Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. wpłata od monvelo 40 zł dziękujemy:) Mysiu dodaj w pierwszym poście deklarację:)
  2. śliczna:) wygląda dużo lepiej ale dalej taka smutna, widocznie Wareczka tak ma
  3. Arma wydaje mi się bardzo łagodną sunią ale nie wiem jak do dzieci
  4. [quote name='monvelo']hej deklaruje 20 zl miesiecznie na Killerka, prosze o numer konta na PW Pozdrawiam Gosia[/QUOTE] konto znasz:)
  5. [quote name='LILUtosi']Taki fajny psiaczek, nie byle jaki a nikt go nie chce. :-([/QUOTE] jak Kilerek reaguje na koty?
  6. a jak ta malutka jamniczka znalazła się w schronisku?
  7. [quote name='asikowska'][quote name='Mysia_']a tej dwójce ukradłam zdjęcia Asi :cool3: cieszę się że się przydało:) to bardzo urocze psiaki , łagodne i widać że ze sobą związane, suczka wystraszona ale bardzo spokojna a piesek ułożony i bardzo grzeczny i przytulanka z niego:)[/QUOTE] szczeniaczki i mamusia prześliczne:)
  8. [quote name='Mysia_']a tej dwójce ukradłam zdjęcia Asi :cool3: cieszę się że się przydało:) to bardzo urocze psiaki , łagodne i widać że ze sobą związane, suczka wystraszona ale bardzo spokojna a piesek ułożony i bardzo grzeczny i przytulanka z niego:)
  9. [quote name='Bjuta']Albo przekupimy syna Kasi, żeby sam go przyprowadził ze słowami "No przecież mówiłaś, że trzeba kochać pieski"... :evil_lol: Na starość takie kłótliwe babsko z niej wyłazi!! :mad: A ja zawsze myślałam, że ta to się boi własnego cienia...[/QUOTE] Bjutko może Murzyn jej po prostu wystarcza i nie chce innego chłopa:)
  10. [quote name='Mysia_']Maja to budzi taki postrach, że szok :evil_lol: najlepsze jest to, że zawsze leży obok zeszytu wolontariuszy :eviltong:[/QUOTE] dokładnie chciałam się tylko wpisać:) ale jak jej powiedziała nie wolno to grzecznie siedziała na chyba twoim krzesełku:)
  11. odpoczywaj kochany:) jak najbardziej zasłużyłeś na to:)
  12. ale że Lola taka odważna?:) hehe zaskakuje nas kobieta:)
  13. Bjutko piękne zdjecia:) tyle radości ze spaceru:)
  14. [quote name='Mysia_']to prawda, za blisko nikt nie może do mnie podejść, ale to głównie za sprawą Mai :diabloti: Pisałam już na innym wątku, że Murzynek i Lola mają nowe towarzystwo na swoim wybiegu, zamieszkałam tam Reiko, Ksawery i Mates, trzymajcie kciuki, żeby im się tam ułożyło :)[/QUOTE] Maja się ostatnio na mnie czaiła:) ale jak powiedziałam jej nie wolno to się uspokoiła:)
  15. o to super Reiko wreszcie będzie miał spokój:)
  16. piękności:) a jamniczka jest taka maleńka na żywo:)
  17. [quote name='Mysia_']Agumka, no więc tak - Mija w domku, a Satinek mieszka w boksie nr 2 :) Asikowska, widać po Sarabi, że jest totalnie zagubiona :-( śpi cały dzień, a jak na chwilę było otwarte okno w szatni to próbował przez nie wyskoczyć :roll:[/QUOTE] bidulka strasznie mi jej szkoda, wygląda właśnie na taką sierotkę i boi się głaskania
  18. [quote name='Bjuta']Sari trzyma kciuki, za Orionka!!! :)[/QUOTE] nareszcie jakieś dobre wieści:)
  19. [quote name='Mysia_']z każdym dniem przekonuję się coraz bardziej ile psiaków może zmieścić się na tak małej przestrzeni :evil_lol: Dzisiaj pracując przed kompem siedziałam na krześle z Mają i Niunią i jeszcze z nowym pieskiem z interwencji na kolanach.. Pod krzesłem miałam Huragana, Kluchę i Spidego, a na Krześle obok, które stykało sie z moim Łapkę :evil_lol:[/QUOTE] przynajmniej było Ci ciepło:)
  20. dzięki Mysiu, będzie jej cieplej, powinnam być w niedzielę to wyjdę z nią
  21. [quote name='Bjuta']Herma nazywa się Misia (no co zrobić...) Córka Państwa i jej synek zostali nią zauroczeni! Herma potrafi się z wielką cierpliwością bawić z dzieckiem. Felka teroryzuje. Jak dziecka nie ma, to całymi dniami przesiaduje Panu na kolanach! :) W nocy natomiast śpi z panią. Niestety na pierwszy spacer sobie życzy być wyprowadzona o 4.45!!!!!!! Pani Wanda z nią chodzi - ale przyznam, że to mi się wcale nie podoba, żeby starsza pani, po ciemku w tak trzaskający mróz musiała wychodzić... Pani Wanda nie narzekała, ale przyznała, że wolałaby chociaż godzinkę dłużej pospać... No ale Herma zaczyna się kręcić, ściągać kołdrę i tak długo drapie łapką, aż dopnie swego. Miała bardzo zaczerwienione uszy, ale pani Wanda jej to przemyła i już są blade.[/QUOTE] moja Nina jak przyjeżdża siostra na weekend też potrafi ją zbudzić o 5 :)
  22. [quote name='agumka']gdzie wy oglądacie te zdjęcia;P? Jak ja chce wejsc w ten link co asikowska podałaś wcześniej to mi nie działa, pisze ze nieistnieje :([/QUOTE] powinno już działać
  23. [quote name='Mysia_']codziennie przeżywam ten dramat :roll: z miejsca nie mam jak się ruszyć i w ogóle....[/QUOTE] Myszka tak Cię kochają że jakoś przeżyjesz:)
  24. [quote name='Bjuta']Piorun jest koszmarny!!! A Jager, nie poszedł?? On tak lubi spacery... Może się gorzej czuje?[/QUOTE] Piorun jest fajny ale ma sporo energii i nie wygląda że tak dużo siły, nie wzięłyśmy Jagera o był z nami Dżuno a ich niestety ani jednego ani drugiego nie da się puścić na wolnych smyczach
×
×
  • Create New...