Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Ale się wzruszyłam :-(,podwójnie.Kiedy przeczytałam o nieszczęściu małej i kiedy z Roma tak cudownie napisała o przyszłym domku Margolki :loveu:. Jeżeli moge tylko przypomnieć,to o ile wiem zdejmowania kamienia z zębów nie należy łączyć ze sterylką.Ale mam nadzieję,że wet wie o tym. Dużo szczęścia sunieczko dla Ciebie i Twojego cudownego domku .:loveu:
  2. poczekajcie az Irysek poda koszty,bo na razie nie wiadomo ile to kilometrów w sumie.
  3. to telewizor będzie miał 32 łapy :eviltong:,16 uszu,8 ogonów ,8 pup do koopania ,o ludzie ale numer :roll::lol: i osiem mordek do całowania :evil_lol:
  4. Jak się cieszę :multi::multi:,(chyba mój telefon poskutkował)że informacje od siostry włascicielki się potwierdziły. Kamień z serca. Czuję się niejako też odpowiedzialna za wirtualną adopcję Żabulki.Mam nadzieję,że kiedyś ją zobaczę. :lol:
  5. [quote name='xxxx52']do schroniska nie powinno ,zadne zwierze trafic:-(wcale sie nie dziwie tej pani ,ze stracila zaufanie.Dlatego nalezy udowodnic ,ze jej pieski znajda dobre domy,dac kilka pieskow do internetu zbierac oferty ,przedstawic tej starszej pani i zapytac sie czy akceptuje ta ,czy ta adopcje,zrobic zdjecia z nowego domu.mysle ,ze gdyby byla dobrze informowana o adoptowanych psach ,nabralaby zaufania.[/quote] popieram,choc pewnie nie jest to łatwe do wykonania
  6. Pierwszy chyba raz w historii telewizor będzie miał tyle nóg :evil_lol: a jak jeszcze sam zacznie chodzić :crazyeye:
  7. trzeba DT wspomóc,więc gdzie przesłać obiecane 30 zł?
  8. oj, ludzie :angryy::mad::diabloti:,zajmijcie się działaniem dla dobra psów i nie traćcie energii na głupie przepychanki. Jak dowiodła historia żadne z Was nie zmieni poglądów,więc po co ta pyskówa? :cool3: [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]RÓBCIE KAŻDY SWOJE [/COLOR][/SIZE][/FONT]:cool3:
  9. przy takiej ilości to już naprawdę nie ma znaczenie czy 8 czy 9 :eviltong:,jeden balasek więcej do zebrania:evil_lol: W pudle po telewizorze plazmowym by się nie zmieściły :shake:
  10. dziś małą zrobiła mi pobudkę o 7 , a dla mnie to środek nocy :angryy:,ale co miałam zrobić ,manto na grzbiet i biegusiem na sioo.No i udało się i koo też :evil_lol: O Bellę pyta pani z Niemiec,Polka tam mieszkająca, ale może ją zabrać dopiero 22 czerwca i to jest niekorzystne,bo mała bardzo się przywiązuje i będzie jeszcze większy stres dla niej,nie mówiąc o mnie :-(
  11. zgadza się ,będzie roboty,a roboty, :roll: ale Bianka jest stworzona do pracy przy ziwerzach, :lol: więc da radę ,a my wspomożemy :evil_lol:
  12. małej minął pierwszy stres i niestety zaczęła siusiać w domu :mad: ,mimo że wychodzę z nią kilka razy dziennie .Będę musiała jeszcze częściej z nią chodzić. Łażę z nią po trawnikach,bo sama nie chce i na butach przynoszę do domu "fanty" :angryy: , ale czgo się nie robi dla takiego malucha :roll:
  13. Oddam ją po sterylce,ale domku mogę szukać. Nie wiem co prawda jak to zrobię :placz:
  14. troszkę podkładów uzbierałam,czy gazety też się przydadzą? a mleko dla dzieci w proszku? Dobrze,że maluchy będą na Wojnowie,a nie koło Żmigrodu ,bo tam już nie dotrę :shake: .Za to Edi będzie miała blisko :evil_lol:
  15. [quote name='ARKA'] A slepe mioty sie usypia Poker.[/quote] Sie nie usypia tylko niektórzy to robią,nie jest to regułą,nie wszyscy potrafią.
  16. Ja też się bardzo cieszę, :multi::multi: będzie wszystko dobrze Żabo,nie martw sie na zapas.Moje stałe psy co chwilę mają nowe zwierzę w domu i dajemy sobie bardzo dobrze radę. :evil_lol:
  17. i pytanie - dlaczego niby pajunia ma sama pokrywać koszty leczenia Kongi?:crazyeye:,bo jest pajunią? Bez względu na gdzie jest Konga ,wymaga kosztownego leczenia :cool3:
  18. andziu,działaj na dogo z tą połówką która Ci odpowiada i nie daj się prowokować. Niech każdy działa jak może,chce i potrafi.. Wg Arki lepiej wywozić stare psy,a szczeniaki niech poczekają do starości i dopiero potem je wywozić :roll:,to chyba jakaś paranoja albo z moją główką coś nie tak :-(
  19. Bellissima ma się dobrze.Obszczekuje pana na wszelki wypadek.Dziś nie poznała Dolara po strzyżeniu i też poćwiczyła głosik :evil_lol: Ale ogólnie nie jest hałaśliwa,pcha się do pieszczot głównie do mnie.Zaczyna się bawić zabawkami.Je lepiej. Moje słoneczko :loveu:
  20. Ludzie bywają niestety nieedukowalni :angryy: Zadzwonię za parę dni,może uda mi się trafić na właścicielkę. Do Kłodzka jest ode mnie 80 km i nie bardzo jak mam robić takie wycieczki.:shake: Dziewczyna,z którą rozmawiałam byłą pełna entuzjazmu i zachwytu dla Zabki. Pozostaje miec nadzieję,że jest jej lepiej niz na klatce schodowej albo w schronie.:roll:
  21. [quote name='BIANKA1']Bo te pieniądze to był zwrot za wykupienie Mikiego i Ciotki zdecydowały , ze mają być przeznaczone na inne bidy ze wskazaniem na bidy u ULV :roll: Więc oddałam , a u ULV faktycznie sytuacja dramatyczna :-( Każda kasa jest na konkretny cel i ja nie mam prawa przeznaczać ją na swoje potrzeby , tylko na cel , na który przeznaczyli ją darczyńcy .[/quote] Decyzja o przeznaczeniu pieniędzy na inne cele zapadła zanim Bianka podjęła decyzję o szczeniorkach :roll: teraz trzeba będzie gromadzić kase na maluchy.
  22. super,że niuńka po sterylce
  23. słodki maluch,oby go ktoś zechciał nie kierując się wiekiem
  24. Miejmy nadzieję,że nie zachorują, a ciocia Bianka już zadba o nie :lol:
×
×
  • Create New...