-
Posts
23762 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sleepingbyday
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
sleepingbyday replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
ja z finansami dupa :-(. jakiś bazarek może uskutecznię? ale teraz, to my szukamy kilka psów. sami. w mieście warszawie pustki, a okna niebieskie od ekranów, wszyscy piszą, jak im przykro, że pies zaginął, oby się znalazł. takiego wała, ze sam bez pomocy znajdzie sie niewidomy staruszek. -
na bazarek zaraz zajrzę. jak sylwek wam minał? ja popadam w psią depresje. szukamy juz kilku psów. sami. wolontariat zrobił się fejsbukowy, z domu nikt sie nie rusza. jestem tym rozgoryczona. co za początek roku, do dupy. jak juz nawet my jesteśmy leniwi, to czego możemy wymagać od zwykłych ludzi? czemu ja sie dziwię, jak daje ulotke psiarzowi, a on na to: a co ja mam do tego, ze pies wam zaginał? zastrzelić go mam, jak zobaczę? co psu z tego, że wolontariat się przejmie i nie sadzi tekstów troglodyckich, skoro tylko zza klawiatury? a ten tekst psiarza to autentyk.
-
Ruda-wkońcu w swoim wspaniałym DS u: Klops !
sleepingbyday replied to Angel's topic in Już w nowym domu
ale dostała prezentów a prezentów, fju! słuchajcie, pilnie szukamy osoby do wizyty przedadopcyjnej w wawie na ul. puszczy solskiej - okolice powstańców śląskich, górczewskiej i połczyńskiej. bardzo prosze o pwjeśli ktośz doświadczeniem mieszka w pobliżu. sprawa pilna. -
Rawianin nie żyje... żeganmy wspaniałego kudłacza...
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
jak najdłużej i w dobrym zdrowiu. należy mu się! -
z zupełnie innej beczki - pilnie szukamy osoby do wizyty przedadopcyjnej w wawie na ul. puszczy solskiej - okolice powstańców śląskich, górczewskiej i połczyńskiej. bardzo prosze o pwjeśli ktośz doświadczeniem mieszka w pobliżu. sprawa pilna.
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
sleepingbyday replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
ludzie. pilnie szukamy osoby do wizyty przedadopcyjnej w wawie na ul. puszczy solskiej - okolice powstańców śląskich, górczewskiej i połczyńskiej. bardzo prosze o pwjeśli ktośz doświadczeniem mieszka w pobliżu. sprawa pilna. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
sleepingbyday replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
z zupełnie innej beczki - pilnie szukamy osoby do wizyty przedadopcyjnej w wawie na ul. puszczy solskiej - okolice powstańców śląskich, górczewskiej i połczyńskiej. bardzo prosze o pwjeśli ktośz doświadczeniem mieszka w pobliżu. sprawa pilna. -
[quote name='andegawenka']Spróbuj teraz chociaż lepiej tego nie oglądać....jatka:shake: [URL]https://www.facebook.com/wilsonprotetor/media_set?set=a.271737139611311.63541.100003250815879&type=3[/URL][/QUOTE] wyświetla mi sięta sama strona, co wcześniej, to nie album i nie widze nigdzie klika do albumu.dobra tam,pal sześć.
-
Rawianin nie żyje... żeganmy wspaniałego kudłacza...
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
dogo, ale myslisz, że on jużcałkiem schyłkowy, czy po prosu niedołężny dziadeczk, ale jeszcze życie w nim jest? -
no, rosyjskie lisy sa dużo wrazliwsze od polskich. mają nawet stosowne wpisy w paszportach ;-). a ustawa? zależy,w jakim kształcie ostatecznym. może być częścią zmian, może być hamulcowa. diabeł tkwi w szczegółach, wiadomo. ale machając ręką, że nic nie zmieni nic, faktycznie nie zmieni się nic. w zasadzie bez zmiany swoich własnych nawyków, faktycznego odniesieniu pewnych przemyslanych idei do rzeczywistego zycia, tego codziennego, jesteśmy częścią złego systemu. to nie tylko kwestia zwierząt,tu o wszystko chodzi. od aborcji,przez gaz łupkowy, do śmieciowego żarcia i pracy dzieci. i co tam jeszcze chcemy, lista jest długa. taki jestesmy wyjątkowy gatunek,że nasyfiliśmy sobie w charakterach i sumieniach na poziomie bez precedensu ever. czlowiek nie rozwija sie do 18tki, ani nawe do 30tki, dlatego wlasnie jest sapiens sapiens (choc fakt, że sporo z nas to tylko erectus), że rozumuje, uczy się, zmienia poglądy pod wpływem doświadczenia - nie na pokaz, tylko po wewnętrznym rozeznaniu,przed samym soba. wiele wczesnodziecięcych socjalizacji trzeba przezwyciężyć,wrecz genetycznych uwarunkowań, żeby coś dotarło, to trudne jak jasna cholera. ale jak człowiekowi już dotrze do głowy, przed samym sobą przyzna, wtedy dopiero sie zachłysnąć można.
