-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Podczas porannego spacerku, poszłam z Sonią do sklepu po jedzonko dla prosiaków i trociny. Kiedy już z niego wychodziłam, zobaczyłam, że kolo Soni kręci się ok 7mio letnia dziewczynka. Zapytała mnie czy moze Sonię pogłaskać. Proszę bardzo..przy mnie tak. No i dziewczynka okazała się bardzo gadatliwa i opowiedziała mi, że też miała huska. Ale jak jej nie było w domu to tata poszedł z nim na spacer do lasu i puscił. No i tyle widzieli swojego psa o imieniu Blue. Ponoć jedno oko miał błękitne a drugie brązowe. I był jaśniejszy od Soni. Ehh..szkoda gadać.
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Ja już nie bywam. Z każdą sobotę coś mi wypada. Teraz znaczy wczoraj byłam znowu w pracy. Za tydzień mam obronę pracy dyplomowej. Za dwa tygodnie jestem nad morzem.... Więc sami widzicie. A tak sobie myślę, czy kozak jest gdzieś ogłoszony? Bo samym pisaniem wierszyków domu mu się nie znajdzie. :cool3: -
Niezwykły żółw wodny żółtolicy - już we własnym domu.
Hala replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Aha..to teraz rozumiem. Nie wiedzialam że żółwie tak szybko rosną. W sumie to nigdy nawet takiego zwierzęcia nie dotykałam. :diabloti: -
Niezwykły żółw wodny żółtolicy - już we własnym domu.
Hala replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gosia, ja się na żółwiach nic a nic nie znam..dlatego pytam : na czym polega problem w dalszym trzymaniu zwierza? -
Oborniki Wlkp. Kremek - kremowy przyjaciel Dina. Już w nowym domu.
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Kasia, co u Kremka? Może jakieś zdjecia nam pokarzesz? I opowiesz coś o nim, jak sie czuje u Ciebie? -
Oborniki Wlkp. Kremek - kremowy przyjaciel Dina. Już w nowym domu.
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
O...Kaśka, nie spodziewałam się. :loveu: Ale równiez witam serdecznie. -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
bardzo daleko........... ja jestem z poznania, a suczki są na południowej granicy