Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Weszka...a Michu to prawie sznaucer :diabloti: A Ty lubisz sznaucery :eviltong:
  2. Się zaczyna dziać. Sobota zapowiada się gorąca. bo do odebrania ze schronu jest jeszcze Marcel. :evil_lol:
  3. Piekny pies, ale widzę, że ciężko znaleźć mu domek. :-(
  4. Jakieś wieści u psiaka? Odezwał sięktoś...?
  5. Iwonka, podaj mi tu linki do Twoich wątków.
  6. Misiek pod pierzyną?? Nie..no to już przesada... :diabloti:
  7. Muszę zobaczyć osobiście jak Michu wyglada po fryzjerze :loveu:
  8. Może teraz jak allegro zmienione, to Kropek ma większą szansę. A to dzięki Ellficy :evil_lol: . Bo mi tu wykład dała, co się wpisuje w słowa kluczowe. :diabloti:
  9. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23924.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23923.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23920.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23919.jpg[/IMG]
  13. Michu..śpij słodko. Niech ci się króliczek przysni. Pamietaj..tylko w snach możesz go gonić. ;)
  14. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1556.jpg[/IMG]
  15. [B][SIZE=3][COLOR=seagreen][I]Badi...[/I][/COLOR][/SIZE][/B] mój nowy poodopieczny wirtualny.. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1554.jpg[/IMG]
  16. Ostatnie zdjecia w schronisku naszego Nera. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1555.jpg[/IMG]
  17. No ja normalnie jestem zakochana w Michu! Co za cudeńko. I pomyśl Karola jaka w nim przemiana. Pamietasz tego skulonego, piskającego psiaka co do Ciebie łapeczki wyciągał, żebyś go zabrała?
  18. Bianka!! To Ty robiłąś Kropkowi allegro? Bo jesli tak, to w słowach kluczowych wpisz..."pies" zamiast "Kropek"
  19. Bo Bianka w słowach kluczowych powinna wpisać pies i nie Kropek. Bianka..nikt nie szuka Kropków, tylko psy!
  20. Monita..a o co chodzi teraz? Bo chyba watek zgubiłam... Chhoć na gg, pogadamy 7651229
  21. Basia..takiego jak Michu to już nie znajdziesz... :diabloti:
  22. Nikt nie ma miejsca dla niego? Naprawdę? :placz:
  23. Dziewczyny. Jestem z Wami zgodna. Najważniejsze dobro psiaków. przepychanki słowne nie są mile widziane.
  24. No ja własnie nie wiem o co chodzi z tym kudłaczem? Weszka..co jest? :diabloti:
×
×
  • Create New...