Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. :eviltong: zaznaczam, że ten leniuch kolo Maksi, w dołku, to Ajmar. Również nieufny psiak. Mamy tu plany z Mrówą, aby go jutro pooswajać.
  2. Tak, tak, to jest Tija. Sisi jest szorstkowłosa. A ten bez wargi to Barnej.
  3. Iwona, tu jedna z koleżanek podpowiada, że Fili to jego mama.
  4. Karolina a jedziesz jutro do Obornik? Bo jak co to zabrać mogę. A jak będzie trzeba pomóc przy tych Twoich biedach, to wiesz, gdzie mnie znajleźc. Jednak nie mam dziś kom, bo sierozładował i nie mam ładowari przy sobie. Dzwoń na domowy.
  5. A ja wam powiem...jutro będę w schronie. :diabloti: Wyprowadzę nasze psiaki. No i oczywiscie wymiziam. Porobię nowe foteczki i wystawię kolejne allego. W sumie to nie wiem czy one mająallegro?
  6. jutro będę w schronisku i sobie z nią pogadam.
  7. to on pewnie nie ma imienia....
  8. witajcie..witajcie...lekarze nadal strajkują, wiec oto jestem z wami. :diabloti:
  9. Dobrze. Z tego co słyszałam, to Maksi teraz już lepiej wygląda. Przecież Mrówa ją czesała. :evil_lol:
  10. ale szczęscie dla Szproteczki.... :loveu:
  11. zmieniłam treść postów, ale to nie znaczy, że nie szukam psiakom domku. :diabloti:
  12. no ja dopiero będę wsobotę. A czy Mrówa była dziś, tego nie wiem :shake:
  13. Grinajs idź sobie opluwać gdzie indziej ludzi My cię tu nie potrzebujemy A twoje opowieści są pasjonujące, jednak mało co wnoszą do wątku.
  14. Anka,,,, no dalej. :razz: Szprota ma ......kogoś kto się ineteresuje.
  15. co??????????????????????????? Obserwator na Szprocie?????????????
  16. Szprota...dom dla ciebie potrzebny
  17. no rzeczywiscie źle napisłąm..chodziło mi o poczt e.
  18. [IMG]http://upload.miau.pl/3/10986.jpg[/IMG]
  19. ten co ma z tylnymi łapami to pewnie Astor. On jest po wypadku.
  20. do góry Maksi! :multi:
  21. quasimodo daj linka...tylko potem nie narzekaj...dziewczyny dostają niespodzianki. NIe mają pojęcia co dostaną. :loveu:
  22. kobieta nie zadzwoniła, z czego wnioskuję, że ją Gabi przestała interesować. [IMG]http://upload.miau.pl/3/10982.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...