Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. zdjecie znowu niewyraźne.... :mad: APuniek sobie chyba wietrzy...........ten tego tam......... :diabloti:
  2. no wiesz Bianka...sport to zdrowie. :eviltong:
  3. ważne że Amiga sie uspokoiła, nie rzuca siena Bono... :diabloti:
  4. no nie da sie ukryć, że opowiadamy na nim o wszystkim. :diabloti: No...prawie wszystkim. Ale jeszcze dużo przed nami. :loveu:
  5. hiehie...czekałam na reakcję i czułam że mi się oberwie.... No..ja mówiłam tylko o okolicznych trawniczkach. :evil_lol:
  6. ło matko..ależ ona jest brzydka... :crazyeye:
  7. Szproteczka to by chciała....tylko narazie marne zainteresowanie. :cool1:
  8. oj Quasimodo..czy Ty nie za dużo od arzu chcesz? :razz:
  9. no tak..jak mnie nie ma to wszyscy śpią po kątach.......... :mad:
  10. Karolina rusz wresszcie dupsko i przyjedź. Bo pamietaj, wiem gdzie mieszkasz i Cię kiedyś po prostu porwę.
  11. słyszałam, że Monia i krecik w ciagu tygodnia były przyzwyczajane do chodzenia po wybiegu. zapoznawane z innymi psiakami. Tak siezastanawiaąłm nawet, jak Monia wskakuje na dach budy? :cool1: Przecież ona taka grubiutka. No i niech wreszcie moje zdjecia wszystkie wrócą!
  12. to już chyba TZ Mrówy musi powiedzieć, jaki ma pomysł i jak widzi realizację. W każdym razie ten basen dla psów na ualy to cudowna sprawa. Wyobrazacie sobie psiaki mogace sie pluskać? One teraz mają coś takiego i te większe z niego lkorzystają........ ale małe to tam nie wejdą.
  13. no nie wstawię teraz foty bo serweer koty i my siadł A może siezainteresujecie życie..a właściwie jego nedzym zmierzchem seterki z Krakowa?
  14. no i wcięło zdjecia...co za życie.....
  15. już nie pamiętam czy my w Krajkowie byłyśmy razem? Czy tylko u Laponki? Jak ciotka Bianka wytrzyma to wstawię zdjecie Laponki. Co by wszyscy wiedzieli o czym rozmawiamy. :loveu:
  16. hie..hie..Rysiek się ucieszy, jak usłyszy... "a wiesz, Karoliny dawno nie widzieliśmy.... " :eviltong:
  17. Mówa, my już z Olą myślałayśmy, czy by jakiego nie kupić plastikowaego i z Ryskiem, chodziliśmy po selgrosie i szukaliśmy pod tym kontem. A najczęściej ja..to widziałam Barona w tej kąpieli. :loveu:
  18. do góry Szprota..........
×
×
  • Create New...