Cioteczki zostawcie te okna na święta,bigosiki,i wypieki. Malwina:loveu: z TZem:loveu: nie jadą w święta na wesele:evil_lol:. Malwina jutro jedzie po legowicho miski itd i od jutra są gotowi na przyjęcie nowego członka rodziny:lol:. Chyba nie wypada by czekali. Jakie macie propozycje. Oczywiście 200PLN jest aktualne.
No i kociak by sie nie kisił