-
Posts
6673 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybka_39
-
Normalnie sama slodycz!!!:loveu:
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Rybka_39 replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Może i do Dianki zawita Św. Mikolaj i da jej wymarzony domek? -
Idą Święta, może ktoś się zlituje?:roll:
-
SZCZENIAK z PARWO-Leczyć, czy uśpić? GERDA I KAJ MAJĄ DOMY
Rybka_39 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Od ludków z charciego też powinno co nieco wplynać:loveu: -
Dałam Felka na alegratkę na labradory: musiałam zmienic tekst bo wywalili by mnie za duplikat.. [B][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1775378_felka_suka_w_typie_labradora_nieudany.html"][B][B]Felka- suka w typie labradora- nieudany prezent Świąteczny?![/B][/B][/URL] [/B][B][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1775393_tosia_przezyla_pieklo_na_ziemi_prawie.html"][B]Tosia- przeżyła piekło na ziemi...prawie sznaucerka.[/B][/URL][/B] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1775393_tosia_przezyla_pieklo_na_ziemi_prawie.html"] [/URL]
-
FUKS przerzucony przez PŁOT, już po operacji MA SUPER DOM
Rybka_39 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Napisałam Ci na gg:roll: -
Sochaczew - czarny pies z czarną rzeczywistością
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ja miałam przez dłuugie lata sunie w typie Batmana, o wiele mniejszą- to była świetna sunia, wychowałam się z nią:loveu: [*] Luka i co dowiedziałas się cos więcej o Batmanku? -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='Anecioreczek']Cześc Sylwia,byłaś na półmetku? słyszałam że było grubo :razz:[/quote] Ja półmetek mam w ten piątek:evil_lol: z swoimi murzynami.:razz: Nie byłam z klasą, bo wyjeżdżałam z rodzink na wieś. Ponoć widok ryby(kolesia z klasy) tańczącego był bezcenny:evil_lol: Marchewkowy wpadniemy niebawem.;) Witaj Żani, pusia, jbk i Ania!:multi::loveu: Wpadne do Was jutro;) -
FUKS przerzucony przez PŁOT, już po operacji MA SUPER DOM
Rybka_39 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie DT płatne jest....ale kasy nie ma.:shake: -
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Co uff co uff? Od razu było wiadomo, że jak już się Maniutek wprowadził to pozbyć nie tak łatwo :siara::loveu: -
Laski ja Wam zrobie milion tych ogłoszeń jesli mi pomożecie! A te kody to: [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_4.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 9 punktów Wyślij SMS o treści [B]G3[/B] na numer [B]7936[/B] koszt 10,98 zł (9 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie Szukamy DT dla owczarka, ktory ma padaczke, po operacji musi być gdzieś umieszczony, nie może to być schronisko:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czeka-go-powazna-operacja-przerzucony-przez-plot-schroni-gdzie-wroci-po-operacji-126342/[/URL]
-
FUKS przerzucony przez PŁOT, już po operacji MA SUPER DOM
Rybka_39 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A może zbierzemy kase na hotelik? Do schronu po operacji nie może wrócić.:-( -
Za tydzień Milka ma grzać tyłek w domku:evil_lol:
-
Nie nie ma sprawy, zaraz będę musiała się wziać za sprzatanie i wreszcie z psem pocwiczyć:mad:, ale jutro sie poprawię i ogłosze Tośkę- zostawiłam ja na koniec, wydaje mi się, że najłatwiej jej bedzie znaleźć domek. Dodam je jeszcze na popularne portale. Weźcie tez pod uwagę, że czasem dopiero za ętym ogłoszeniem uda się znaleźć dom..a czasem ogłoszenia nic nie dają:-(
-
SZCZENIAK z PARWO-Leczyć, czy uśpić? GERDA I KAJ MAJĄ DOMY
Rybka_39 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jak dostanę Iban i SwiFT od Jaagi, to jakaś dobra dusza z charciego dokona przelewu z zagranicy:loveu::loveu: Jaaga...powinnas chyba kiedyś święta zostać:roll: -
[B]Perełka[/B] alegratka(na wsteczu) [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=94100238&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200008%3B9034%3B94100238%3B13851527%3B%3B&secev=AQAAAR4jV8AAAM0AAAABACExMWUzNTMxMjdhZi5hMGU2NTQ3LmM0NjAuZmZmZWQxNTkAAAABAAAAAAWb2w4AUro2uaD%2BP6axrF9FOW6wt9stAcg*&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ94100238MXGuidMZ11e352af-c790-a0e6-5744-9c44ffff7a52&wmid=94100238"]gumtree[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/0/Mazowieckie/Zwierzeta/Psy/Perla-w-ponurym-schronisku-czeka-na-wybawienie.html,79768"]aleokazja[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/250538-per_a_w_ponurym_schronisku.html"]pajeczyna[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=35401"]kupiepsa[/URL] [B]Felcia [/B] alegratka: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1772702_felcia_wesola_ufna_i_jakze_samotna.html"]Felcia wesoła ufna....i jakże samotna![/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=94102681&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200008%3B9034%3B94102681%3B13851527%3B%3B&secev=AQAAAR4jV8AAAM0AAAABACIxMWUzNTQzN2ZmMy5hMGU2NTlmLjMyMjIzLmZmZmVkMDExAAAAAQAAAAAFm%2BSZAKiKkbXRasmuto7fg7D056aaU%2BVv&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ94102681MXGuidMZ11e35432-b550-a0e6-5655-02e5ffffbf64&wmid=94102681"]gumtree[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/0/Mazowieckie/Zwierzeta/Psy/Felcia--wesola-ufna-i-dumnaa-jakze-samotna.html,79775"]aleokazja[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/250544-felcia_weso_a_ufna_i_taka.html"]pajeczyna[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=35402"]kupiepsa[/URL] Mało, dlatego, że mam dużo roboty, przepraszam z gory.
-
Zrobię jak mi życia starczy:roll: Wyroznienie na alegratkę by się przyadło:oops: Wyślij SMS o treści [B]G5[/B] na numer [B]7136[/B] koszt 1,22 zł (1 zł +22%VAT) Kod zwrotny na PW, można też większe wyrożnienia, a teraz zrobie alegratkę reszcie, nie liczcie na sentymentalne teksty, jak się robi ąte ogłoszenie nie można w kołko pisać, że sunia czeka na kogoś kto szepnie jej na ucho jestes moja:evil_lol::oops:
-
Ona jest teraz wysoko, więc za 7 dni można wznowić wyrożnienie i wtedy mi podacie kody jak coś.:oops:
-
Widzę, że wujaszek Theemin znużony sesją fotograficzną, a siostrzenica wręcz przeciwnie:loveu:
-
Milka: [B][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1772643_milka_ma_wielkie_serce_nie_pozwol_by_i.html"][B]Milka ma wielkie serce, nie pozwol by i to straciła![/B][/URL][/B] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1772643_milka_ma_wielkie_serce_nie_pozwol_by_i.html"] [/URL] Ale jaki mam w tej alegratce kontakt podać?
-
Jestem, dzięki za kodziki!:loveu: Własnie robię gratkę dla Milki.;)
-
Wisi i powiewa!:lol: Cudny bouceronek:loveu::loveu::loveu: Wiecej fotek!:multi:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Co raz więcej hodowli bokserów, zaprzestało kopiowania;) Miło że się podoba.:loveu: