Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Ty się ciesz, że ona ma taką ładną figurkę... Inne suczki to grubaski i niczym Tiji nie przypominają. Jeśc jej nie brakuje, więc glodna nie chodzi. ;) A piesków chyba jest koło 150 albo 160?
  2. to będę bardzo wdzięczna. Z checią zobaczę maleństwo :evil_lol:
  3. A co tam ciekawego u Szprotki..ktoś chyba był dziś w schronisku? :mad:
  4. z niecierpliwością czekamy na Mrówę. A znajac ja...nie szybko się pojawi. :cool1:
  5. Bianka, czy jak później wyślę Ci już pomniejszone foty, to wstawisz na moje wątki? Bo ja zawsze wstawiałam przez kocie strony, a nie mogę tego od trzech dni chyba już otworzyć. A co to za opowieści o wypadzie do schronu bez fotek? :shake:
  6. HAHHA...JA TERAZ PÓJDE SIĘ WYKĄPAĆ...BO JUZ SAMA NIE MOGĘ ZNIEŚĆ SWOJEGO ZAPACHU. :diabloti:
  7. Oj..ależ dziśbyło pracowicie!! Jak zresztą zawsze. Ile to psiaków wyszło na spacer, a ile zostało wymizianych..kto to wie? Kto to zliczy? :loveu:
  8. jak przyjechałam do schroniska, to była już Mrówa ze swoim TZetem. Poszliśmy na wybieg, każdy do swojej pracy. Każdy z nas coś tam miał zaplanowane. Mrówa zniknęła mi z widnokręgu. Ja zaczęłam z jakimiś psiakami chodzić sobie po wybiegu..a tu patrzę..Mrówa z Kamilą mają Maksi i ją niosą. Na taki nasz zwany pomost miłości. Dlatego tak nazwany, bo jak tam usiadziemy, to duuużo psiakó do nas przychodzi na mizianko i przytulanko. I robi siętaki szał ciał, każdego głaszczemy, dotykamy. One nam sprzedają całuski.... :lol: Maksi została postawiona na murku, obok usiadła Mrówa i jej TZ. I kochani..ona byla zadowolona. :lol: Uśmiechała sie. Mrówa ją głaskała.... Jaki to był miły widok....
  9. a co! jeszcze brudna i śmierdząca, ale już z Wami! Ależ bylo dziś cudownie! Tylko komary były złośliwe. Ale psiaków dziś było na spacerku...hohoh....a ile cioteczek przyjechało...hohoho....a jakie psiaki po wybiegu spacerowały...hohoh... wszystko opowiem w wątku obornickim. :loveu:
  10. Chcicłam powiedzieć, że jak dziś podjeżdżałam tuż po 9 do schroniska, to widziałam, jak dzieci dziarsko szły z psiakami nad rzekę. A wśród nich byla Bulinka. :lol: Z tego co zauważyłam maszerowała na przodzie tej licznej grupy. Widać się dziewczyna rozkręca. A to pewnie dzięki tym częstym spacerom z panią Olą i wolontariuszami. :loveu:
  11. na to pytanie może odpowiedzieć tylko Haili :diabloti:
  12. zwierza mają Biankę!! to jest oczywiste!! :loveu:
  13. no jak narazie nikt się nie zgłosił. Czy na allegro jest tylko mój numer komórki? Czy namaiar na schron również? Bo moja komórka się wyładowała a ładowarka w pracy. :roll:
  14. dzisiaj będzie nas dużo w schronie...na własne oczy zobaczę, co za uroki odczynia Mrówa z Maksi. :diabloti:
  15. kochani, ależ sie dziś wycieczka zapowiada do schroniska! :multi: Dużo ludzi..= sie dużo psiaków na spacerku. :loveu:
  16. no i nastała cisza............ :razz:
  17. żal mi tego psiaka..... :-( Koniecznie napiszcie jutro co u niego.
  18. dlaczego nie możemy pomóc im wszystkim? Ja tego nie rozumiem. :shake:
  19. to niestety przykre. Może ktoś się jednak w nim zakocha?
  20. zobaczcie jak Fryta ma dobrze....w porównaniu z Szamanem... http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62301
  21. ciekawa jestem czy on za nimi tęskni?
  22. Muszka i Pepik mi jakoś przypadły do serducha......... Co u nich? :roll:
×
×
  • Create New...