Figa, a może byś Kozaka poogłaszała? Przecież mu się ogłoszenia skończyły. Ja jutro wyjeżdżam, ale po powocie (znaczy za tydzień), moge obiecać allegro. Ja nie umiem co prawda, ale mój TZ zawsze mi psy wystawiał. To mogę zrobić. na innych ogłoszeniach się nie znam, ale można jakoś zadziałać. Wiem do kogo się zwrócić. :evil_lol: