Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Nie przeceniaj siebie. Ja po prostu nie potrafie przejsć obojętnie koło głupoty. No ale w każdym razie wam kibicuję. jak juz bedziecie robićtą pikietę, dajcie znać. Z chęcią popatrzę. :evil_lol:
  2. To moze Ty przyjedziesz... z pewnością wiele tobie podobnych stanie przy twym boku. ;)
  3. To ja do list dodam [B][I][COLOR=red]PIROMANKę[/COLOR][/I][/B]. [COLOR=black]Sprawa z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/198208-ZAKO%C5%83CZONYPsie-mi%C4%99sne-ciasteczka-smako%C5%82yki-pyszne-cuda-z-Wloch-do-19.12-godz.-23.00/page4[/url]. Wpłat dokonałyśmy przed świetami a do dziś nie mamy zakupionych ciastek psich... co więcej... KateBono, na ktorej tymczasowicza była zbierana kasa nie dostała tych pieniędzy , ktore my wpłaciłyśmy! CZekam na wyjaśnienia Piromanki, ale niestety cisza.... A minął już miesiac od wpłat na jej konto. [/COLOR]
  4. ja też chcę foty obejrzeć.... :mad:
  5. Wesoło tam macie :)
  6. Mamy własnie isc do weta... ale sie Sonia z TZetem pospali i ich dobudzić nie idzie... :mad:
  7. Moja mała kruszynka... Ty Ati grzeczna dla niej bądź... bo wiesz, Choco ma we mnie fankę. :mad:
  8. Idziemy dziś do weta. Za kilkanaście minut. Soni od kilku miesiecy paskudnie jedzie z paszczy, więc trzeba coś z tym zrobić.
  9. Ehhh,,, psie życie. Serducho pewnie pęka z tęsknoty za panem... a tu dom też trza opuścić.
  10. Strzałka własnie ma odświeżone allegro. Oby coś to dało, trzymam za nią kciuki.
  11. Rozumiem, że człowiek się jednak nie zjawił i nie dał więcej znaku życia?
  12. To ja napisze do Asi... bo spanielka leży mi na sercu jakoś.
  13. No to w się już tam najlepiej znacie na szczeniaczkach. :) Z chęcia kiedyś wpadnę z prezencikami w postaci jakiś ciasteczek bądź piłeczki. ;>
  14. Dziewczyny... lepiej zaszczepcie psiaki, bo znowu jakaś nadgorliwa koleżanka sie przyczepi.
  15. Cieszę sie, że szczeniaczki znalazły sie w odpowiednich rękach. :)
  16. hohoho..to ja widzę, że Poznań zupełnie nie spaceruje. ;)
  17. Przyznam, że wsadziłam rękę do boksu i przytulił isę do niej. Głaskałam go ile mogłam tylko. Musiałam też uważać, bo jego kolega chciał mnie capnąć. Żal..żal odchozić od tych krat i zostawiać je tam...
  18. A bardzo dziękuję. Miło to przeczytać. Prosze ja cmoknąć w nochala. ;)
  19. Piękny pies :)
  20. Jeszcze na koniec bardzo sympatyczny pies...zapomniałam teraz nr boksu, ale mam na zdjeciu. [URL=http://img151.imageshack.us/i/dscf8900.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/6785/dscf8900.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. hasior nadal w schronie [URL=http://img37.imageshack.us/i/dscf8903q.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7391/dscf8903q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. [URL=http://img193.imageshack.us/i/dscf8899q.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4858/dscf8899q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. [URL=http://img716.imageshack.us/i/dscf8898pn.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3562/dscf8898pn.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...