Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Pikuś..chce przejsć przez pień...chyba szuka reklamówki ze smakołykami.
  2. Rumcajs...to ci dopiero mały szczekacz i rozrabiaka..wszedzie go pełno. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4761/img1102lj6.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4858/img1096rp2.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8798/img1094wc4.jpg[/IMG][/URL] Sonia
  5. a jak ma na imię ten to nie pamiętam... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/4524/img1093xi3.jpg[/IMG][/URL]
  6. A to Pikuś, który zakradł się do torby Hakity i wyrzerał ciasteczka... Usłyszałyśmy tylko takie CHRUP CHRUP...patrzymy a to Pikuś wcina... :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1858/img1087jd1.jpg[/IMG][/URL]
  7. Gośki zdjecia zniknęły tak jak moje... Dlatego że wstawiamy przez miau. Ja szybko przerzuciłam się na ImageShack
  8. [quote name='rotek_']tak....do jutra do 18.00 mają aukcje potem koniec.....jeszcze kilka godzn[/quote] Jak to mają obserwatora?
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/2707/img1140zi1.jpg[/IMG][/URL]
  10. gdzie ta weszka? Miała jechać do haili, spotkaćć się z nią...
  11. A to już na spacerze...Atos kąpie się w rzece. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4574/img1081pn3.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5640/img1076ab2.jpg[/IMG][/URL]
  13. ale pogonić innemu "kota" to potrafi. :evil_lol:
  14. Dino [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1341/img1074pv7.jpg[/IMG][/URL]
  15. czy ja wyglądam na roztrzęsioną i wystraszoną? :evil_lol:
  16. Myslę, że mozart to szybko znajdzie dom. Prędzej bym ząłożyła Baronowi, który jest radosny a dłużej siedzi w schronie. :razz:
  17. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50026&page=46[/URL]
  18. Nie, to nie są chwile zwątpienia...w żadnym wypadku. ja po prostu sięzastanawiam nad tym co może myśleć sobie pies. To było raczej zaproszenie do dyskusji..... :razz: Gośka...zaraz podam linka...
  19. no wiesz..zdjecia mam wszystkie z Mrówą i jej TZ i nie wiem czy mogę, czy wypada wstawić............ :razz:
  20. haili, czyli z tego rozumiem, że spotykamy się w sobotę? A z kim przyjedziesz?
  21. NIE MIAŁAM POJĘCIA , ŻE tY TYLE ZDJEĆ ZROBIŁAŚ. :razz:
  22. [quote name='BIANKA1']Właśnie uszyłam Fryci fartuszek pooperacyjny . Nie mogę powiedzieć , żeby przymiarki ją cieszyły :diabloti: Jak Wam się podoba ? :lol: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: HOT DOG!!!!!!!!!!!!!!
  23. jego matką jest taka mixlabradorka Aza. Dzielnie go pilnuje. :evil_lol:
  24. wiecie, tak się czasem zastanawiam... Czy np taka Monia i krecik widzą różnice czy są w boksie czy nad rzeką? I czy np takie spacery to im dają radosć? Czy to jest to bardziej moja radość, z tego że je wyprowadzam i daję np chłodny wiaterek od rzeki. :roll: Albo trawkę pod dupką, albo cień koło zwalonego pnia. Ciekawe. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3696/img1111tv2.jpg[/IMG][/URL]
  25. A tu Monia zapatrzona na rzekę...a Krecik..no same widzicie w kogo zapatrzony. ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3696/img1111tv2.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...