Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. U mnie szopen tak się nie zaprzyjaźnił z Sonią. Ja już mam go prawie pół roku! :diabloti:
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5627/img6107sh9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img382.imageshack.us/img382/4049/img6103yr9.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img359.imageshack.us/img359/1779/img6117ly0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img359.imageshack.us/img359/4790/img6116qr0.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/9794/img6124mi2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img359.imageshack.us/img359/630/img6111wn8.jpg[/IMG][/URL]
  5. :cool3: A gdzie mieszkają ci Twoi znajomi? Może chcą wydać psa darmo? łatwiej będzie mu dom znaleźć. :razz:
  6. Podczas porannego spacerku, poszłam z Sonią do sklepu po jedzonko dla prosiaków i trociny. Kiedy już z niego wychodziłam, zobaczyłam, że kolo Soni kręci się ok 7mio letnia dziewczynka. Zapytała mnie czy moze Sonię pogłaskać. Proszę bardzo..przy mnie tak. No i dziewczynka okazała się bardzo gadatliwa i opowiedziała mi, że też miała huska. Ale jak jej nie było w domu to tata poszedł z nim na spacer do lasu i puscił. No i tyle widzieli swojego psa o imieniu Blue. Ponoć jedno oko miał błękitne a drugie brązowe. I był jaśniejszy od Soni. Ehh..szkoda gadać.
  7. hehhe dziewczyny, Baca nadal nie ma domu? Oj musi się ten los zmienić..oj musi.
  8. Ja już nie bywam. Z każdą sobotę coś mi wypada. Teraz znaczy wczoraj byłam znowu w pracy. Za tydzień mam obronę pracy dyplomowej. Za dwa tygodnie jestem nad morzem.... Więc sami widzicie. A tak sobie myślę, czy kozak jest gdzieś ogłoszony? Bo samym pisaniem wierszyków domu mu się nie znajdzie. :cool3:
  9. Aha..to teraz rozumiem. Nie wiedzialam że żółwie tak szybko rosną. W sumie to nigdy nawet takiego zwierzęcia nie dotykałam. :diabloti:
  10. Gosia, ja się na żółwiach nic a nic nie znam..dlatego pytam : na czym polega problem w dalszym trzymaniu zwierza?
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/4373/img6137gq9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/6135/img6126hk2.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1811/img6142ca9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/8140/img6141gp9.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/1543/img6153de8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/4143/img6152pm2.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4176/img6169el2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3793/img6155fw3.jpg[/IMG][/URL]
  15. Wczoraj wróciłam z warszawy. Wieczorkami włóczyłam się po Starówce i nie tylko. oczywiscie z mapą w dłoni co by się nie zgubić. Może kto zechce obejrzeć kilka fotek które zrobiłam? :loveu:
  16. gratuluję władzom schroniska rozmnażania własnych i tak licznych psów
  17. Kasia, co u Kremka? Może jakieś zdjecia nam pokarzesz? I opowiesz coś o nim, jak sie czuje u Ciebie?
  18. heheh..ja też się domyślam. :cool3: Bianka postawi mu budę i będzie jeździła karmić. :evil_lol:
  19. No powiedz co to za MIKI? Ja jestem na etapie Cobiego i szczeniaka bez oka.
  20. O...Kaśka, nie spodziewałam się. :loveu: Ale równiez witam serdecznie.
  21. bardzo daleko........... ja jestem z poznania, a suczki są na południowej granicy
  22. Co to za Miki?? :crazyeye: Coś przeoczyłam.........
×
×
  • Create New...