku, notorycznej przepukliny i konieczności noszenia na rękach z powodu stawów. :diabloti:[/quote] Ja mojemu tymczasowi do tej pory nie zrobiłam ogłoszeń :siara: Dodam, że jest u mnie od maja!:cool3: Tyle, że on już u nas zostanie, jego adoptować musiałaby osoba niespełna rozumu. Żre wszystko co znajdzie na dworze, jak się go spuści biegnie w sina dal, ciągnie jak parowóz, je jakby był głodzony, goni rowery- a , ze jest szkolony prze ze mnie umie dać łapke i siadać:lol:, w domu spac nie chce, ale czasem przyłazi obczaić czy czegoś nie ma w misce i zawsze ubłoconymi łapskami oznacza kanapę. Oto moj kochany wybryk natury: [url]http://images38.fotosik.pl/23/326cef6055e90428.jpg[/url] -
Jakaś Ty szybka:crazyeye:, chyba mnie pobiłaś.:lol::loveu: Teraz łaciatek mus znaleźć domek.:multi:
-
Sochaczew - czarny pies z czarną rzeczywistością
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Moja drukarka odmawia posłuszeństwa... Fajnie jakby został przeniesiony w dobrze widoczne miejsce... No i trzeba wyróżnic alegratkę... -
O Rudziku wszyscy zapomnieli? Będą jakieś nowe foteczki?
-
Celestynki: tu znajdziesz najpiekniejsze psy!
Rybka_39 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Co z tym wilczarzem? -
Ciotko tomcug, napisz ja pies nic nie zawiniłem, potem kliknij na globusik i tam wklej link do odnośnika, bo dogo wywala suche linki
-
Ona jest strasznie podobna do Aby:placz::placz: Jamniczki sasiadow, to była suczka cukiereczek, taka pocieszna...niestety musieli ja uśpić....ale wzieli jamnisia znajde:roll:
-
A może Klara?:cool3: Albo Suzi:diabloti: takie mroczne:lol:
-
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Mania już z nim chętnie wychodzi, on nawet ją głaszcze :evil_lol:, a jutro jedziemy ją zachipować i...usłyszałam, że marne szanse są, by znalazł się dla niej dom, bo każdy ją odda, bo...Mania może komuś wciąć pół mieszkania ze złości etc.etc....dobra nasza, dobra nasza....[/quote] W ogłoszeniach trzeba mocno podkreślić, że ona niszczy mieszkanie i potrafi pokazac pazurki:diabloti: -
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Błahaha...:evil_lol: Bokser mojej mamy i jego rufa! :evil_lol:[/quote] Z rufy mojej bokserki wyszedł by słonik:cool3: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Rybka_39 replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']Rybko ! Jak może reagować źle na inne psy skoro u Pani Romy mieszka ich w tej chwili 30. W najlepszym okresie było około 50. Gdyby źle reagowały na inne psy to by w tym stadzie nie przeżyły.[/quote] Znam przypadki, że pies tolerował psy ze swojego stada, a już poza niekoniecznie, dlatego grzecznie zapytałam. -
Zaczynałam tak jak pisało na stronie klikerowej. W kilku sesjach: Nakręciłam psa na frisbee. Za złapanie w pysk k/s. Potem wycofałam smakołyk i zostawiłam przeciąganie się dyskiem. Następnie uciekałam jej dyskiem z przed pyska i puściłam kilka rollerów. Kora zaczęła już skakać przez nogęi łapać frisbee, które trzymam w dłoni. Puszczam dysk w ostatnim momencie. Kupiłam frisbee competitiona w Daktari. Nie potrafię jej nauczyć łapania frisbee w locie...nie potrafie przejść do następnego etapu ] Frisbee powoli ulega destrukcji..kolejne bo szmaciak po 3 dniach się zepsuł. Jak nauczyć psa ruszyć tyłek:lol:, ona jest nakręcona, ma szaleńcze oczy, a dupę z kamienia i nie wie kiedy się wybić. Po prostu nie mam pomysłu.:cool3:
-
Chwilowo ten pies nie nadaje się adopcji. Tu potrzebny behawiorysta.
-
Prozak skoro ma apetyt to myślę, że wyjdzie z tego, trzymam nadal kciuki, teraz to najważniejsze by z tego wyszedł.:loveu:
-
No to pewnie zostanie zamęczona pieszczotami:loveu: Przypuszczam, że isadorko trudno będzie Ci się jej wyzbyć z DT:razz:, tak jak Majdze Manii:loveu::evil_lol: A kiedy ona będzie U Ciebie?
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Rybka_39 replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Jak ona reaguje na inne suczki? -
piękny Bokser Fart ze schroniska w Głownie-adoptowany!!!
Rybka_39 replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Aha dziękuję mariee za sprawdzenie, domek wydawał się być fajny..no coż. Aga i Theta super, że boksio u Ciebie juz bezpieczny:loveu::loveu: -
piękny Bokser Fart ze schroniska w Głownie-adoptowany!!!
Rybka_39 replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Mam pytanie jaki on do dzieci jest? Bo kolejna osoba chętna sie znalazła... -
Teraz ja, zaraz napisze do założyciela watku na gg;):evil_lol:
-
No widze że psinka w dobre ręce jedzie:cool3: