Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. a dokąd go dowieźć? Edi jest chyba ze Żmigrodu
  2. następna kudłatka wymagająca pilnie chociaż DT [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=89581[/url]
  3. dorzucę 30 zł do transportu,potem mogę zrobić bazarek,mam sporo fantów,ale w sumie to powinno mu się psa odebrać,a nie jeszcze płacić.Zachęci go do dalszej działalności. :angryy:
  4. to świetne wieści :lol:,oby ten maluszek też znalazł domek :lol: A czemu ta pani cały czas płakała? :-( ze wzruszenia?
  5. to łobuz :mad:,trzeba go ścierą przez łeb zdzielić :eviltong: Pieszczot psu sie nie szczędzi,ale się daje gdy my chcemy , a nie on.Wtedy czuje kto rządzi i własnie o to chodzi.Po prostu pies ,szczególnie duży musi znać miejsce w szeregu.
  6. dziewczyny ,trzymam kciuki,,dołożę 20 zł
  7. jeszcze trochę i pojedzie :evil_lol: a apetyt może wzrósł po kastracji,niestety :roll:
  8. ale się cieszę :multi::multi::multi::multi:,Dusieńko bądź szczęśliwa:loveu: Wielkie ukłony dla Oli i nowych państwa :lol:
  9. ja też dorzucę 30 zł na suńki
  10. to świetnie,że mała zdrowa,można ją oddać z czystym sumieniem :lol:,a to zdarzenie nastąpi wkrótce:cool3:,więc trzymajcie się obie. Pani Ania z pewnością będzie zadowolona z małej :evil_lol:
  11. dopiero trafiłam na ten wątek i mało się nie poryczałam z radości :multi::multi::multi: lepiej się zdarzyć nie mogło :lol:
  12. ja też się dołożę do transportu
  13. wygląda na to ,że Brajla trzeba będzie ustawić w szeregu,bo sie za pewnie poczuł.Czytałam,że w takich przypadkach pies nie może decydować kiedy mają być pieszczoty tylko pan.Należy więc psa odganiać jak nieproszony przychodzi do miziania,powienien ostatni wychodzić z domu i wchodzić do niego.Na końcu dostawać jeść,itd,itp.Na początku serce mi pękało,ale metoda jest skuteczna. A ścierka to czasem dobre narzędzie tortur :evil_lol:
  14. ale śliczne towarzystwo psio - ludzkie :lol: czekamy na wyniki Kamulca :evil_lol:
  15. to ci państwo znaleźli go w Wyborczej :evil_lol:,ku naszej radości Mam nadzieję,że będzie już u nich na zawsze :cool3:
  16. Nowi państwo Moriska znowu przysłali informacje o nim :loveu: Dzień dobry. Pozdrowienia od Moriska, który jest, jak widać na zdjęciu wszędzie. Chodzi za mną czarny diabełek. Uwielbia biegać, sam prowokuje i może tak bez końca. Sam boi się zostawać na dworze. Z apetytem raczej nie ma problemów. Problem ma kot, bo Morisek piszczy z radości na jego widok. Radość jego jest tak wielka, że koteczka ratuje się ucieczką, gdyż nie rozumie tej zaskakującej miłości. W nocy pies znalazł sposób, aby być bliżej mnie. Po prostu wciska się pod (niskie) łóżko. W dzień ciągnie mnie do komputera i leży przy moich nogach. Tak się składa, że pracy mam dużo i czuję się ciągle przez niego ponaglana :). Myślę, że był pieskiem wychowanym z małym kotkiem i dzieckiem grającym w gry komuterowe. Pod biurkiem miał spokój. Potem zaczął szczekać, a szczek ma głośny. Przy tym przestał być milutką kuleczką. Czasami chyba obrywał kijem, bo bardzo się boi mopa. W schronisku panowie też stosowali to narzędzie. Boi się psów z ulicy i raczej nie wchodzi z nimi w dyskusję. Mam na myśli polemikę głosową, gdyż nie ma możliwości, aby się spotkały. Morisek jest bardzo cierpliwy. Pozwala na wszystkie zabiegi pielęgnacyjne. Zachowuje się tak, jakby był naszym psem przez wiele lat. A minął dopiero tydzień. Pozdrawiamy Państwa serdecznie [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/4418/wariacjeze0.jpg[/IMG] I JAK TU SIĘ NIE CIESZYĆ:multi::multi::multi:
  17. spisz sobie kontakty,może uda się upchnąć inne bidy :evil_lol:
  18. przed chwila rozmawiałam z żoną tego pana.Niestety przesunął mu się termij przyjazdu do domu.Miał być jutro i jechać za tydzień.Będzie dopiero za tydzień i będzie jechał przez Niemcy między 7 a 9 marca.:-( Przykro mi ,ale to nie zależy od niego tylko od pracodawcy.Czy nadal reflektujecie na ten transport?
  19. Dopbrze,że sunia jest we wlaściwym domku i tak odżyła. A czy starsi państwo jakoś to przeżyli?proponowałyście im może inną bidę?
  20. POdziwiam Was,dzielne jesteście :loveu:.Czy trzeba będzie DT wspomóc finansowo? Mogę zrobić bazarek.
  21. czy Anię trzeba wspomóc finansowo?
  22. Popieram w całej rozciągłości jak zwykle wyważoną wypowiedź Han&Dom :evil_lol: Zdjęcia fantastyczne i widac ,że Lisia jest najszczęsliwszym psem pod słońcem :lol: Pozdrawiam wszystkie Rzepki z przychówkiem :lol:
  23. i jak wyniki badań? wiadomo już coś?
×
×
  • Create New...