słyszałam, że Monia i krecik w ciagu tygodnia były przyzwyczajane do chodzenia po wybiegu. zapoznawane z innymi psiakami.
Tak siezastanawiaąłm nawet, jak Monia wskakuje na dach budy? :cool1:
Przecież ona taka grubiutka.
No i niech wreszcie moje zdjecia wszystkie wrócą!
to już chyba TZ Mrówy musi powiedzieć, jaki ma pomysł i jak widzi realizację.
W każdym razie ten basen dla psów na ualy to cudowna sprawa. Wyobrazacie sobie psiaki mogace sie pluskać?
One teraz mają coś takiego i te większe z niego lkorzystają........
ale małe to tam nie wejdą.
już nie pamiętam czy my w Krajkowie byłyśmy razem? Czy tylko u Laponki?
Jak ciotka Bianka wytrzyma to wstawię zdjecie Laponki. Co by wszyscy wiedzieli o czym rozmawiamy. :loveu:
Mówa, my już z Olą myślałayśmy, czy by jakiego nie kupić plastikowaego i z Ryskiem, chodziliśmy po selgrosie i szukaliśmy pod tym kontem.
A najczęściej ja..to widziałam Barona w tej kąpieli. :loveu: