Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. Mysiu po tym co Dżuno przeszedł to domyślam się że może być z niego mały rozrabiaka:> ( a wiadomo coś jak reaguje na koty?
  2. kochany do góry:) ma wydarzenie na fb ? bo nie pamiętam a bym poudostępniała, może do Metra go dać?
  3. Mysiu czy Dzuno nadawałby się do mieszkania? i czy są jakieś problemy z nim w schronisku? sorki miałam napisać na wątku schroniskowym ale coś mi się pokręciło:>
  4. Bjutka finansowo nie jest żle, narazie cały czas jesteśmy na plusie jak wrócę do domu to uzupełnię post rozliczeniowy:)
  5. cudnie że tak szybko Nora znalazła nowy domek:)
  6. Mysiu ile mamy psiaków w hotelikach ? na pierwszej stronie nie ma chyba wszystkich brakuje Wareczki, Sako, Kilerka, Pimpusia
  7. napiszcie mi proszę linki do naszych hotelikowych psiaków które mają problemy finansowe, chcę zrobić bazarek i pieniążki podzieliłabym na nie:)
  8. poproszę o jakieś nowe zdjęcia:) naszego ulubieńca:) i co u niego?
  9. Mysiu daj znać kiedy w tej przerwie świątecznej to sobie wezmę urlop i też będę:) będzie ktoś w niedzielę bo jutro pracuję i nie mogę
  10. ja na szkolenie też chętnie się pisze:) i przykro że Nort odszzedł..
  11. po Czesterku widać że warto szukać domków i nigdy nie można tracić nadziei:)
  12. Kilerek dostał od kochanej pani Bożeny 50 zł na Mikołaja:) ogromne dzięki jest pani wielka:)
  13. Gosia jest w nim zakochana i jak mówi że on ją wybrał i była to miłość od pierwszego wejrzenia, Dżuno się słucha, ładnie chodzi na smyczy i ma mnóstwo energii więc z pewnością nie jest typem psa kanapowca tylko obowiązkowo codziennie długi spacer albo bieganie:) mam cichą nadzieję jeżeli do przyszłego roku nikt go nie zechce że znajdzie dom w naszej rodzinie:> póki co młoda szuka mieszkania więc trzymajcie kciuki:>
  14. Murzynek:) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cWkE4SB_skU/Tt0wYjera4I/AAAAAAAAZw4/4jPFjNJphjE/s512/przytulaki%252520sobota-10.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xT6n3E4flM4/Tt0wY1xfCEI/AAAAAAAAZw8/D9s-P8CqbIk/s512/przytulaki%252520sobota-14.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7VSjjKb5WPA/Tt0wYfA3D4I/AAAAAAAAZw0/wy1Wo_Vcz14/s512/przytulaki%252520sobota-13.jpg[/IMG]
  15. wystraszona i kochana Lola [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DIiVBAfXT1E/Tt0v6pCvlzI/AAAAAAAAZvc/LZXUMAM8E_A/s512/przytulaki%252520sobota-2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8DEKy3uHQiM/Tt0v7H1KGrI/AAAAAAAAZvw/uwuXbweSuXU/s512/przytulaki%252520sobota-5.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5hkADF1hmKk/Tt0v-Nf5VAI/AAAAAAAAZwQ/O3T4AMXGoxA/s512/przytulaki%252520sobota-23.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JI0Ys6Ojq2k/Tt0v-nw6tyI/AAAAAAAAZwo/utXV3ClBFDE/s512/przytulaki%252520sobota-25.jpg[/IMG]
  16. Dżuno miłość mojej siostry:) minęły dwa tygodnie a ciągle siedzi jej w głowie:) [IMG]http://https://lh6.googleusercontent.com/-tGjYLabCD7E/Tt0uQv_GUzI/AAAAAAAAZs8/MwsYX_6uXAo/s512/przytulaki%252520sobota-37.jpg[/IMG][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tGjYLabCD7E/Tt0uQv_GUzI/AAAAAAAAZs8/MwsYX_6uXAo/s512/przytulaki%252520sobota-37.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LSXN6OmRJqc/Tt0uRuBRjPI/AAAAAAAAZtk/ZBGo-qqmOJM/s512/przytulaki%252520sobota-40.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-g9A2ZVXZBRY/Tt0uS9WK6KI/AAAAAAAAZto/HF3gCf6O0M4/s512/przytulaki%252520sobota-43.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WGDDMaqUnTY/Tt0uWF-oaII/AAAAAAAAZuc/dFpKPbqTrnI/s512/przytulaki%252520sobota-46.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RV_MO5uftB4/Tt0uPjXcvqI/AAAAAAAAZsk/ESSn8TjY8Lo/s512/przytulaki%252520sobota-33.jpg[/IMG]
  17. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UXRpMF9Y7EM/Tt0w_mVRIdI/AAAAAAAAZxo/ksi9qZ35F-U/s512/przytulaki%252520sobota-20.jpg[/IMG] kochane słoneczko:) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BTHybBUsFTc/Tt0w_1wgWNI/AAAAAAAAZxs/47YW2Hmd180/s512/przytulaki%252520sobota-17.jpg[/IMG]
  18. przydałby się jakiś post rozliczeniowy bo ten na pierwszej stronie chyba mało aktualny jest
  19. Bjutko wyślę CI parę groszy na ogłoszenia
  20. w końcu kochany ma to na co zasługiwał i czekał od dawna:) dom i kochaną rodzinę:)
×
×
  • Create New...