[quote name='Zosia123']Niestety nadal czekam na wyciągi, kompletnie nie wiem, ile mamy pieniędzy, ostatni wyciąg mam z 28 lutego. Wczoraj rozmawiałam Irkiem, obiecał wysłać, ale widać znowu zapomniał.
Ja będę niedługo z Reksem u dra Kanzawy to może zapytam go o te karmy na stawy. Ale na pewno najważniejsze są leki.[/QUOTE]
Zosia123 kompletnie nie rozumiem tej sytuacji, przecież te pieniądze są zbierane na Zefira i w każdej chwili wpłacający powinni móc wiedzieć ile ich jest i jak jest potrzeba np teraz z nich skorzystać, czyli kupić karmę, Zefir jest w takim stanie zdrowia że nie może czekać i karma powinna jeśli są środki być kupiona już i wysłana do Lilutosti