Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. No co jest? Czyżby suczka miała już domek?
  2. Czyli będzie banerek...może to ją nieco rozreklamuje?
  3. A ja to bym chciała zobaczyćzdjecia Jasia. :diabloti:
  4. Ależ z tego Grysika to wielkie psisko. ;)
  5. Przeczytałam cały wątek i .... składa się on tylko z wklejania zdjeć i hopków. Żadnego opisu charakteru psa. Ani nawet skad się wzięła w schronie, jak dlugo jest. Jaki ma strosunek do innych psów? Czy warczy? Czy gryzie? A może się przymila? Czy w boksie jest zdominowana? Moze ma przyjaciółkę wśród suczek? A moze wyjątkowo lubi któregoś pracownika bądź wolontaruisza? No chyba coś można napisać o tym psie?
  6. A co mozesz jeszcze o niej opowiedzieć, oprócz tego, że ma ładne oczy? Jaki ma charakter? Co jeszcze ciekawego? Opowiedz, czym więcej tym lepiej.
  7. A czy ona wogóle jest jeszcze w schronisku?
  8. Fiu fiu...jakie ona tam ma wygody. :cool3:
  9. No to jak..suczka ma od roku watek i nie jest ogłoszona? jak to możliwe? To na co liczycie? :cool3: Dalej, ale już..pisać tekst i bedziemy wystawiać. Kto widział ostatnio Rubi? Jaka ona jest? Proszę mi tu o niej opowiedzieć. Same podbijanie watku nie ma sensu.
  10. No i siędorobił..Ziomal. :cool1: Ma areszt w klatce do świąt. Tak zadecydował TZ. :cool3: Wczoraj jak zwykle biegał po sypialni. TZ miał do niego pełne zaufanie. A tu masz...klops. Ziomal obrzarł większość guzików u pilota od wiezy. :diabloti:
  11. i co tu napisać? Ja wymiękam. :cool3:
  12. Peterku, bardzo mi żal suni...no straszliwie. A wiem że jak Gosia bedzie mogła pomóc, to pomoze. :cool3:
  13. Malgoś, a może tą suczke byscie wzięli..? :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100930[/URL]
  14. [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/6618/39077907dw9.jpg[/IMG] Zakochałam się w tym zdjećiu.
  15. Czy ja mogę już napisać w tytule, że Tiger w nowym domu?
  16. Musze przyznać, że fotograf małgosi ma dobre oko. Zdjecia są piękne.
  17. Zdjecie nr 4 powaliło mnie na łopatki. Małgoś..kto go tak pięknie przykrył?? :loveu:
  18. a te zęby to na kogo były? :diabloti:
  19. Malgoś..sama wiesz, że wziąźć ją to wielkie ryzyko. Ty sama już"zapchana" takimi bidami. A ja nie mam doświadczenia w takich przypadkach. Poza tym mieszkam na drugim piętrze i nie ma mnie przez 9 godzin dziennie.
×
×
  • Create New...