A to Bulinka, z którą dziś byłam na spacerze:
[IMG]http://upload.miau.pl/3/1507.jpg[/IMG]
[IMG]http://upload.miau.pl/3/1508.jpg[/IMG]
[IMG]http://upload.miau.pl/3/1509.jpg[/IMG]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50186[/URL]
a to link do jej wątku. polecam!