Jump to content
Dogomania

Donvitow

Members
  • Posts

    3632
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Donvitow

  1. [quote name='andzia69']rozumiem, ze ty należysz do tej połowy - więc uprzejmie proszę o wyniesienie sie z tego watku, bo napiszę to mniej kulturalnie:angryy: i chyba cos ci się w glowie pomieszało - pies nie był pod moja opieką, ale za to ja pomogłam zorganizowac transport jak również pokryłam w większosci koszty tego transportu[/quote] Komu sie pomieszało temu się pomieszało. Konga nie była u Met? Uprzejmie informuję że moge sam wybierać wątki na które zaglądam. Mój post był na wskroś kulturalny. Ale możesz mi odpisywać mniej kulturalnie. Jak chcesz mnie sie pozbyć poproś o bana pajunię. Może Mi załatwi. Staraj się czytać posty ze zrozumieniem i zaczynaj pluć po przeczytaniu a nie przed tylko na widok niku. Fajnie że zorganizowałaś i sfinansowałaś transport. Inne same sie organizują i samofinansują.
  2. [quote name='Weronia']sliczny, ale siedzi w schronie z tym psem niedobrym :( :( :([/quote] Ten " niedobry" odgania " Waszego" kochanego Morgana bo bardzo chce byście i mu czas poświęciły,i by do domu pojechał pierwszy, i chce na spacerek, i chce Allegro i hotelik. On przeganiając innych pokazuje swą wartość bo uważa że "stado" najchętniej przygarnie najbystrzejszego.:lol: On nie rozumie że to Morgan jest na " swieczniku" i jego wybrałyście z 500 by dać mu sznsę. Trzymam kciuki za wasze starania.:lol:
  3. Plakat super. Ale zadanie przed wami naprawdę ciężkie. Wspieram duchowo.
  4. Ktoś Ci puścił pawia na ogródek. Ale musiała być imprezka.:evil_lol:
  5. No to czekamy na kolejne telefony.
  6. Andzia tu się pieklisz że Arka się wcina w Kongę.Znam jej watek bo tam gdzie była poprzednio szykował się transport do niemiec psiaków z uciechowa podpierany przez ......... Ale sama pakujesz konge na wątek pajuni na którym arka " kosi" rowno z glebą. Po co sama Konge podkładasz. To można odbierać jako próbe podparcia image pajuni. Jeśli o to chodzi to wybitnie nietrafione. Nie wymagaj bym zaproponował pomoc pajuni. Mam o niej złe zdanie i trudno. Nawet jak się mylę i jestem zaslepiony/ a wydaje mi się że to nie ja/ to musiałaś to brać pod uwagę że oddając psa pajuni odcinasz ew. pomoc połowy Dogo. Jak nie było wyjścia trudno. Wasza decyzja. Ale teraz pajunia zagrywa losem psa jak asem. Czy tego nie widzisz. Robi sobie reklamę waszym kosztem i psa. A to że gotowa tak chętnie oddać go Arce to i koszty i założenie że pies może zostać na zawsze. Sztuczne unoszenie honorem ma ją w białych rękawiczkach uwolnić od kłopotu i jeszcze postawić między męczennikami. No i koniec dalej tylko już czytam:lol:
  7. Ej nosek do góry:lol: Drobne zakupy:diabloti:, fryzjer, manicure i do boju:evil_lol:
  8. Rany. Aga kochanie. Fajnie że jesteś. Buziaki
  9. [quote name='Ada-jeje']Weroniko pomyslimy o identyfikatorze dla ciebie, jak sie okazuje to juz druga twoja zasluga w tak waznych momentach bo tych drobnych to by sie uzbieralo duzo wiecej.[/quote] :loveu::loveu::loveu: Spoko. Kto nic nie robi nie ma wpadek. Weronika dzięki.
  10. Ja Ci radzę " rób jak uważasz". Smekta nie zaszkodzi.
  11. [quote name='Ulaa']Siedzi w drugim pokoju i nie wie nawet, że jest obiektem westchnień przystojnego starszego pana :p[/quote] Jak to nie wie.:mad:. Czy Wy nie wiecie kto do was wzdycha nawet przez drzwi. Napewno wie i jest tym dowartościowana.:loveu:
  12. Proszę o identyfikator dla Weroniki za pomoc w porannym nawiązaniu kontaktu./ a w każdym razie u mnie zaplusowała/ Gratuluję operatywności. Dzięki za pomoc. Kajetan. Ulaa masz u mnie na gwiazdkę budzik:evil_lol: Sarcią się nie przejmujcie. U nas tak było dwa dni. Pamiętacie pisałem że nie zsocjalizowana. Ale jak odreagowała super pies. Grzeczna wesoła i zgodna. Zaczekajcie spokojnie dzień - dwa. Czy była źle traktowana wątpię. Racej nie. Nie ma lęków. Ale wk...wia mnie to że że obrażona .......... nie przysłała książeczki zdrowia jak obiecywała płacząc w schronie. Dodatkowe zastrzyki, koszty , obciązenie ludzi zajmujących się psami dodatkowym problemem. "Słonko " los ci za to odpłaci.
  13. [quote name='Ini'][COLOR=black]To raczej nie jest stres. Raz kupa jest ok, raz nie...[/COLOR] [COLOR=black]Jeśli po lekach nie przejdzie, spróbujemy go odrobaczyć. Jednak jest tak chudy, że trzeba trochę poczekać. poza tym nadal nie wiemy co z trzustką.[/COLOR][/quote] Odrobacz natychmiast. Po patologii i schronie biegunka nawracająca to norma. Proponuję Kreon lub panzytrat przed posiłkami. Tak na wyrost. No i sucha karma. Trzymam Kciuki
  14. [quote name='Jagoda*']Miłość w każdym wieku ma te same objawy...;)[/quote] :shake: Narastają:evil_lol:
  15. Pozi. Szukaj domku.:lol: Gonia przyznaj się . Co masz w zanadrzu.:evil_lol:
  16. A ja o nową fotkę proszę.:shake:
  17. :-(. Kto organizuje pomoc dla P. Edyty i Gromadki i gdzie? Znalazłem
  18. Pozdrowionka. A ja nadal czekam na jakąś Twą przemyconą fotkę.:loveu:
  19. CZy ktoś na PW może mi wytłumaczyć o co chodzi z tą krwią i dlaczego tyle potrzeba. Prosiła mnie jedna z Dogomanek bym się nieco rozeznał w temacie.
×
×
  • Create New...