Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. a gdzie zdjecie haszczynki w wodzie? :razz:
  2. No to zaczynam kumać. Skoro mu tyłkiem rzuca, to młody nie jest. Śliczny ten malamucik... PS jutro jae nad morze, więc przez tydzień mnie tu nie bedzie. Co nie znaczy że nie kibicuję chłopakowi.
  3. Jutro jedziemy nad morze. Oczywiście zrobię stado zdjeć...i was nimi zamęczę po powrocie. Sądzę, że Soni i mi ( Tztowi oczywiscie też) wolne na plazy się należy.
  4. A ja jutro z sonieczką wybieram się nad morze do Karwi. Będzie mam nadziję świetnie,
  5. Aż zaczęłam być ciekawa
  6. Ludzie , ja przestaję już kumać. To w końcu co z tym psem? Stary czy młody? Jakie klopoty z nogami? Bo wątek jest chaotyczny. Pies jest nazywany w każdym poście inaczej. Nie wiem jak inni, ale ja się gubię.
  7. Kazdy ma prawo mieć jakieś wyobrażenia o psie ktory z nim zamieszka. jeden chce suczkę, inny psa, inny znowu psa wykastrowanego..i tak dalej. Nie naskakujmy na siebie za to. Ja mam obecnie sukę w domu i chyba bym kolejnej suki nie wzięła, jesli już to psa. I czy to powód żeby się mnie czepiać? Ważne, żeby dane zwierze było szczęśliwe z nowym właścicielem.
  8. Figa, a może byś Kozaka poogłaszała? Przecież mu się ogłoszenia skończyły. Ja jutro wyjeżdżam, ale po powocie (znaczy za tydzień), moge obiecać allegro. Ja nie umiem co prawda, ale mój TZ zawsze mi psy wystawiał. To mogę zrobić. na innych ogłoszeniach się nie znam, ale można jakoś zadziałać. Wiem do kogo się zwrócić. :evil_lol:
  9. jest napisane że sunia.
  10. śliczny chłopak. Czyli dopiero jutro będzie dalsze szukanie właściciela? Po numerku?
  11. A to wielkie dzięki z góry! Uwielbiam psiska tego typu, więc kibicuje chłopakowi od początku. Oby się okazało, że szuka go kochajacy właściciel. A jak nie, to już my mu domek znajdziemy. :cool3:
  12. czy jest szansa na świeże foteczki? :oops:
  13. jest śliczny...ale do mojej soni to bym bała się go zabrać, jak on dziabie
  14. Miejmy nadzieję, że psiaka szukaja kochajay właściciele... :evil_lol:
  15. ładne psisko. Najważniejsze to ogłoesznia papierowe w okolicy! Trzymam kciuki za psa.
  16. ciekawe czy jak dziecko zareaguje histerycznie na własną babcię, co wtedy z nią zrobią? Może przytułek?
  17. Kto chce ślicznego haszczaka? Gorąco polecam...jest sliczny! [URL]http://bezdomne.szpice.zahoryzontem.org/portal.php?sid=f4d9fc7f424252a4bd4572c4efab95f6[/URL]
  18. No i zaginął słuch po kolejnym obornickim psie....
  19. no tak...z checią bym ją ogoliła. Ale jak będzie haszczak wyglądał po fryzjerze? :crazyeye: :diabloti:
  20. Ja byłam tylko na szkoleniu dwa dni. Ale zaraz po wykładach biegłam na starówkę żeby nieco Warszawy się nauczyć. :diabloti:
×
×
  • Create New...