-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
ehh..no co. zaczynam sie martwić o naszą Bulinkę. :razz: Ale to chyba objaw szczęscia -
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
ciekawa jestem jak przyjmie to wszystko Bulinka? Jak ona siezachowa. Tak sobie myślę, że będzie wystraszona. Schronisko to jej dom. Może uda mi się z nią iść na spacer w sobotę. Haili, moim zdaniem powinnaś mieć dla niej szeleczki, co by w przypływie strachu nie uciekła. To się zdarza wystraszonym psom. Musiszna niąuważać. Ona jest bardzo kochana, ale jak każdy ma lęki i może chcieć uciekać do schroniska. Musisz do tego podejsć odpowiedzialnie i nie spuszczać jej ze smyczy. -
Hakitka....a szuakcie dalej właściciela? I jak ługo pies może zostać w hotelu?
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Mozart jest bardzo piękny. A Astor..jak ja to mówię, nie da sobie w kaszę dmuchać. Chociaż jak sobie przypomnę, jaka to bieda była, kiedy przyjechał do schronu. Teraz co sobotę przyjeżdża do niego jego opiekunka wirtualna na czesanko, mizianko i specerki. :lol: A Barona bardzo lubię. Jest taki przyjazny i miły. -
oj oj..niech skarpeta będzie....bo tu siedzieją ciekawe rzeczy. Pannicy może sięprzydać, choćby na grzebień i szczotkę... :diabloti: (oczywiście żartuję).
-
Nie no..co Ty Yona..w niesprawdzone ręce oddasz?? Wizyta przedadopcyjna konieczna. :diabloti:
-
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
no to gratulujemy........... -
cicho Agula...cicho....zobaczymy co będzie.... :diabloti:
-
Oborniki Wlkp. Monia i Krecik. Dziś wieelki dzień! Jadą do nowego domku!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Grinajs...nikt na wątku Cię nie trzyma na siłę. Z pewnoscią znajdziesz psy, które równiez potrzebują Twej pomocy. My za Twą pomoc, serdecznie dziękujęmy. -
Oborniki Wlkp. Monia i Krecik. Dziś wieelki dzień! Jadą do nowego domku!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ania... napisąłam w którymś z wątków, że z tą telewizją to przesada. To moje słowa. A tak jak napisałam również mniej więcej w tym samym czasie, kierownik nie ma nic do ukrycia. Mrówa była i sama wszystko widziała. -
Oborniki Wlkp. Monia i Krecik. Dziś wieelki dzień! Jadą do nowego domku!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Pan kierownik chce rozgłosu, ale nie che tego typu własnie jazgoczących o niczym ludzi. A tak własnie, skad kolezanka Grinajs jest? Bo może jednak zjadzie gdzieś schron bliżej siebie. Gdzie mogłaby sięzająć psami jako wolontariszka. pobyć z nimi troszkę? Zajać się nie tylko siedzac przy komputerze. Droga kolezanko grinajs...psy czekają..nie tylko w necie. Zapraszamy do pracy. Kiedy sięjest z psem bezpośrednio , mniej przydaje się rzucanie słów na wiatr, a trzeba czasem ręce pobrudzić. -
Oborniki Wlkp. Monia i Krecik. Dziś wieelki dzień! Jadą do nowego domku!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Gosia...spokojnie, przecież wystawiam i każdy , po kolei idzie na allegro. Teraz sama mogę już wystawiać, bo mam wreszcie ząłożone konto. Z czego sięogromnie cieszę. Jakby co, mogę też inne psiaki wystawiać. :loveu: kto pierwszy chetny? -
Oborniki Wlkp. Monia i Krecik. Dziś wieelki dzień! Jadą do nowego domku!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Kochana Grinajs..Mrówa była w schronie, to wie jak jest. -
Oborniki Wlkp. Monia i Krecik. Dziś wieelki dzień! Jadą do nowego domku!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Nikt psom nie odbiera szansy na dom..ale gadaniem, zwłaszcza nieprzemyślanym to się nie pomoże. Ja nadal szukam im domu, ale jeśli tutaj zamiast logicznego myślenia, będą zjadliwosci Grinajs, to ..kto wie. -
Yonka...podoba się...podoba........... :diabloti:
-
wracam sobie z pracy..a. tu takie miłe wieści... ;) A jak już sobie wyobraziłam Maksi capiącą ogon DeDe..i jego minę. :evil_lol: Oj...musze to zobaczyć koniecznie.