Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Normalnie sama slodycz!!!:loveu:
  2. Może i do Dianki zawita Św. Mikolaj i da jej wymarzony domek?
  3. Idą Święta, może ktoś się zlituje?:roll:
  4. Od ludków z charciego też powinno co nieco wplynać:loveu:
  5. Dałam Felka na alegratkę na labradory: musiałam zmienic tekst bo wywalili by mnie za duplikat.. [B][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1775378_felka_suka_w_typie_labradora_nieudany.html"][B][B]Felka- suka w typie labradora- nieudany prezent Świąteczny?![/B][/B][/URL] [/B][B][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1775393_tosia_przezyla_pieklo_na_ziemi_prawie.html"][B]Tosia- przeżyła piekło na ziemi...prawie sznaucerka.[/B][/URL][/B] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1775393_tosia_przezyla_pieklo_na_ziemi_prawie.html"] [/URL]
  6. Jaki grubasek:cool3: No, ale wiadomo- mieć chudego labka to jest sztuka:evil_lol: Dawałyście ja na jakieś fora labkowe??
  7. Ja miałam przez dłuugie lata sunie w typie Batmana, o wiele mniejszą- to była świetna sunia, wychowałam się z nią:loveu: [*] Luka i co dowiedziałas się cos więcej o Batmanku?
  8. [quote name='Anecioreczek']Cześc Sylwia,byłaś na półmetku? słyszałam że było grubo :razz:[/quote] Ja półmetek mam w ten piątek:evil_lol: z swoimi murzynami.:razz: Nie byłam z klasą, bo wyjeżdżałam z rodzink na wieś. Ponoć widok ryby(kolesia z klasy) tańczącego był bezcenny:evil_lol: Marchewkowy wpadniemy niebawem.;) Witaj Żani, pusia, jbk i Ania!:multi::loveu: Wpadne do Was jutro;)
  9. 2 dni niestety nie miałam internetu, ogłoszonka dokoncze jutro. Gruby pies- to "niepelnosprawny pies" im wiecej ruchu tym lepiej:lol:- oczywiscie jesli nie ma przeciwskazan weta.;)
  10. Słuchajcie DT płatne jest....ale kasy nie ma.:shake:
  11. Co uff co uff? Od razu było wiadomo, że jak już się Maniutek wprowadził to pozbyć nie tak łatwo :siara::loveu:
  12. Laski ja Wam zrobie milion tych ogłoszeń jesli mi pomożecie! A te kody to: [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_4.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 9 punktów Wyślij SMS o treści [B]G3[/B] na numer [B]7936[/B] koszt 10,98 zł (9 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie Szukamy DT dla owczarka, ktory ma padaczke, po operacji musi być gdzieś umieszczony, nie może to być schronisko:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czeka-go-powazna-operacja-przerzucony-przez-plot-schroni-gdzie-wroci-po-operacji-126342/[/URL]
  13. A może zbierzemy kase na hotelik? Do schronu po operacji nie może wrócić.:-(
  14. Za tydzień Milka ma grzać tyłek w domku:evil_lol:
  15. Nie nie ma sprawy, zaraz będę musiała się wziać za sprzatanie i wreszcie z psem pocwiczyć:mad:, ale jutro sie poprawię i ogłosze Tośkę- zostawiłam ja na koniec, wydaje mi się, że najłatwiej jej bedzie znaleźć domek. Dodam je jeszcze na popularne portale. Weźcie tez pod uwagę, że czasem dopiero za ętym ogłoszeniem uda się znaleźć dom..a czasem ogłoszenia nic nie dają:-(
  16. Jak dostanę Iban i SwiFT od Jaagi, to jakaś dobra dusza z charciego dokona przelewu z zagranicy:loveu::loveu: Jaaga...powinnas chyba kiedyś święta zostać:roll:
  17. [B]Perełka[/B] alegratka(na wsteczu) [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=94100238&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200008%3B9034%3B94100238%3B13851527%3B%3B&secev=AQAAAR4jV8AAAM0AAAABACExMWUzNTMxMjdhZi5hMGU2NTQ3LmM0NjAuZmZmZWQxNTkAAAABAAAAAAWb2w4AUro2uaD%2BP6axrF9FOW6wt9stAcg*&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ94100238MXGuidMZ11e352af-c790-a0e6-5744-9c44ffff7a52&wmid=94100238"]gumtree[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/0/Mazowieckie/Zwierzeta/Psy/Perla-w-ponurym-schronisku-czeka-na-wybawienie.html,79768"]aleokazja[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/250538-per_a_w_ponurym_schronisku.html"]pajeczyna[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=35401"]kupiepsa[/URL] [B]Felcia [/B] alegratka: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1772702_felcia_wesola_ufna_i_jakze_samotna.html"]Felcia wesoła ufna....i jakże samotna![/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=94102681&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200008%3B9034%3B94102681%3B13851527%3B%3B&secev=AQAAAR4jV8AAAM0AAAABACIxMWUzNTQzN2ZmMy5hMGU2NTlmLjMyMjIzLmZmZmVkMDExAAAAAQAAAAAFm%2BSZAKiKkbXRasmuto7fg7D056aaU%2BVv&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ94102681MXGuidMZ11e35432-b550-a0e6-5655-02e5ffffbf64&wmid=94102681"]gumtree[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/0/Mazowieckie/Zwierzeta/Psy/Felcia--wesola-ufna-i-dumnaa-jakze-samotna.html,79775"]aleokazja[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/250544-felcia_weso_a_ufna_i_taka.html"]pajeczyna[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=35402"]kupiepsa[/URL] Mało, dlatego, że mam dużo roboty, przepraszam z gory.
  18. Zrobię jak mi życia starczy:roll: Wyroznienie na alegratkę by się przyadło:oops: Wyślij SMS o treści [B]G5[/B] na numer [B]7136[/B] koszt 1,22 zł (1 zł +22%VAT) Kod zwrotny na PW, można też większe wyrożnienia, a teraz zrobie alegratkę reszcie, nie liczcie na sentymentalne teksty, jak się robi ąte ogłoszenie nie można w kołko pisać, że sunia czeka na kogoś kto szepnie jej na ucho jestes moja:evil_lol::oops:
  19. Ona jest teraz wysoko, więc za 7 dni można wznowić wyrożnienie i wtedy mi podacie kody jak coś.:oops:
  20. Widzę, że wujaszek Theemin znużony sesją fotograficzną, a siostrzenica wręcz przeciwnie:loveu:
  21. Milka: [B][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1772643_milka_ma_wielkie_serce_nie_pozwol_by_i.html"][B]Milka ma wielkie serce, nie pozwol by i to straciła![/B][/URL][/B] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1772643_milka_ma_wielkie_serce_nie_pozwol_by_i.html"] [/URL] Ale jaki mam w tej alegratce kontakt podać?
  22. Jestem, dzięki za kodziki!:loveu: Własnie robię gratkę dla Milki.;)
  23. Wisi i powiewa!:lol: Cudny bouceronek:loveu::loveu::loveu: Wiecej fotek!:multi:
  24. Co raz więcej hodowli bokserów, zaprzestało kopiowania;) Miło że się podoba.:loveu:
×
×
  • Create New...