-
Posts
3632 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Donvitow
-
[quote name='Od-Nowa']no to informujcie co i jak a nie po dwóch dniach ;) do piątku już blisko :loveu:[/quote] Tak jest psze Pani:evil_lol:
-
Spoko. W grudniu 0 !!!!. Załamani:-( Styczeń 14 Luty 20/ 9 szczeniaków więc to łatwiejsze/ Marzec podobnie. Paula nie zrobiła jeszcze raportu. Wczoraj Trzy duże !!!. Nie martw się przyjdzie fala i poleci.:lol: PS.Oczywiście to nie moje adopcje. Całej ekipy z Gaju.
-
[quote name='Od-Nowa']no właśnie , kiedy będzie gotowa do wyjścia z lecznicy? i czy domek cały czas czeka i jak najbardziej chce?[/quote] Od dwu dni na DT panno niedoinformowana:evil_lol::lol:. Podobno Domek w piątek.
-
Rany jaka ona szczuplutka i smutna. Delikatnie buziaki rozdaje.1/2 tego co było. Szybko do ciepłego domku.:mad:
-
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
Donvitow replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie jesli to tylko zaświadczenie o wściekliźnie to po co przesyłać. Lepiej psa zaszczepić na miejscu ponownie i założyć książeczkę której nie ma/ u nas to 25 PLN/. -
Postarajcie się o coś nioedaleko:lol:
-
Szarki - Sher pei w schronisku :/ Zabrze! Już pojechał do domku :)
Donvitow replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Super wiadomość. Gratulacje. Czekamy na info.:multi: -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
Donvitow replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Lord ma panią a pani ma nas.:lol: -
Nie ma jej na necie. No ale w schronie dzisiaj była. Niunia i caroolcia.:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/190/d0b9029b4283dcdc.jpg[/IMG][/URL]
-
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
Donvitow replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Fotki i Wet nie zaszkodzi/ mam na myśli Rtg/ Coś przeciwzapalnego i ciepły kąt. Musi chodzić. Teraz jak ma z kim i gdzie.:lol: -
Szarki - Sher pei w schronisku :/ Zabrze! Już pojechał do domku :)
Donvitow replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
I co Mysia. Jak sprawdzisz domek i będzie jechał do wrocka daj znać. Może uda się spiąć z sarcią Ulaa do chrzanowa. Myślę że aż nie zakwalifikujesz domku wrocławskiego lepiej nie odzywać się do P w Poznaniu. Lepiej mieć rezerwę.;) -
Bokserek Pirat - zniekształcone psie dziecko - we wspaniałym domu!!!
Donvitow replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Gonia jeż jest po swiętach:mad: -
No niestety wielu ludziom się wydaje że fundacja ma możliwości nieograniczone. A to nasze w większości prywatne pieniądze i czas. Do nas wrócił Paskal/ jezu jak znarowiony/ Nie oddam psa młodym ludziom- bo tylko najmniejsza zmiana sytuacji i nagle pies przeszkadza. Dwa tygodnie to "dużo" czasu na łamany transport z Poznania do Chrzanowa. Dziewczyno czy ty śnisz. A skąd pieniądze na to by go odwieść jak nam brakuje na karmę, leki, szczepienia. Na wszystko. Może zrozumiesz że " dzięki" tobie jedna albo dwie suki zostały pozbawione sterylek,lub szczeniaki szczepień. Że kilka osób poświęci swój czas i pieniądze by psiak wrócił do Chrzanowa. To ja miałem Cię zabrać do schroniska byś widziała gdzie sunia trafi/ nie mogłem-Lord/. Ale Karolina czyta w moich myślach i zrobiła to co chciałem. A ten nasz schron to był ratunek przed prawdziwym schroniskiem. Poznańskim z jego prawami i zasadami.:angryy:. Sara ma się dobrze. Jest wystraszona i słabo zsocjalizowana. Mieszka z drugim młodym psiakiem chłopakiem w budynku administracyjnym./ Rozumieją się dobrze i zgadzają/. Z jedzeniem nie ma problemów. Czekam co z szarpiem Mysi z Zabrza. Może jak by jechał do Wrocka/ a po cichu liczyłem na Poznań/ to może się zepnie przez Mysię do zabrza a dalej może pati lub wy Ulaa. mumcio nie dziw się cierpkim słowom . Nasza kropka ze schronu wszamała zestaw wypoczynkowy i kanapotapczan i nadal z nami mieszka. A groźba oddania psa do schronu w naszym kodeksie moralnym jest najgorszym wykroczeniem /po znęcaniu i usmierceniu psa/
-
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
Donvitow replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Te foty powyżej to z drogi a konkretnie z Milicza a nie z Domu. -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
Donvitow replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Pewnie się wszyscy nim zajmują. No i te święta. Niiic sie nie dowiemy:shake: -
Nono ale Słomce fanek przybywa:loveu:
-
Sochaczew - Kulka/Zaza -uratowana przez EMIR - ODESZŁA za TM
Donvitow replied to luka1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O rany nie takich wieści oczekiwałem. Dzięki za wszystko co dla niej zrobiłyście. -
[quote name='Martinee']Ja miałam rotka i obce dzieci liczyły mu zęby taki był kochany :) ale super strasznie się ciesze :)[/quote] Obce dzieci a nie Twoje:evil_lol: