-
Posts
3632 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Donvitow
-
Szarki - Sher pei w schronisku :/ Zabrze! Już pojechał do domku :)
Donvitow replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Tak Tak:loveu: -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
Donvitow replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']Rozumiem, że żadnych papierów Lord nie ma ? Czy Donvitow (ale nick:evil_lol:) zapomniałeś mi je zostawić ? Pytam, bo dzis wieczorem odbieralismy z Wrocławia suńkę, która w schronie spędziła kilkadziesiąt minut, a jest zachipowana i zaszczepiona. :)[/quote] Nie dostałem od Ani i założyłem że może być "golas" jak w wielu schronach. Przy następnych odwiedzinach opowiem Ci historię niku./ w skrócie złośliwość córci/ Ale się przyzwyczaiłem. No i mam wygrawerowany na breloczku. Bym nie zapomniał:evil_lol:/ córcia/ Z niecierpliwością zaglądam i oczekuję dalszych informacji. A że Ania zapomniała. Nie dziwię się:evil_lol:. A wracając do ników na pewno nie przejdzie mi przez usta i klawiaturę nik Ani. Popieram Jagodę i jej TZ-a -
Szarki - Sher pei w schronisku :/ Zabrze! Już pojechał do domku :)
Donvitow replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
:lol:;):lol: -
Szarki - Sher pei w schronisku :/ Zabrze! Już pojechał do domku :)
Donvitow replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
La Pegaza od bokserów. By sie nadała -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
Donvitow replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Tak niewiele Wam potrzeba. Rany:shake: -
Z Rotkiem każdy się dogada o ile zdąży:diabloti:
-
Trochę potrwa zanim się do Szarpka dotrze. O dziwo naprawdę inaczej reagują niż inne psiaki. potwierdzą to nasi szkoleniowcy siłowi tym ze niechętnie przyjmują na szkolenie. Kontakt naprawde trzeba wypracować. Masa czsu,cierpliwości i spokoju. Ostatnia szarpka w schronie z pseudohodowli dwa tygodnie 0 kontaktu. Przypadkowo odkrylem może dlatego że mam Boksie ze uwielbia klepanie po tyłeczku i poszło jak z płatka. Kolejne dwa tygodnie i najgrzeczniejszy szarpek świata. Na poklepywanie.A ona nie miała cienia agresji. Tylko była zaniedbana i zastraszona. A wy macie dużo trudniejszy przypadek.
-
Szarki - Sher pei w schronisku :/ Zabrze! Już pojechał do domku :)
Donvitow replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
:angryy:. Oj a my już wycieczkę planowaliśmy jak wszystko bedzie dobrze.:shake: -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
Donvitow replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Cześć. Wróciłem do domu. Dzieki maggiejan za Pw z linkiem. Bo właśnie chciałem się czegoś dowiedzieć o współpodróżniku:evil_lol:. Na drogach kiepsko wiec opole miało opóźnienie. No ale przynajmniej trochę poplotkowaliśmy z Elza-milicz i jej TZ-em. Lordzik grzeczny. Ma jednach chorobę lokomocyjną. Ślinił się i był nieco niespokojny ale bardzo grzeczny. W miliczu zaprzyjaźnił się z suniami Elzy. Trzymam kciuki za dalszą droge Lorda i jego dom. A Ulaa Sarcia dowieziona w międzyczasie. Jest w Gaju -
Szarki - Sher pei w schronisku :/ Zabrze! Już pojechał do domku :)
Donvitow replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']hej :-) Ja czekam w razie czego na info - czy i gdzie jechać. A Szarki śliczny jest bardzo :loveu:[/quote] Cześć. I nie zaszkodził by kolejny w Poznaniu :lol: -
Bokserek Pirat - zniekształcone psie dziecko - we wspaniałym domu!!!
Donvitow replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Sliczny. Gonia jego dysproporcjami zupełnie się nie martw. Jak wyzdrowieje i się otworzy to jak każdy poschroniskowy automatycznie się powiększy. Szeki z Łańcucha też tydzień robił na mnie takie wrażenie/ duży łepek i mało skurczonego psa/. Po dwu tygodniach przybrał trzy kilo ale żebra nadal sterczały albo i nawet bardziej. Sam przyrost masy mięśniowej. A teraz jak wygląda. Piękny kształtny bokser. Z piratem będzie to samo. Tylko trochę czasu. Na fotach wcale jego przednie łapy źle nie wyglądają. Co go tak szybko wydajesz Gupolu:loveu: -
Kropeczka bardzo potrzebuje miłości ... i już ją ma !!!
Donvitow replied to Martinee's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagoda*']Nakręćcie filmik... Wyobrażam sobie ile zabawy, tyle dodatkowych metrów futra,mjest za co ciągać;).[/quote] Dobry pomysł.:lol:. Weźmiemy się i Karola wklei -
Kropeczka bardzo potrzebuje miłości ... i już ją ma !!!
Donvitow replied to Martinee's topic in Już w nowym domu
Nie ;). Burbon jest sam dla siebie stadem i żyje własnymi sprawami i chodzi własnymi ścieżkami. Z Kropą bawi się jak ta go zmusi. A jest na co wtedy patrzeć bo Kropa naciąga jego fałdy na pół metra i wlecze go to tu to tam. Widok super. Może teraz jak przyjadą na święta porobię trochę nowych fotek. -
Kropeczka bardzo potrzebuje miłości ... i już ją ma !!!
Donvitow replied to Martinee's topic in Już w nowym domu
Sunie są grzeczne i traktują oczko jak dużą michę z wodą. A burbon wpada kładzie się na płytkim a potem udaje że zupełnie przypadkowo wpadł na głęboką wodę:evil_lol: i pływa między liliami wodnymi. No a dalej to powinna opowiadać Basia. Szybki sprint przez taras do salonu i głupawka.:diabloti: -
Szarki - Sher pei w schronisku :/ Zabrze! Już pojechał do domku :)
Donvitow replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Cześć. Oj to domek czeka niezła przeprawa. :evil_lol: Paulina trzymamy z caroolcią kciuki. Mysia pozdrowienia.:lol: -
Jak źle odebrany. Super. Napisz tylko na PW lub w mailu jak to widzisz. i podpowiemy co dalej.
-
Kropeczka bardzo potrzebuje miłości ... i już ją ma !!!
Donvitow replied to Martinee's topic in Już w nowym domu
Nie Jagoda. Tam mieszkają karpie Koi, szubunkiny i karasie ozdobne. No i czasem wstrętny Burbon. -
Cześć. GoniaP ma DT w Poznaniu. Nie wiem który wolny. Ja mam schron w Gaju gdzie psiaka mozemy przetrzymać. Lu b wyadoptować. Schron miedzygminny ale kierowniczką Paula z Dogo a prowadzi go nasza fundacja lokalna. Tak że bez paniki. Poznański schron nie wchodzi wgre. Podaj na PW nr tel to ja zadzwonie. Mamy akcje adopcyjna w prasie poznańskiej i lokalnej. I niezłe efekty. Dlatego proponuje załatwienie problemu na miejscu. Pozdrawiam. Linie Poznań - Krakó też mamy "obcykaną" ale na to trzeba wiecej czasu. Czekam na decyzje Uli.
-
Kropeczka bardzo potrzebuje miłości ... i już ją ma !!!
Donvitow replied to Martinee's topic in Już w nowym domu
To kiedyś była śliczna kura sąsiada.:evil_lol:. -
Wymiziałem i od siebie i od Ciebie.:lol:
-
[quote name='Niki-lidka']muody mam sprawe do Ciebie skoro chcesz pomagac to Cie wykorzystac mam zamiar:) jest pewna pani z Poznania,ktora chce adoptowac sharpka (w przeciwienstwie do Norda nastawiony pozytywnie doludzi i zwierzat)...jako czlowiek ktory ma doswiadczenie z ta rasa moglbys sie z pania spotkac i poradzic jej co nieco...??[/quote] W Poznaniu są z Dogo dwie specjalistki od Szarpków. caroolcia i PaulinaT. Obie polecam. Jak Pni chce szarpka łagodnego i uległego to polecam labradoora. Szarpki to rasa bojowa, stróżująca,pasterska. Były hodowane do walk. Nadmiar skóry na karku czyni je niezagryzalnymi dla innych ras. Chwyt za gardło nieskuteczny i dający szrpkowi fory w ataku na przeciwnika skupinego na jednym. Dominanci. Indywidualiści. W wiekszości brak skłonności do łasuchowania/ trudności w szkoleniu/ Szarpka polecam doświadczonym psiarzom z kwalifikacjami. No i jeszcze choroby skóry. Szarpek znosi najgorsze warunki jak ciepły majowy poranek i uwielbia mróz i złe warunki atmosferyczne. A blok i centralne to tragedia. No i trzeba mieć kasę na Weta.