Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. ja też coś dorzucę tylko trzeba szybko coś znaleźć
  2. nie wiem czy kulawy to dobre słowo,tak mi się smutno kojarzy a Reiko to radosny psiak, może lepiej kulejący:>
  3. chciałam donieść że to moja siostra ale już się wydało :D
  4. [quote name='Bjuta']Jasne! Wkleję też na pierwszą FB i albumiki to Murzyn [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Murzyn1304[/url] A tu Lola [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Lola2112[/url][/QUOTE] hehe Bjutko byłaś pierwsza:)
  5. [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Lola2112?gsessionid=ibdAt_XsTJGzu6rqzYQTHQ[/URL] Lola [URL="http://https//picasaweb.google.com/114650921578160203091/Murzyn1304"]http://https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Murzyn1304[/URL] Murzyn [URL="https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Lola2112?gsessionid=ibdAt_XsTJGzu6rqzYQTHQ"][/URL]
  6. dziękujemy:) można by było jeszcze dodać w opisie linki do zdjęć w ich albumach
  7. to w sobotę zrobię:)przynajmniej tyle jak nie mogę jechać do schroniska:>
  8. czy można zrobić bazarek dla psa który jeszcze nie jest w hoteliku?
  9. [quote name='tymuś']i bardzo dobrze im odpisałaś!!! po prostu chcą się tych biedaków za wszelką cenę i wszelkim sposobem pozbyć!!!!!!!!!!!!!!!!! to SKANDAL!!!!!!!!!!![/QUOTE] tymuś może się boją że ktoś ich posądzi o sprzedaż zwierząt i są niedoinformowani
  10. Bjuto wyślę Ci w na początku lutego parę złotych na karmę dla tych psiaków od tej Pani, bo też zastanawiałam się jak im pomóc
  11. Wareczka lubi chodzić swoimi drogami:) lubi wolność i otwarte przestrzenie:)
  12. żeby szybko znalazła dom:)
  13. Lola chyba tak już ma, boi się swojego cienia bidulka
  14. Maciuś:) dobrze że go ostatnio wygłaskałam:)
  15. kochani przepraszam za offtopa zapraszam na bazarek dla naszego Bartusia http://www.dogomania.pl/threads/221654-Co%C5%9B-dla-wegetarian-i-%C5%82akomczuch%C3%B3w-prosto-z-Niemiec!Na-Bartusia-do-3.02.2012-24-00
  16. zapraszam na bazarek z którego dochód zostanie przeznaczony na Bartusia, ponieważ to mój pierwszy uwagi miłe widziane:) fanty przekazała saraisa:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221654-Co%C5%9B-dla-wegetarian-i-%C5%82akomczuch%C3%B3w-prosto-z-Niemiec%21Na-Bartusia-do-3.02.2012-24-00?p=18461979#post18461979"]http://www.dogomania.pl/threads/221654-Co%C5%9B-dla-wegetarian-i-%C5%82akomczuch%C3%B3w-prosto-z-Niemiec!Na-Bartusia-do-3.02.2012-24-00?p=18461979#post18461979[/URL]
  17. zapraszam na bazarek dla Bartusia :) fanty przekazała saraisa [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221654-Co%C5%9B-dla-wegetarian-i-%C5%82akomczuch%C3%B3w-prosto-z-Niemiec%21Na-Bartusia-do-3.02.2012-24-00?p=18461979#post18461979"]http://www.dogomania.pl/threads/221654-Co%C5%9B-dla-wegetarian-i-%C5%82akomczuch%C3%B3w-prosto-z-Niemiec!Na-Bartusia-do-3.02.2012-24-00?p=18461979#post18461979[/URL]
  18. dziś byłyśmy z Anią w schronisku:) Kasia twoja Serga jest cudowna i taka przytulanka:) a tu Maciuś:) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Lz-h7Q6TiBc/TxnVoNHa_aI/AAAAAAAAeHc/Fh5lHx76Vt8/s512/_DSC6422.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ePumd9-nx9s/TxnRP9Xdf7I/AAAAAAAAeG8/GuvJf6ASdzM/s512/_DSC6411.jpg[/IMG]
  19. kochany niech Ci się w końcu poszczęści:)
  20. kochana Bahia los się do niej uśmiechnął w końcu:) pozdrowienia i ściskam mocno całą rodzinkę:) buziaki
×
×
  • Create New...