Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. czyli teraz trzeba go skonsultować znowu z wetem i pewnie podawać jakieś leki, daj znać co dalej
  2. ale fajnie:))) a co to za film?:))
  3. strasznie mi przykro
  4. o co chodzi z tym reżyserem bo ja nic nie kumam?:>
  5. wysłałam pieniążki na szczepienie Bartka, ustaliłam też z Lilutosi że jak będzie chłodniej to zrobimy mu też kontrolne badanie krwi
  6. gdzieś mi umknął jeden miesiąc zaraz wyślę
  7. kanapy myślę że akurat psom nie przeszkadzają:)))
  8. kurcze, biedaczek Lilu jak Ci można pomóc? coś potrzebujesz? niestety na odległość tylko mogę
  9. jaki jest stan finansów ? bo z pierwszego postu nie bardzo mogę to wyczytać
  10. dziękuję za wpłaty na konto skarpety i proszę sprawdźcie czy się wszystko zgadza
  11. [COLOR=#000000]Wpłaty do skarpety:[/COLOR] [COLOR=#000000]788,38 zł agusiazet 30.06.2014[/COLOR] [COLOR=#000000]20 zł (VI,VII) Monika z Katowic 30.06.2014[/COLOR] [COLOR=#000000]20 zł (VII) asiuniab 01.07.2014[/COLOR] [COLOR=#000000]20 zł (VII.VIII) sharka 02.07.2014[/COLOR] [COLOR=#000000]0,05 odsetki 02.07.2014[/COLOR] [COLOR=#000000]10 zł (VII) jolantina 03.07.2014[/COLOR] [COLOR=#000000]10 zł (VII) dexterka 04.07.2014[/COLOR] [COLOR=#000000]10 zł (VII) Ajula 04.07.2014[/COLOR] [COLOR=#000000]20 zł (VII) Jolanta08 07.07.2014[/COLOR] [COLOR=#ff0000]-120 zł Bartuś [/COLOR][COLOR=#000000]zgłoszony przez asuniab [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252538-Staruszek-BARTU%C5%9A-i-LUPUS-po-9-latach-schroniska-juz-w-DT-bardzo-chc%C4%85-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...zo-chcą-żyć[/URL][COLOR=#000000] pomoc bezzwrotna - stały deklarowicz[/COLOR] [B][COLOR=#0000cd]stan na 08.07.2014 778,43 zł [/COLOR][/B][COLOR=#000000]30 zł MOK56 (VII) 09.07.2014 20 zł ukryty smok (VII) 09.07.2014 20 zł arim (VI,VII) 09.07.2014 10 zł joaaa (VII) 10.07.2014 10 zł Nuncek (ZVII) 10.07.2014 10 zł _Lara (III?) 14.07.2014 [/COLOR][B][COLOR=#006400]40 zł zwrot pomocy dla Florki od Iwna5702 14.07.2014[/COLOR][/B][COLOR=#000000] 25 zł bakusiowa (VII) 14.07.2014 40 zł cancer (IV-VII) 14.07.2014 1 zł z konta oszczędnościowego skarpety 14.07.2014 [/COLOR][B][COLOR=#0000cd]stan na 15.07.2014 984,43 zł[/COLOR][/B][COLOR=#000000][/COLOR]
  12. bardzo mi przykro
  13. zrobiłam przelew do TOZu na koncie Pimpka mamy 37 zł
  14. napisałam do Pianki jak da mi uprawnienia uzupełnię rozliczenie z pierwszych postach; Wpłaty do skarpety: 788,38 zł agusiazet 30.06.2014 20 zł (VII) Monika z Katowic 30.06.2014 20 zł (VII) asiuniab 01.07.2014 20 zł (VI.VII) sharka 02.07.2014 0,05 odsetki 02.07.2014 10 zł (VII) jolantina 03.07.2014 10 zł (VII) dexterka 04.07.2014 10 zł (VII) Ajula 04.07.2014 20 zł (VII) Jolanta08 07.07.2014 [COLOR=#ff0000]-120 zł Bartuś [/COLOR]zgłoszony przez asuniab [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252538-Staruszek-BARTUŚ-i-LUPUS-po-9-latach-schroniska-juz-w-DT-bardzo-chcą-żyć[/URL] pomoc bezzwrotna - stały deklarowicz [B][COLOR=#0000cd]stan na 08.07.2014 778,43 zł[/COLOR][/B]
  15. [quote name='asiuniab']cioteczko ja mam zlecenie stałe, więc nie mam jak wpisać miesiąca, możesz przyjąć, że deklaracja, jest za miesiąc bieżący;[/QUOTE] ok nie ma sprawy:)
  16. [quote name='agusiazet']Asikowska, popros tez moda o zmiane tytulu watku![/QUOTE] agusiazet napisałam już przedwczoraj do Anashar i czekam
  17. dostałam też deklaracje od asiuniab 20 zł proszę piszcie za jaki miesiąc jest deklaracja, w czwartek wieczorem wyjeżdżam i będę dopiero w niedzielę, jeśli mam przesłać jakieś pieniążki proszę szybko o decyzję i dane na pw do przelewu
  18. nr konta wysłane, gdyby ktoś nie dostał to proszę dać znać otrzymała też pieniądze od poprzedniego skarbnika 788,38 zł 30.06.2014 dziękuję i jest pierwsza wpłata Moniki z Katowic za czerwiec i lipiec 2014 wpłynęło 30.06.2014 [COLOR=#0000cd][B]stan skarpety to 808,38 zł[/B][/COLOR]
  19. [quote name='Olena84']zaraz robię przelew, od jakiś 3 miesięcy wysyłam już 30zł - gdzieś pisałam, że zwiększyłam deklaracje, w tym miesiacu wysle 50zł[/QUOTE] twoje deklaracje mam , wpisałam od marca zwiększenie 30 zł, czekam też na deklaracje winter7, miała wpłacić , rozmawiała z nią Gosia ze schroniska dziękuję za dodatkowe wpłaty
×
×
  • Create New...