Problemy to są z tobą grinajs.
I serdecznie dziękuję tobie za wsparcie. Naprawdę ktoś taki nie jest mi tu potrzebny.
Pyskaczy na dogo jest wystarczająco dużo i proszę, dołącz sie do nich.
Wątkii zamykam bo mam dosyć podobnych tobie.
Wybacz, ale już nie mogę czytać tych twoich bredni.
I zanim zaczniesz pisać cokolwiek znowu to się zastanów.
spokojnie, spokojnie...już jestem.
Liczyłam na jakieś relacje Asi...a tu nic. :razz:
Przecież widziała tyle psiaków. I ani jednego zdania na ich temat?
Ile Bulina waży, to ja tam nie wiem. Bo to to chyba grubiutkie...nieco psiątko. :diabloti:
Ale na pewno zgadza się z innymi psiakami. Ona jest bardzo przyjacielka i kochana. No, może nieco nieśmiała, :lol:
Oj, z tego co wiem, to w ostatnią sobotę była córka pewnej pani, co zaadoptowała Kulę. I razem z koleżankami wyprowadziła Monię na spacer. Niestety nie wiem czy był Krecik. Ale myślę, że tak. On teraz taki chcętny na spacerki. :loveu: