Jump to content
Dogomania

Donvitow

Members
  • Posts

    3632
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Donvitow

  1. Buziaki Malwinko i dla Ciebie i dla psiaków.
  2. Czrna popcia wypięta nad wodą super. :evil_lol:
  3. [quote name='Anetka83']biedactwo...:( My powoli planujemy dzidziusia...ale nigdy przenigdy nie oddalibyśmy naszej niuńki... Bazyl... trzymam mocno kciuki i wierze że w końcu znajdziesz swoje miejsce na ziemi !!![/quote] Powoli planujemy:shake: Ty się porostu weź do " roboty":evil_lol:. Bazyl pewnie znajdzie. Gonia jest gwarantką.:eviltong:
  4. Już się boję:evil_lol:
  5. [quote name='epe']Irenko! Jeśli pani jest OK wg Ciebie- to na czas wyjazdów zawsze można "zatrudnić" kogoś kto wyprowadzałby Cezara! Najlepiej kogoś,kogo Cezar pozna i zaakceptuje! Jeśli to miałby być super dom dla niego-to trzeba sobie radzić-powiedział baca zawiązując buta glistą!:evil_lol:[/quote] No wiesz. Glista tysz " człowiek":shake:
  6. Z Szarpiem jak mówi Paulina i Karolina potwierdzi/ zrezygnowała po sześciu lekcjach/ nie ma mowy o szkoleniowcu i zbiorowym szkoleniu. Tylko psi bechawiorzysta i indywidualna praca właściciela pod jego okiem. Nasi szkoleniowcy mogą tylko narobić kłopotów.
  7. [quote name='GoniaP']Prawdę mówisz... Łańcuch to dla Bazyla śmierć... Nie o takie życie dka niego walczymy...[/quote] Goniu napewno coś wymyslisz:eviltong:
  8. Muoody ty opływasz w wianuszek dogomanek i się cieszysz. A miałeś psiakom pomagać.:eviltong:. Czekam na kontakt.
  9. Z połamanymi pazurkami. Nie dadzą :diabloti:rady.
  10. [quote name='Weronika13']O taak, przydałoby się zmienić nick :lol: bo ten już w maju będzie nieaktualny ! :p[/quote] Widzisz :diabloti: Ja wiem wszystko:evil_lol:. Jak Sarcia ?
  11. I co u sarki. Weronika zmień nik na rocznik bo aktualny za rok będzie nieaktualny.;) Weronia nasze Sikorki w Gaju mają po 13-16 lat i są niezastąpionymi bechawiorzystkami psów niewielkich a po wstępnym oswojeniu i tych wielkich. Wiek nie gra roli. Liczy się chęć i wkład pracy.
  12. [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=EjQVGn1jbOI[/URL] :crazyeye::mad::shake:
  13. [quote name='anula1959']Gosieńko , mówisz i masz;)[/quote] Ja też tak chcę :evil_lol:
  14. Z justyną wyjaśniliśmy o co chodziło za myślę obopólnym porozumieniem. Andzia może i my się kiedyś dogadamy. ?:loveu:
  15. Twierdzisz oficjalnie że nigdy nie byłaś w schronisku. To ten kocmołuch ktorego widziałem w schronie w :shake: brudnych dzinsach i oplutej :shake: kurtce To nie ty. Całe szczęscie bo obrzydzenie mnie brało. Tylko koński ogonek był czysty.;)
  16. Cześć. Andzia i Justyna Temat inny. Służę odpowiedzią na PW. Jeśli zechcecie:roll:
  17. [quote name='Weronia']Dziękujemy starszej koleżance MoniceP za cenne wskazówki i skrytykowanie nas- nieczułych, wrednych, bez kszty serca:) Nie znamy się na rzeczy, nigdy nie byłyśmy w schronsku, Weroniko:shake: rozmijasz się z prawdą.:-(
  18. Zaliczona Góra:mad: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/208/1b26f6248585251c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/190/15db729db663dd73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/208/803b22ea01242c9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/191/884453feb76277a1.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...