Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. a to jest nowy piesek... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8438/img1047ai1.jpg[/IMG][/URL]
  2. komu szczeniaczka? :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8678/img1041kp9.jpg[/IMG][/URL]
  3. oczywiście nie musze pisać, że oba szczeniaczki niedługo będą szukać domków. Mama gdy je odchowa zostanie wysterylizowana.
  4. żal psiaka, jak każdego innego. :roll:
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/9333/img1040vs0.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img483.imageshack.us/img483/6071/img1037ll5.jpg[/IMG][/URL]
  7. ciotka Bianka...a ja po wstawieniu jednego zdjecia nieumiem przejsć do wstawiania następnego. :shake:
  8. si si , cioteczko Bianko...oto ja z moim szalonym rumakiem :evil_lol:
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7239/img1036ne6.jpg[/IMG][/URL]
  10. to jest moja była podopieczna..Laponka. :razz:
  11. a to ich dzielna mama Kajka_Perła : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/781/img1035ad6.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9185/img1033be0.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/1515/img1032eg3.jpg[/IMG][/URL]
  14. a teraz mamy dwa takie klusiorki w schronisku. URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9380/img1030zo0.jpg[/IMG][/URL]
  15. a gdzie zdjecie z niebieskim oczkiem? ;)
  16. Szprota się ślicznie uśmiecha. :lol:
  17. :laugh2_2: :ylsuper: :jumpie: :Cool!: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
  18. No.Bianka...Jestem już czerwona ze złosci.....:oops: :mad: :angryy: Nic nie mogę wstawić. :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
  19. a jakieś wieści o domku dla Sary? Ktoś o nią pyta?
  20. hohoh..jakie ślicznosci.... Tylko domku szukać. :crazyeye:
  21. a dzisiaj to byłą Ritka kapana...taka grubaska w srednim wieku. To dopiero musiało jej ulżyć! :evil_lol:
  22. heh...no postaram się. :oops: Najwyżej nie będzie relacji.... :cool1:
×
×
  • Create New...