-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Hala replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/31/142c4aa8ad9ba356.jpg[/IMG][/URL] Kapiotalne jest to zdjećie. Pozdrawiam Was serdecznie. :loveu: -
Tifet-Tina.Wyleczona przez BIANKE szczeniaczka znalazla dom :)
Hala replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Bianka i Ty śmiałąś się z mojej zezowatej Soni? :crazyeye: Jak Ty masz zezolca sama. hehehh :eviltong: -
jest naprawę piękna
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
nie ma sie co oszykiwać..watek Kozaka idzie tak kiepsko jak jego allegro :cool3: -
a co to za trójkącik? :evil_lol:
-
Właśnie wróciłam z Warszawy. Sonisko chyba za mną nawet tęskniło. Wracając do tematu morskiego, to tak jak Greven mówi, ja również nie cierpię sie smażyć na plaży. I nad morze idę w drodze po bułeczki na śniadanko. Potem najlepiej na wycieczkę po okolicy. Zawsze się coś ciekawego znajdzie. Wieczorem koniecznie na zachód słońca. A jak w dzień TZet chce się pochlapać, to na spokojną plażę, gdzie jest zaledwie kilka osób. Nikt mnie tam nie ruszy. Nie bójcie się, nie pozwolę Soni zrobić krzywdy. :lol: Poza tym chcę jechać pod koniec czerwca, więc nie w najgorszym tłumie.
-
Oborniki Wlkp.Dusia ma ukochany dom! Wielkie podziekowania dla Wandy!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No proszę, proszę, jakie to to wygodnickie :diabloti: -
Tifet-Tina.Wyleczona przez BIANKE szczeniaczka znalazla dom :)
Hala replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Bianka, czynisz cuda.... :crazyeye: :loveu: -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
oj coś z tym domiek nie tego za bardzo.......... :razz: -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ty nie bądź taka mądra.... :mad: zapraszamy do siebie. :razz: -
Oborniki Wlkp.Dusia ma ukochany dom! Wielkie podziekowania dla Wandy!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
A ja proszę o zdjecia Dusi, :mad: -
Tifet-Tina.Wyleczona przez BIANKE szczeniaczka znalazla dom :)
Hala replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Biedna suczynka.............. :-( -
Tifet-Tina.Wyleczona przez BIANKE szczeniaczka znalazla dom :)
Hala replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście maleństwo takie biedniutkie.... :placz: