Tak mamy cały miot/ siedem trzech chłopaków cztery dziewuszki/ Czarek-dom,szarek,PuZZel. Afra, zebi, księżniczka i ....... zapomniałem. Udało się je uchronić przed parwo. Mieszkają w budynku w ogrzewanym pomieszczeniu. Mają ogłoszenia i Allegro. Dzisiaj drugie szczepienie/ostateczne na rok/ Jeden pojechał do domku. Drugi ma zaklepany domek. Dzisiaj dwa telefony. Wszelkie info u mnie. Są na Dogo na wątku pieski z Gaju zbiorczy. Dzięki za założenie wątku. Dzięki za podesłanie linka.