Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. No ja jestem...taka średnia. :razz: A Pyza..to juz Pyzą będzie. :diabloti:
  2. Spokojnej nocki Nero.
  3. Dziewczyny, spokojnie. Pies jeszcze nie wyszedł ze schroniska. A Pyza to piękne imię.
  4. czy Karola prześle mi zdjecia Micha na maila? :mad:
  5. Prezmiana niesamowita. Z kundla gryzionego i skowyczacego...na pięknego i dostojego..na kanapie. :crazyeye:
  6. Jka bedziecie tak intensywnie działać, to psów zabraknie. :eviltong:
  7. No nie ma u kogo.. Ja nie mogę a Karolina ma MIśka już.
  8. z noclegiem to nie ma problemu. Przecież u mnie można.
  9. tak. To ja powiedziałam. W biurze mi tą informację udzielono.
  10. A jaka odległość jest możliwa? Bo może uda sie dowieźć do danego miejsca psa?
  11. oczywiście Monita. Kłotnie stop... :) Pies najważniejszy. Wszystko co robimy, to dla dobra psa... Jednak jak pewne osoby chcą mądrości prawić, to na innym watku..gdzie z resztą też nie są najmilej widziane. Ja tu chcę z wieloma osobami szczęscia i zdrowia psa, dlatego proszę o pomoc. Naprawdę, zalezy nam na tym psiaku... Więc jesli ktoś może, to serdecznie prosimy o wsparcie. Każda pomoc potrzebna. Chodzi nam tu zarówno o informacje o psie, jak i o transport. I bardzo proszę nie wszczynać kłotni na tym wątku... Bo zwrócę się do admina o usuwanie postów zaśmiecajacych i nic nie wnoszących w sprawie dobra psa.
  12. Tosia do góry... :eviltong:
  13. piękny pies... Kto chce takiego psa?
  14. hmmm....................:angryy:
  15. mnie Misiek zaskoczyl :evil_lol:
  16. Dobrze Lupe...już zmieniamm....
  17. Nie wiedziałam, że z niego taki przystojniak wyjdzie.
  18. co za cudeńko.. ja sadze, że ktokolwiek by nie spojrzał to wie że cudo...
  19. No to ja jadę do stajni w najbliższym czasie. Stęskniłam się za Jamnisią vel Tosią. :diabloti: Co za szczęscie mieć psa..
  20. Się ma.rozumieć..Michu piękny...
  21. Ja czułam, jak go miziałam... a to na brzuszku,,,a to za uszkiem...
  22. Karola, no powiedz, że Michu piękny? :diabloti:
×
×
  • Create New...