Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Krecik.... [IMG]http://upload.miau.pl/3/10518.jpg[/IMG]
  2. Oj..co ona tak długo czeka na człowieka...? Jest taka śliczna. ;)
  3. jest śliczna..ale ja na tej rasie to sięzupełnie nie znam. :cool1:
  4. [IMG]http://upload.miau.pl/3/10516.jpg[/IMG]
  5. Wspólnie nad rzeką. [IMG]http://upload.miau.pl/3/10514.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://upload.miau.pl/3/10512.jpg[/IMG]
  7. A tutaj nasze pieseczki idą na specerek nad rzekę. Zobaczcie jaki Kreciol uśmiechnięty.. [IMG]http://upload.miau.pl/3/10510.jpg[/IMG]
  8. miłośnik wilków chcący uwięzić go w mieszkaniu.... :crazyeye: Niezła ta Twoja miłosć do wilków. Słuchaj, ja również czytałam książki Londona i miałąm świra na punkcie Białego Kła i jego matki Kiche. Jednak dzieki tej ksiażce wiem, gdzie miejsce wilka.
  9. wiem, wiem..ale ja ładnie proszę...bo widać, że psiak śliczny. :diabloti:
  10. Przyznaję, że i ja nie wiem co o tym wszystkim sądzić. No ale cóż....psince życzę zdrowia i domku kochajacego, tak jak całej jej skomplikowanej rodzinie. A ja znikam do innych wątków. ;)
  11. Słuchaj Rybci, czy mozesz siępostarać o jakiej ładniejsze foty, gdzie widać psa?
  12. I jesli już, to trzeba poprawić z PADAZKĘ na PADACZKĘ. Jeśli wzmianka ma pozostać.
  13. Bonuś i Amiga to poranne lenie..nie ma co liczyć że byli na spacerze :razz:
  14. Szukaj, szukaj, bo jak Yona wzięła się za Twoje psy, to wszystkie je wyda. :evil_lol:
  15. a dlaczego miaąłbyś jej nie zobaczyć? No..chyba, że ktoś tą ślicznotkę zabierze ze schronu. ;)
  16. ale śmieszne....ojej....ale się cieszę, że was zobaczę... jakby co , ktoś może na balkonie spać. :eviltong:
  17. e....właśnie sobie przypomnialam..ze wyjeżdżam w tym terminie co macie przyjechać.... :diabloti:
  18. przyjedź do nas..zobaczysz jak idziemy z psami na spacer...pełnia szczęscia :loveu:
  19. no to małe niedopatrzenie z mojej strony... A tak z ciekawosci..to dużo osób do mnie przyjedzie? :cool1: :razz:
  20. to chyba przez ten mój komentarz.... Plakaciku wróć.... :-(
  21. Yona..a Ty to też byś mogła przyjechać co?
  22. Ale kochani, zdjecia to już jutro powstawiam, dziś nie dam rady. :diabloti: Poszperam jeszcze w starociach..może jakieś jeszcze nieopublikowane wystawię.
×
×
  • Create New...