Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. śliczna mała. Ciut podobna bo mojej suczki z dzieciństwa......
  2. w niedzielę schronisko jest zamkniete
  3. Tia...już to widzę, Twoja ferajna i moja husia,,, :diabloti: Ale z checią bym skorzystała. :razz:
  4. jak zobaczyłam Twoją nową chałupę to mi szczęka opadła :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: No cudeńko!! jak można takie coś znaleźć?? :cool3:
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/9397/dscf5268na8.png[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6127/dscf5344el7.png[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/5645/dscf5331xy2.png[/IMG][/URL]
  8. w poniedziałek zadzwonię, ale szczerze mówiąc, nie wiem, jak mogłaś nie zabrać potwierdzenia sterylizacji. :angryy: :mad: No naprawdę niedopatrzenie i niepotrzebny stres.
  9. A ja może jutro do schroniska pojadę i zobaczę Kozaka. :diabloti:
  10. Greven...zaświadczenie proszę, a nejlepiej telefon to tego nieodpowiedzialnego weta. :razz:
  11. Sonia zaczyna puszczać coraz więcej włosów... :mad:
  12. Kochani, dzięki ogłoszeniom anuli, kremek znalazł nowy dom.
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/4403/img5981qb3.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6514/img5972qo9.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7097/img5971nx3.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/276/img5964zg9.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/9151/img5961bn5.jpg[/IMG][/URL]
  18. Niestety nikt na moje listy nie odpowiada.......... :roll:
  19. To jest świnka i szczurcia. Ale szczurcia mieszkała w innej klatce (jest już za TM). Jednak jak jej otwierano klatkę, to zawsze szła do świnki. Przeciskała się przez pręciki i sobie z nią siedziała,
  20. teraz piękna pogoda...a ja coraz mniej wolnych sobót. Więc nicnie oboecuję.
  21. No ale żeby tak urwać kontakt? :mad:
×
×
  • Create New...