Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Problemy to są z tobą grinajs. I serdecznie dziękuję tobie za wsparcie. Naprawdę ktoś taki nie jest mi tu potrzebny. Pyskaczy na dogo jest wystarczająco dużo i proszę, dołącz sie do nich. Wątkii zamykam bo mam dosyć podobnych tobie. Wybacz, ale już nie mogę czytać tych twoich bredni. I zanim zaczniesz pisać cokolwiek znowu to się zastanów.
  2. W sprawie gabi dzwoniła znowu pewna pani z Poznania. Obiecała adzwonić znowu (znaczy wczoraj), jednak cisza zapadła.
  3. spokojnie, spokojnie...już jestem. Liczyłam na jakieś relacje Asi...a tu nic. :razz: Przecież widziała tyle psiaków. I ani jednego zdania na ich temat?
  4. Bulinka jeszcze siedzi w schronie.... więc spokojnie..... :cool3:
  5. hmmm Iwonka, to muszę to podać Weszce.
  6. :evil_lol: że tajk powiem.........łał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. Poprosiłam Weszkę, aby zajęła się sprawą. Jednak nasza Haili nie powiedziała chyba konkretnie gdzie mieszka.
  8. hehehhe............to jak ciotka Bianka? :evil_lol:
  9. Iwona..szukamy ludzia co miesza koło Krakowa!!
  10. Ile Bulina waży, to ja tam nie wiem. Bo to to chyba grubiutkie...nieco psiątko. :diabloti: Ale na pewno zgadza się z innymi psiakami. Ona jest bardzo przyjacielka i kochana. No, może nieco nieśmiała, :lol:
  11. Iwona..spokojnie. Jak xię przeprowadzi to nas zawiadomi. :evil_lol:
  12. oj..to super. No ale ja już nie wiem, wyciągamy ją czynie? Co na to Mrówa? Ja w schronie będę dopieo w sobotę.
  13. ehhh...szkoda. Bo to taka słodka para. :cool1:
  14. Bianka..no ale MOnia i Krecik.................. :cool1:
  15. no pewnie................
  16. A jak ogłoszenia łysej..bo tu kolejka czeka/////////////
  17. chwila...chwila....dobek nie ma ogona... :mad:
  18. Bianka, jak przyjadę, to z MOnią i Krecikiem. Co Ty na to? :razz: Wyjdzie po trzy ogony na twarz.
  19. Oj, z tego co wiem, to w ostatnią sobotę była córka pewnej pani, co zaadoptowała Kulę. I razem z koleżankami wyprowadziła Monię na spacer. Niestety nie wiem czy był Krecik. Ale myślę, że tak. On teraz taki chcętny na spacerki. :loveu:
  20. Bianka, mnie sięte opowieści podobają. nIc nie trzeba zmieniać. Zapewniam Cię.
×
×
  • Create New...