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
sleepingbyday replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
nie ma żadnych róznic. i to jakieś takie przyduże i drugie też ;-) -
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
dzięki :-) -
ada, które organizacje wspólnie pracują nad tym projektem? całym sercem jestem z wami. są szanse?
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rawianin nie żyje... żeganmy wspaniałego kudłacza...
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
a co pani o nim opowiada? pozdrowiłaś od nas??? -
oczy lemura i zęby piranii? jakas hybryda, to nielegalne!
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
sleepingbyday replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
to jest racja, trzeba to zrobić, strah jest, ale tylko wyleczenie zebów przerwie błędne koło. -
Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku
sleepingbyday replied to Javena's topic in Akcje
ja to bym ją tam na siłę zaciągnęła. akurat dobra zima, ciepło, pan by sobie poradził. kurcze, to tak bardzo jest ważne! -
artik, faktycznie i ja nie rozumiem tego ciągu cytatów, ale tez nie wiem, o jaki kontekst chodzi i jakie forum? czy tu się znienacka zaczęła dyskusja prywatna? to wydarzenie na fb, ten lis - oczywiście zaraz będzie, że jestem jakaś emocjonalna pani w sukience w kwiatki i w koronkach, ale jednak, jednak: wyobraźcie sobie, co czujecie, majac taki wyraz oczu, jak ten lis na zdjęciu. pewnie gnój udaje i tylko tak wygląda, a zwieracze mu puszczają nie tak, jak przerażonym ludziom, to jakiś zupełnie inny mechanizm, pewnie zwierzęcy, co? takie oczy widziałam na zdjęciach torturowanych ludzi, ten sam wyraz. dzikie przerażenie, nazywane niekiedy w literaturze zwierzęcym, wiem już, dlaczego. i niestety nigdy już tego nieodzobaczę. myślistwo napawa mnie obrzydzeniem. obrzydzeniem pogrubionym i capslockiem. polujecie bo lubicie zabijać, cała reszta to racjonalizacja. nikt wam nie każe, wszystko zaczyna się od ochoty, a potem dopiero szuka się usprawiedliwienia dla swoich ciągot. tego akurat nie da się zamieść pod dywan, argumentowanie na forum może pomóc czasowo, dobrze działające wyparcie też, ale rzecz siedzi i nie da się z głowy usunąć. pień mózgu rządzi.
-
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[B] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Jestem-Madox-Chce-byc-twoim-przyjacielem-id81297.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...m-id81297.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=10032[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/srodmiescie/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem-554763961"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szcze...elem-554763961[/URL] [URL="http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1252-Jestem+Madox.+Chc%C4%99+by%C4%87+twoim+przyjacielem.#.Ur3mwtLuIRM"]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1252-Jestem+Madox.+Chcę+być+twoim+przyjacielem.#.Ur3m wtLuIRM[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Jestem-Madox-Chce-byc-twoim-przyjacielem,101657"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...acielem,101657[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/39033/jestem_madoxchce_byc_twoim_przyjacielem.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d...zyjacielem.php[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem/65713"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...jacielem/65713[/URL] [URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem-6949.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/je...ielem-6949.htm[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=131964[/URL] [URL="http://tuwstawiaj.pl/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem--4737.html"]http://tuwstawiaj.pl/jestem-madox-ch...lem--4737.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/208980/Jestem-Madox-Chce-byc-twoim-przyjacielem/#.Ur5lVdLuIRM"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/208.../#.Ur5lVdLuIRM[/URL] [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/jestem-madox-chce-byc-twoim-23366710.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/jeste...-23366710.html[/URL] [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/318865-jestem-madox-chce-by-E6-twoim-przyjacielem--oferta/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...ielem--oferta/[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/64534/jestem-madox--chce-byc-twoim-przyjacielem-/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/6...przyjacielem-/[/URL] [URL="http://warszawa.lento.pl/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem-,1595205.html"]http://warszawa.lento.pl/jestem-mado...