Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. przypominam o numerze konta dla Maksia ( jest dla niego przyznana pomoc w kwocie 70 zł) i numer konta dla psiej staruszki i Twixa
  2. moje psy w pracy też przestawiłam na suchą a przez lata były przyzwyczajone do karmy typu kiełbasa dla psa i co tam im pracownicy dali, po zmianie karmy skończyły się problemy z sierścią, biegunkami itd, na początku nie chciały oczywiście jeść ale po drugim dniu już jadły, może spróbujesz z suchą karmą
  3. moja sunia też tak miała po wyjściu ze schroniska, wszystko unormowało się jak zaczęła dostawać suchą karmę, na początku nie chciała jej jeść bo w schronisku dostawała mieszaną karmą czyli taką papkę, ale się przyzwyczaiła i teraz zjada ze smakiem, kupuję jej brit care, na moje dwa psiaki średniej wielkości paka za 142 zł starcza na dwa miesiące, czasem coś innego im daję ale wtedy niestety znowu biegunka więc nie ryzykuję
  4. ok to zamówię pod koniec listopada:))
  5. kupię chłopakowi karmę, mogę wysłać do Cudak? (potrzebuję dla kuriera też numer telefonu) i jakiego Brita on jada?
  6. napiszcie adres na pw wyślę jedzonko dla kotka:) i telefon bo wyślę kurierem
  7. ja też się oczywiście zgadzam, jeśli było to praktykowane wcześniej:) bardzo proszę o numer konta na pw,
  8. niestety chyba nie możemy pomóc, Maksiu dostał już o nas pomoc, a pomoc skarpety jest jednorazowa, proszę żeby wypowiedziały się jeszcze inni członkowie komisji
  9. Ewana ja też grosika podrzucę dla Grafiego, daj tylko namiary na pw
  10. poproszę też o adres na pw to też wyślę buteleczkę
  11. może połowa dla Rexa i pół dla pana Mariana, kupcie co potrzeba, ja po wypłacie wyślę kaskę na butlę
  12. ja też zaglądam
  13. wie ktoś może co u Łolesa?
  14. trzymam kciuki za naszego staruszka
  15. poleciała stówka od mojej siostry monvelo
×
×
  • Create New...