Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. no to Kleksik ma duże szanse na dom! Świetnie! Martwi tylko ta kupa....
  2. oj niedobrze... żeby tylko nie była głucha...cięzko będzie domek znaleźć.
  3. wiem Iwona...wiem, ale trzeba mieć oczy otwarte..a może akurat? Kto wie.... Trzeba wierzyć.
  4. może jednak ktoś przygarnie Uśkę?
  5. ale skad tu tymczas wytrzasnąć? A z tym noskiem to nie powienien wracać szybko do schronu. Czy tam będzie miał odpowiednią opiekę? :placz:
  6. to ja mam kilku chętnych... :diabloti:
  7. Iwona, a nie masz jakiegoś znajomego emeryta...co by sięnią zaopiekował?
  8. myslę i kalkuluję...ale nijak nie mogę wymyslić domu dla Bulinki... Może jak pomożecie to razem nam sie uda co?
  9. wiem że powinnam przeczytać watek..i tam gdzieś jest odpowiedź...ale co na to wet? Jakoś mozna mu ulzyć?
  10. W obornickim schronisku spotkałam dwa kochane psiaki...Monię i Krecika. Oba mają po około 10 lat i cały czas są ze sobą. Siedzą sobie razem na dachu budy. Widać, że bardzo się lubią. Chyba raczej się nie opuszczają. Oczywiście nie wiem co robią w nocy, lub jak mnie nie ma, bo i skąd? Tak jakoś przypadły mi do serducha. Dlatego chcę, abyście je poznali. Zobaczcie..to Monia i Krecik.. [IMG]http://upload.miau.pl/3/10508.jpg[/IMG]
  11. no proszę jak nam się Kropencja rozkręca
  12. Iwona...jak allergo Bulinkki? Ktoś zainteresowany?
  13. hoho..jak zwykle się porobiło :evil_lol:
  14. szkoda że pies w Twoim cieniu
  15. heheh..Bianka..masz jej dosyć już? :cool3:
  16. Kropa!! Jak ja za tobą tęsknię stara paskudo!!
  17. całkiem sobie sympatyczny kundelek...
  18. Franka skaczemy do przodu..hop!!
  19. Bianka...naprawdę masz takie mysli? O naszej kochanej Kropie?
  20. masz więcej fotek psiaka?
×
×
  • Create New...