-,1595205.html[/URL] [URL="http://ogllo.pl/warszawa/ogloszenie/13417/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem.html"]http://ogllo.pl/warszawa/ogloszenie/...yjacielem.html[/URL] [URL="http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-8813/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem.html#"]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-8...jacielem.html#[/URL] [URL="http://tudodaj.pl/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem--25695.html"]http://tudodaj.pl/jestem-madox-chce-...em--25695.html[/URL] [URL="http://www.tablicaallegro.pl/jestem_madox_chce_byc_twoim_przyjacielem,20131228070113.html"]http://www.tablicaallegro.pl/jestem_...228070113.html[/URL] [URL="http://cwirek.pl/ogloszenie/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem,nqRV"]http://cwirek.pl/ogloszenie/jestem-m...yjacielem,nqRV[/URL] [URL="http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/6851391/a350ba5eb00fcf6975c3ad35cb2e8d36b343db93"]http://www.anonse.pl/podglad_oglosze...2e8d36b343db93[/URL] [URL="http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,jestem_madox_chce_byc_twoim_przy,53256.html"]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k...rzy,53256.html[/URL] [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Jestem_Madox._Chce_byc_twoim_przyjacielem.,936168"]http://owi.pl/ogloszenie/Jestem_Mado...cielem.,936168[/URL] [URL="http://www.znajdy.pl/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem-o1589.html"]http://www.znajdy.pl/jestem-madox-ch...lem-o1589.html[/URL] [URL="http://warszawa.szybkooferty.pl/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem/4594718.html"]http://warszawa.szybkooferty.pl/jest...m/4594718.html[/URL] >>>> [URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=314249&catid=26&Itemid=43"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=43[/URL] [URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pozostale,ogloszenie,2667404.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/P...e,2667404.html[/URL] [URL="http://ogloszenia.atlas-zwierzat.pl/psy/oddam-psa/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem_i1063"]http://ogloszenia.atlas-zwierzat.pl/...jacielem_i1063[/URL] [URL="http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/3418_madox.html"]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/oglos...418_madox.html[/URL] [URL="http://www.selligo.pl/announcements/show/5354/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem?preview=true"]http://www.selligo.pl/announcements/...m?preview=true[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem/3122601"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/jestem-m...cielem/3122601[/URL] [URL]http://www.rubryk.pl/ad/ad_details/51950751d/0[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/82623/[/URL] [URL="http://www.dodajogloszenia.net/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem--10375.html"]http://www.dodajogloszenia.net/jeste...em--10375.html[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=119321[/URL] [URL="http://tygodniowe.pl/details.php?id=89047&key=f93e546c92a4ac1acd55da995ee1024d"]http://tygodniowe.pl/details.php?id=...55da995ee1024d[/URL] [URL="http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/9154/name/oddam-do-adopcji-jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem-warszawa.html"]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show...-warszawa.html[/URL] [URL="http://ogloszenia.cegi.pl/index.php?action=details&id=4930&method=jobs"]http://ogloszenia.cegi.pl/index.php?...30&method=jobs[/URL] [URL="http://szukajzwierzaka.pl/Szukajzwierzaka/PrezentacjaZwierzaka/tabid/118/ItemID/2244/Default.aspx"]http://szukajzwierzaka.pl/Szukajzwie...4/Default.aspx[/URL] [URL="http://hermestop.com/ogloszenia/208605/Jestem_Madox_Chce_byc_twoim_przyjacielem/Warszawa/zwierzeta"]http://hermestop.com/ogloszenia/2086...zawa/zwierzeta[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=183862[/URL] [URL="http://eszukam.pl/jestem-madox.-chce-byc-twoim-przyjacielem.,2,118606,1218/"]http://eszukam.pl/jestem-madox.-chce...2,118606,1218/[/URL] [URL="http://worek.net/ads/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem/"]http://worek.net/ads/jestem-madox-ch...-przyjacielem/[/URL] [URL="http://www.oferciarz.pl/oferta/29639,jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem"]http://www.oferciarz.pl/oferta/29639...m-przyjacielem[/URL] [URL="http://zoobazar24.pl/ads/jestem-madox-chce-byc-twoim-przyjacielem/"]http://zoobazar24.pl/ads/jestem-mado...-przyjacielem/[/URL] to sa ogłoszenia madoxa. czekam na telefony, dziki tłum telefonów...[/B] -
Pongo- z patologicznej rodziny do schronu
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
no i przez te święta nic nie napisałam. byłam u - teraz już - Foxa, rozpuszczony jak dziadowski bicz, w ogóle na mnie nie naszczekał tylko rzucił się lizać, a podobno szczeka zazwyczaj - czyżby mnie pamiętał? eee, nie sądzę, może z zaskoczenia. potem bardzo mnie chciał dominowac, tak spowijał, że albo na kolanka, albo pogłaszcz, albo przytul. rozpracowaliśmy z panem prawie całą butlę becherowki, więc rozumiecie, że było sympatycznie ;-). nawet zrobiłam zdjęcia, tylko przez zamieszanie świąteczne jeszcze nie zgrałam. pan też zrobił i przysłał, ale dziś przysłał najlepsze i to wam wstawiam. a Fox jedzie do domu pod koniec stycznia. na skypie cały czas nowa pani go zapoznaje, no nie wiem, czy jakoś konkretnie gadają, ale pani ma raporty z jego zadomawiania się. które już teraz można uznać za meega zaawansowane. Fox naprawdę ma deficyty uwagi, bo jej wymaga niemal wciąż i wciąż dostaje, oj, po takim rozpieszczeniu chłopak będzie pępkiem świata :-). Fox ma super okolicę, jest gdzie latać, zapoznał już wszystkie psy z okolicy i jest mega przyjazny do nich, na ew. kłótliwe zaczepki nie reaguje, sama widziałam, bo mnie panowie holowali na przystanek po tej becherowce ;-). nie, no żartuję, aż tak źle nie było, to są po prostu dwaj dżentelmeni :-). [IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/DSCF5861_zps8e808ef5.jpg[/IMG] -
a nie wygląda na fotkach na takiego ;-)