już się umówiłam na jakiś ostatni dzień czerwca na operację oczek,wet ma do mnie zadzwonić i podać konkretny dzień.Koszt 1200 zł,a nie 2000 :multi:, ale i tak brakuje nam ok.250 zł .:placz:Bera bawiła sie dzisiaj piłeczką i piszczącym kaczorkiem, nie chciała oddać ,chodziła z nim,podgryzała i mruczała.Wyglądała bosssko.Mam zdjęcia,to wstawię - kiedyś :roll:. Ogólnie jest wesoła jak wracamy to się bardzo cieszy i robi wiatr swoim badylem.:lol: