Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/31/142c4aa8ad9ba356.jpg[/IMG][/URL] Kapiotalne jest to zdjećie. Pozdrawiam Was serdecznie. :loveu:
  2. opowiedz mi o miejscu gdzie bedziesz. Daj jakiegoś linka. Może rzeczywiscie znam to miejsce?
  3. Bianka i Ty śmiałąś się z mojej zezowatej Soni? :crazyeye: Jak Ty masz zezolca sama. hehehh :eviltong:
  4. No to świetnie. Z checią się spotkamy na miejscu. A może szanowna koleżanka lubi też koniaska? Bo my jeździmy do znajomych do Łężyc koło Gdyni. Mają tam swojego rumaka w stajni.
  5. nie ma sie co oszykiwać..watek Kozaka idzie tak kiepsko jak jego allegro :cool3:
  6. Ależ ja kocham tą moją Pucholindę. :loveu: Jak mnie widzi rzuca się czasem na podłogę na grzbiecik, rozkłąda wszystkie łapy do słońca, uśmiecha swój pychol jakby mówiła" no pańcia...głaszczemy teraz po cycuchach" :evil_lol:
  7. a co to za trójkącik? :evil_lol:
  8. A ja do Ostrowa na obozy harcerskie jeździłam. :diabloti: Stąd sentyment do tych stron. :loveu:
  9. Właśnie wróciłam z Warszawy. Sonisko chyba za mną nawet tęskniło. Wracając do tematu morskiego, to tak jak Greven mówi, ja również nie cierpię sie smażyć na plaży. I nad morze idę w drodze po bułeczki na śniadanko. Potem najlepiej na wycieczkę po okolicy. Zawsze się coś ciekawego znajdzie. Wieczorem koniecznie na zachód słońca. A jak w dzień TZet chce się pochlapać, to na spokojną plażę, gdzie jest zaledwie kilka osób. Nikt mnie tam nie ruszy. Nie bójcie się, nie pozwolę Soni zrobić krzywdy. :lol: Poza tym chcę jechać pod koniec czerwca, więc nie w najgorszym tłumie.
  10. Zaczynam szukać miejsca gdzie nas z Sonią przyjmą w Karwi. Przez kilka lat z Tzetem właśnie tam jeździliśmy i chcem nadal. Ino w tym naszym ukochanym ośrodku nie chcą nas przyjąć. Znalazłam fajny namiar. Muszę tylko dograć szczegóły. [URL]http://www.izba.afr2.pl/izba.htm[/URL]
  11. No proszę, proszę, jakie to to wygodnickie :diabloti:
  12. Bianka, czynisz cuda.... :crazyeye: :loveu:
  13. oj coś z tym domiek nie tego za bardzo.......... :razz:
  14. Ty nie bądź taka mądra.... :mad: zapraszamy do siebie. :razz:
  15. No Sandra, przemogłam się. :razz: należy mi się nagroda...znaczy zaświadczenie. :diabloti:
  16. Rzeczywiście maleństwo takie biedniutkie.... :placz:
  17. No to się zarejestrowałam... :angryy: Jak można zrobić stronę w kolorze czarnym...ggrrrrr :cool1:
  18. Kategorycznie odmawiam wstawienia zdjeć na stronę pro equo. :cool1: Obejrzałam ją i nadal nie wiem gdzie mam zdjecie umieścić. Sandra...wstaw sobie sama. :mad: :diabloti:
  19. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/9526/img5498rv5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/510/img5499kb0.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9080/img5477zz7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2535/img5490ja6.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/1725/img5472ua6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7125/img5473ph8.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...