Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [IMG]http://upload.miau.pl/3/10974.jpg[/IMG]
  2. oj...Astorowi kończy się chyba to ogłoszenie...trzeba mysleć o następnym. :lol:
  3. a ja w lipcu jadę do Dubeninek..na Mazury..nigdy tam nie byłam.... :multi:
  4. A muzyka jest ze świetnego francuskiego obyczajowego filmy
  5. oj...trzymam za nie kciuki...oj trzymam////////////
  6. Proszę bardzo...no to idzie.......... :diabloti:
  7. agusia i co o tym wszystkim sądzisz? :cool3:
  8. Ania...Bianka...proszę dać maile, bo ja zawsze gubię, to zaraz zaczne słać
  9. [quote name='BIANKA1'] No choćby tu.......... :mad: A tam przy okazji..ciotka Bianka, czy jak poślę Ci muzykę to jesteś w stanie odsłuchać? No i kto jeszcze chce dostawać utworki?
  10. Spokojnie Iwonka, my tu jeszcze będziemy rozmawiać z Haili, znaczy Magdą. Bo musi..musi sobie uświadomić że to psiaczek ze schroniska, stary, sympatyczny i nieco strachliwy.
  11. wyczuwam przy jednym zdjeciu fotomontaż...co na to Bianka? :mad:
  12. Asia, a teraz przyjedziesz do schronu?
  13. no najwazniejsze, że wakacje długie przed nimi i sie dziewczyny poznają. haili nam wszystko wytłumaczy. Będzie dobrze dziewczyny. :p
  14. hie hie...........dobry numer............... :eviltong:
  15. więcej..więcej..... No i relacja ze wzrostu kociąt.... :razz:
  16. Moje kochane...dowiedziaąłm się, że po tego przystojniaka, który siętak tu podoba, zgłosił się właściciel i psiak wrócił do swojego domku. :loveu:
  17. widzicie to okno w tyle? I te kwiaty? ja to wszystko muszę odkopać, aby móc je umyć.....
  18. Ania, rano postanowiłam nie isć..a co mi tam.... :razz:
  19. no a ja wzięłam się za mycie okien. Lubię myć okna..z jednym wyjątkiem...w dużym pokoju. Jak ciotka Bianka pozwoli, to pokażę wam co muszę odkopywać za każdym razem aby siedostać do tego okna... mycie go zajmuje mi zawsze cąły weekend.
  20. no własnie mi ta Warszawa żyć nie daje............ Yona, czy bedziesz czasem do nich zagladać? Kurcze, dziewczyna pewnie na stajncji w bloku będzie mieszkała...czy musi ją brać? Haili, jak będziesz, odezwij sie. mam pytania.
×
×
  • Create New...