Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. uwielbiam te spacerowe fotki:)
  2. Pani Bożena wysłała 200 zł dla Kilerka na diognostykę bardzo dziękujemy:) LiluTosi Ty najlepiej wiesz bo masz Kilerka na codzień czy trzeba z nim się wybrać do weta i zrobić badania, jak coś to daj znać wyśle Ci pieniążki na wizytę.
  3. dziewczyny przepraszam że mnie nie było, siła wyższa.. w sobotę będę i już mi nic nie przeszkodzi:)
  4. kochany do góry, piękny z Ciebie psiaczek
  5. może ktoś się dorzuci [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216272-uratowa%C5%82-psa-przed-%C5%9Bmierci%C4%85-m%C5%82ody-harcerz-zr%C3%B3bmy-mu-niepsodziank%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/216272-uratowa%C5%82-psa-przed-%C5%9Bmierci%C4%85-m%C5%82ody-harcerz-zr%C3%B3bmy-mu-niepsodziank%C4%99[/URL]
  6. kochani trzymajcie się
  7. trzymamy kciuki bo on taki smutny w schronisku
  8. może hotelik Raszka 10 zł za dzień plus karma [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-%28k.-Katowic%29.Wolne-2-miejsca-w-domu-i-2-w-kojcach/page4[/URL]
  9. kochani szukamy hoteliku dla Nesa [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206372-Nes-w-schronie-w-Swarz%C4%99dzu-prosi-o-szanse%21-potrzebne-deklaracje%21%21/page9"]http://www.dogomania.pl/threads/206372-Nes-w-schronie-w-Swarz%C4%99dzu-prosi-o-szanse!-potrzebne-deklaracje!!/page9[/URL] może macie pomysł gdzie można by było go umieścić
  10. a to łobuziara, mam nadzieję że szybko się znajdzie
  11. strasznie mnie to dziwi że nikt go nie chce, on jest taki charakterystyczny i rzuca się w oczy i ciągle w schronisku
  12. Adi szczęściarz:) Mysiu a co z Piorunkiem i jego paskudną raną?
  13. Warka to kochana i łagodna sunia:) i chodzi swoimi ścieżkami:)
  14. ja też dorzucę 20 zł na kochaną Wareczkę:)
  15. kochani do góry i niech Wam się poszczęści.
  16. czekamy cierpliwie na wieści i jakieś zdjęcia:)
×
×
  • Create New...