-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Hala replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Skąd macie tą śliczną husiczkę?? -
A gdzie to cudo sie obecnie znajduje?
-
Moje stado... Sonia huski, świniaki Zyt i Tadeusz i reszta...
Hala replied to Hala's topic in Foto Blogi
Zdechłe rybki na plaży w Rewie są mniam mniam... [URL=http://img602.imageshack.us/i/dscf5624.jpg/][IMG]http://img602.imageshack.us/img602/4377/dscf5624.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
szczeniak wyzelka niemieckiego w schronisku w Poznaniu
Hala replied to basikkk's topic in Wyżeł niemiecki
Paulina!! Oddaj mi moją Choco!! :placz: -
Moje stado... Sonia huski, świniaki Zyt i Tadeusz i reszta...
Hala replied to Hala's topic in Foto Blogi
[URL=http://img155.imageshack.us/i/dscf5626u.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3916/dscf5626u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
[URL=http://img833.imageshack.us/i/dscf4245g.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5914/dscf4245g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img823.imageshack.us/i/dscf4465.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4246/dscf4465.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Moje stado... Sonia huski, świniaki Zyt i Tadeusz i reszta...
Hala replied to Hala's topic in Foto Blogi
No to oddałam juz szczeniaczka. Sonia do końca nie była przekonana, że nalezy tolerować młodą. [URL=http://img513.imageshack.us/i/dscf8854.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/994/dscf8854.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Cisza u Strzałki... mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy. ;) -
szczeniak wyzelka niemieckiego w schronisku w Poznaniu
Hala replied to basikkk's topic in Wyżeł niemiecki
Zabierzcie ode mnie tego psa...bo jeszcze chwila i jej nie oddam!! :placz: -
szczeniak wyzelka niemieckiego w schronisku w Poznaniu
Hala replied to basikkk's topic in Wyżeł niemiecki
jest bardzo mądra.... Normalnie dobrze że po 20stej ją juz oddaję... bo normalnie.... nie wiem :d -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Hala replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
No własnie jak stałam to uciekał na drugi wybieg i zerkał za mną... A potem jak odeszłam to szczekał na mnie takim dziwnym "butelkowym" głosem. Chore gardziołko? A moze taka jego uroda. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Hala replied to malawaszka's topic in Sznaucer
ale to chyba najpredzej jutro. Ale co dokładnie byś potrzebowała za info? -
szczeniak wyzelka niemieckiego w schronisku w Poznaniu
Hala replied to basikkk's topic in Wyżeł niemiecki
Siedzimy sobie kolejną godzinkę. Nie miałam w sumie nigdy do czynienia zbyt wiele ze szczeniakami. Zawsze jakos tak było że wybierałam dorosłe bądź stare. Jednak jak tą małą obserwuję, to stwierdzam że mądre stworzenie. Kupkę i siku na podkładzik robi. Soni schodzi z drogi po tym jak dostała łupnia. Chowa się za mną... mądry piesek. :evil_lol: -
Tadek - mały, długowłosy czarnuszek - pojechał do własnego domu
Hala replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb:No to świetne wieści. -
Basia jest piękna... a mały..cóż...piękny inaczej. ;)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Hala replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Jesli sznaucer to na pewno olbrzym. Nic o nim nie wiem, tylko tyle że na mnie strasznie pyskował. A zdjeć więcej mu nie robiłam, bo uznałam za obiekt nieciekawy. :)