Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84490
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Majawrc, wrzuć sprawę na wątek transportowy,może sie uda A może pociągiem go wysłać,jak bagaz.Trzeba by sprawdzić taka mozliwośc.Może da radę wytrzymać w expresie te parę godzin.
  2. akcja mailowa może pomóc jak w sprawie Ligoty koło Wrocławia,a leakrz wet.powiatowy nie może coś zdziałać? Słabo sie robi po przeczytaniu takich informacji :placz:.
  3. nikt nie ineteresuje się Brutuskiem? :placz::crazyeye: Dajcie parę groszy na hotelik dla niego.:modla: Jutro po akcji będą jego zdjęcia.
  4. gdzie ten pies ma ogon,a gdzie głowę? :eviltong:kto zgadnie? :crazyeye: Kobiś śpi ,ciii.
  5. Reksiu wystawia nas na próbę cierpliwośći :cool3: Mam nadzieję,że wszystko jest w porządku tylko cierpi na brak czasu.
  6. szkoda,że sie pani I. nie zgodziła. Będę o 11 pod domem na ulicy U. A więc prosimy o wpłaty na AFN na rzecz Brutusa z Wrocławia.
  7. pasuje mi,gdzie mam być,podaj adres na Pv.Dziewczyny wpłacajcie na Brutusa z Wrocławia na AFN ,każdy grosz się liczy!!!
  8. mordusię ma mocno sznaucerowatą :cool3:,absolutnie nie pona :shake:. Sliczny jest,szukaj domku mały.
  9. Dzielna Tamb :lol:,oby sie wszystko udało. Ale Tamb,nie zapominaj,że masz JEDNO zdrowie :cool3: i pomyśl o sobie.Co zwierzakom po chorej pańci?:crazyeye:
  10. a gdzie wpłacac pieniądze?Moge jutro dać transport,ale też w tych samych godzinach.Po prostu tak pracuję,że nie da rady inaczej.
  11. czekam na dalsze info od ULV.Niestety pracuję i nie moge dysponować swoim czasem dowolnie.O 17 musze być w pracy.Biorąc pod uwage gigantyczne korki we Wrocławiu muszę liczyć na powrót z Kątów ok 1,5 godziny.Cała akcję trzeba by zacząć ok.12.
  12. na którą ten transport jest potrzebny i skąd dokąd?Pewnie do Kątów Wrocł. Myślę,że gdyby p.Irena się zgodziła,to by było lepiej,bo do wetów bliżej i do psa,a moze koszty będą też mniejsze.Oczywiście,że trzeba dać jej na jego utrzymanie.Może to będzie częstszy,tymczas płatny. Między 13 a 15 moge służyc transportem,moze nawet od 12.
  13. czekamy czego się dowie ULV w sprawie hoteliku i trzeba będzie ustalić kto i jak będzie zbierał pieniądze.
  14. zadeklarowałam 40 zł na początek,kto sie jeszcze dołoży? Sprawav baaaardzo pilna. :crazyeye:
  15. chol...,czyli blisko mnie.Jest szansa na wyrwanie go i gdzie jest jakiś hotelik?Chyba jest w Długołece i w Mirkowie.Dowiem sie jutro co i jak.W Kątach też jest,ale to daleko.Bliżej mozna by go odwiedzać chociaż.
  16. Dziękuję Maupa 4 ,ze się zajęłas sprawą, bo nie jest miłe jak jedna dogomaniaczka ciągle zastrasza nas ,a to ona ma w sumie nie wyparzoną buzię i sieje zamęt gdzie sie tylko da.Sama uważa się za nietykalną.
  17. w jakim rejonie miasta on jest?Co będzie jak wróci Sławek,to niech się wtedy jego rodzina martwi.Przecież nikt z nich nie będzie wiedział gdzie on jest.Uciekł i już jak go prowadzili,,koniec i kropka.
  18. trzeba go wyrwać i zrobić zrzutkę na hotelik,żeby chłopak choc troche doszedł do siebie.Deklaruję 40 zł na początek,to są 2 dni w hotelu chyba,kto następny?
  19. Ale artystka :evil_lol: , a co tam,bedzie własny ozorek o własną doopkę brudzić?:lol:Przecież ona damą jest.
  20. Pajuniu,opróżnij swoją skrzynkę,bo nie moge wysłac wiadomości.
  21. ja też mam punkty karne ,hahaha,ale sie wystraszyłam. To może my się zbieżmy do kupy i zróbmy co trzeba albo ignorujmy aż do bólu.
  22. Kobiś to rewelacyjna niania,tylko mu podopieczny zniknął z pola widzenia :crazyeye:, a TZ uwielbia go?
×
×
  • Create New...