-
Posts
2790 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asikowska
-
zapraszam na wątek psów z Różan, bardzo potrzebują domów tymczasowych i pomocy http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!
-
bazarek http://www.dogomania.pl/threads/222436-Kolczyki-zawieszki-do-kom%C3%B3rki-dla-Kilera-i-Bizona-do-10.02.2012-godz-24-00?p=18564181#post18564181
-
bazarek dla Bizonka i Kilerka zapraszam:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222436-Kolczyki-zawieszki-do-kom%C3%B3rki-dla-Kilera-i-Bizona-do-10.02.2012-godz-24-00?p=18564181#post18564181"]http://www.dogomania.pl/threads/222436-Kolczyki-zawieszki-do-kom%C3%B3rki-dla-Kilera-i-Bizona-do-10.02.2012-godz-24-00?p=18564181#post18564181[/URL]
-
Bjutka już wyszło:) a tu bazarek kolczykowy dla Kilerka i Bizonka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222436-Kolczyki-zawieszki-do-kom%C3%B3rki-dla-Kilera-i-Bizona-do-10.02.2012-godz-24-00?p=18564181#post18564181"]http://www.dogomania.pl/threads/222436-Kolczyki-zawieszki-do-kom%C3%B3rki-dla-Kilera-i-Bizona-do-10.02.2012-godz-24-00?p=18564181#post18564181[/URL]
-
mam dwa duże pudła różnych rzeczy które ciągle przekładam bo mam nadzieję że może będę chodzić i tak przez dwa lata nic:) więc trzeba zrobić porządki w końcu:)
-
[quote name='Jetrel']Ja zwróciłam uwagę na coś innego. Najka ma chyba wybiórczą głuchotę, na spacerze z moim TŻ, słuchała tego, co jej wygodne:D[/QUOTE] hahahaha prawdziwa kobieta:):D
-
w zimie zawsze więcej naszych staruszków odchodzi.. eh..
-
bardzo pilne szukamy domu dla jamniczka http://www.dogomania.pl/threads/209129-B.pilne!-Szukamy-dt-dla-pawe%C5%82ka-poznan-pomocy! zajrzyjcie proszę
-
pilnie poszukiwany dom dla jamniczka, coraz mniej czasu zaglądnijcie proszę [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209129-B.pilne!-Szukamy-dt-dla-pawe%C5%82ka-poznan-pomocy!?p=18535524#post18535524"]http://www.dogomania.pl/threads/209129-B.pilne!-Szukamy-dt-dla-pawe%C5%82ka-poznan-pomocy!?p=18535524#post18535524[/URL]
-
jamniczek szuka pilnie domku, jest mało czasu porozsyłajcie proszę dalej wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209129-B.pilne!-Szukamy-dt-dla-pawe%C5%82ka-poznan-pomocy!?p=18535524#post18535524"]http://www.dogomania.pl/threads/209129-B.pilne!-Szukamy-dt-dla-pawe%C5%82ka-poznan-pomocy!?p=18535524#post18535524[/URL]
-
zapraszam na wątek Kilerka z Zabrzańskiego Psitulmnie przebywa w hoteliku i zbieramy dalej stałe deklaracje, może ktoś będzie mógł coś dorzucić http://www.dogomania.pl/threads/189825-Kiler-zn%C3%B3w-niechciany-Pa%C5%84cia-w-ci%C4%85%C5%BCy-pies-do-schroniska-zbieramy-deklaracje!/page25
-
przypominam o naszym kochany rudzielcu Kilerku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189825-Kiler-zn%C3%B3w-niechciany-Pa%C5%84cia-w-ci%C4%85%C5%BCy-pies-do-schroniska-zbieramy-deklaracje!/page25"]http://www.dogomania.pl/threads/189825-Kiler-zn%C3%B3w-niechciany-Pa%C5%84cia-w-ci%C4%85%C5%BCy-pies-do-schroniska-zbieramy-deklaracje!/page25[/URL] zbieramy dalej stałe deklaracje
-
[quote name='Beatkaa']Wiem Olu....tak bardzo bym chciała,żeby Paura nie siedziała za kratami,żeby miała swojego ludzia.:-( Po prostu moje marzenie i pewnie wszystkich tu na wątku... Tyko teraz trwają akcje wyciagania 2 staruszków z naszego psitula do DT: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222196-Nie-pozwól-Bizonowi-umrzeć-w-schronisku!-Pomóż-zapewnić-mu-godną-starość!"]Bizon[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221711-BARI-staruszek-uratowany-z-rzeki-zbiera-na-hotelik!"]Bari[/URL] i po prostu...jednak wolałabym jej znaleźć DS od razu...bo z hotelika może nie wyjść nawet latami:( W końcu nie jest staruszką...[/QUOTE] zgadzam się z Beatką, dla Paury najlepszy byłby dom na stałe bo nie możemy na chwilę obecną zaciągać nowych zobowiązań bo i tak nasze niektóre nasze hotelikowe psiaki mają problemy finansowe