Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. piękna z nich para:) dystyngowany i spokojny Murzyn i mała wystraszona Lola, która nie odstępuje swojego towarzysza na krok myślę że gdyby ktoś dał im szansę zdobył by wiernych przyjaciół zakochałam się od pierwszego wejrzenia:)
  2. Paura jest bardzo fajnym kontaktowym psiakiem i jak dla mnie bardzo wesołym:) taka z niej kochana kluseczka i to umaszczenie super:)
  3. takie historie z happy endem cieszą bardzo:) i pomagają odzyskać wiarę w ludzi;) buziaki i przytulańce dla całej rodzinki i Czesterka:)
  4. ja postaram się na chwilę chociaż wpaść ale akurat w sobotę sprawdzają przewody kominowe i muszę być w domu jak się szybko pojawią to ja też choćby na chwilę:>
  5. jaki piękny i dostojny:)
  6. trzymamy kciuki za Malwinkę:) powodzenia kochana:)
  7. znowu tyle psiaków..eh.. jak można takie piękności wyrzucić.. nigdy tego nie zrozumiem.. jak się czuje moja kochana Okruszka?:>
  8. te nasze schroniskowe dziewczyny to charakterne są i chodzą swoimi drogami jak koty:> na szczęście Wareczka się odnalazła:)
  9. kochany w końcu trafił Ci się ciepły domek i oby jak najdłużej:) buziaki
  10. kochana teraz będzie już tylko lepiej:) główka do góry kochana Wareczko:)
  11. trzeba koniecznie jej pomóc bo ledwo chodzi bidulka
  12. zajrzyjcie proszę dramatyczna sytuacja psiaków z szydłowca, [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213591-DRAMATYCZNA-sytuacja-ps%C3%B3w-z-Dworca-PKP-Szyd%C5%82owiec-quot-ZNIKN%C4%84-quot-jak-dziesiatki-innych-HELP/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/213591-DRAMATYCZNA-sytuacja-ps%C3%B3w-z-Dworca-PKP-Szyd%C5%82owiec-quot-ZNIKN%C4%84-quot-jak-dziesiatki-innych-HELP/page5[/URL] dobrze że nasze bezdomniaki chociaż w schronisku mogą znaleźć swój kąt..
  13. kochane trzymam za Was kciuki, mogę wysłać parę złotych na karmę tylko poproszę numer konta na pw i nie myślałyście o jakimś wydarzeniu na fb może udało by się znaleźć domki dla tych bid
  14. kochana Wareczka:) wszystkiego dobrego na nowej drodze życia:) może warto jej kupić coś na te stawy żeby jej się łatwiej chodziło, co Wy na to?
  15. ok jak coś to daj znać to się z Tobą zabiorę:)
  16. Ania jak jedziesz bo jutro święto i zastanawiam się jak kursują autobusy:>
  17. zapraszam na wątek Kilera też podopiecznego z Psitula, przebywa w hoteliku ale ciągle brakuje deklaracji może ktoś się dorzuci http://www.dogomania.pl/threads/189825-Kiler-zn%C3%B3w-niechciany-Pa%C5%84cia-w-ci%C4%85%C5%BCy-pies-do-schroniska-zbieramy-deklaracje!
  18. Bjutko z Katowic to chyba najlepiej autobusem
  19. i seria pięknych uśmiechów:) Sara [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NLXAwKSff30/Trb-Bts6acI/AAAAAAAAXw0/gMmyL6xnoGs/s512/1%252520%252528162%252529.jpg[/IMG] Segros [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-N5AY6uKvM6w/Trb9b4f3o1I/AAAAAAAAXno/9Ms6XT7qSwo/s512/1%252520%25252887%252529.jpg[/IMG]
  20. Okruszka kochane maleństwo:) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-U_9jpxitFOk/Trb905XxPgI/AAAAAAAAXtg/tQ3iRmj8k1o/s512/1%252520%252528136%252529.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-z99cAD5BWMA/Trb91wVR0dI/AAAAAAAAXt8/Znyo-JyzryY/s512/1%252520%252528138%252529.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--BQSYkCMFAs/Trb96HhIU4I/AAAAAAAAXu4/L3RaHp4NTiw/s512/1%252520%252528146%252529.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JgW43nCVKIA/Trb90sKCGII/AAAAAAAAXtk/MXlHEPKNnpg/s512/1%252520%252528135%252529.jpg[/IMG]
  21. ok to czekamy i miejmy nadzieję że to było jednorazowe, pozdrowienia dla Was i Kilerka:)
×
×
  • Create New...