Karolina a jedziesz jutro do Obornik? Bo jak co to zabrać mogę.
A jak będzie trzeba pomóc przy tych Twoich biedach, to wiesz, gdzie mnie znajleźc.
Jednak nie mam dziś kom, bo sierozładował i nie mam ładowari przy sobie.
Dzwoń na domowy.
A ja wam powiem...jutro będę w schronie. :diabloti:
Wyprowadzę nasze psiaki. No i oczywiscie wymiziam. Porobię nowe foteczki i wystawię kolejne allego.
W sumie to nie wiem czy one mająallegro?