-
Posts
2790 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asikowska
-
skakanie sobie do oczu nie ma sensu, masę osób było na tym wątku ja też się do nich zaliczam i nie wpadłam na to żeby się wybrać do Sako i zobaczyć jak z nim jest, teraz obrzucanie się błotem nic nie da i trzeba jakieś wnioski wyciągnąć na przyszłość.. najważniejsze żeby bardziej nie cierpiał i trzymajmy kciuki za niego żeby udało mu się z tego podnieść, a złe emocje z pewnością mu w tym nie pomogą..
-
[quote name='Bjuta']Pani Prezes oddzwoniła mi - że trwają rozmowy i negocjacje w sprawie nowego kawałka terenu na nowe kojce i wybiegi. Więc na razie nasze plany i marzenie musimy uzbroić w cierpliwość i czekać na rozwój (oby szczęśliwy!) wypadków aż do września... :)[/QUOTE] co nie oznacza że można pomyśleć jak zebrać pieniążki:>
-
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
asikowska replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
co z bucikiem dla niego? -
każdy z nas jest trochę winny bo za bardzo skupiliśmy się na tym żeby pokazać kto ma racje, nauczka na przyszłość że najbardziej liczy się zwierzak któremu pomagamy a nie nasze racje..Sako kochan przykro mi że nie umieliśmy Ci bardziej pomóc..
-
dobrze wygląda:)
-
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
asikowska replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
do góry kochane robaczki:) -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
asikowska replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
kochany do góry -
popieram w 100 %, szkoda czasu na kłótnie bo wiele zwierzaków potrzebuje naszej pomocy
-
ja też 5 zł stałej dorzucę, przepraszam że tak mało ale więcej nie dam rady od czasu do czasu jakimś bazarkiem pomogę
-
dziewczyny ogarnijcie się trochę!!! więcej pokory by się przydało i może wrażliwości.. zaczynam się zastanawiać czy zależy Wam na losie psa czy na wzajemnych przepychankach... brakuje mi słów.. z pewnością Sako nie byłby zadowolony z takiego obrotu spraw..
-
wielka szkoda, jejku dlaczego ja nie mieszkam w domu tylko w bloku eh
- 876 replies