[quote name='inka33']Jak spokojna, to mi jeszcze powiedz, czy sprzedałaś w końcu ten kostium za-dużo-częściowy, bo możliwe, że ktoś go szuka...
[SIZE=1][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137319-Co-chcecie-KUPIĆ-na-bazarku?p=20849562#post20849562[/URL][/SIZE]
Nie kumie, o czym do mnie rozmawiasz... :stupid:[/QUOTE]
nie sprzedałam kostiumu, chyba sie nikomu nie podobuje :(
rozmwiam do Cie o tym, ze w profilu uzytkownika mogłas znalezc załozone przez niego watki ale cos sie zje...psuło i nie działa, tylko watki zalozone do marca sa widoczne