wiecie, tak się czasem zastanawiam...
Czy np taka Monia i krecik widzą różnice czy są w boksie czy nad rzeką?
I czy np takie spacery to im dają radosć?
Czy to jest to bardziej moja radość, z tego że je wyprowadzam i daję np chłodny wiaterek od rzeki. :roll: Albo trawkę pod dupką, albo cień koło zwalonego pnia.
Ciekawe.
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3696/img1111tv2.jpg[/IMG][/URL]