Przeczytałam cały wątek i .... składa się on tylko z wklejania zdjeć i hopków. Żadnego opisu charakteru psa. Ani nawet skad się wzięła w schronie, jak dlugo jest. Jaki ma strosunek do innych psów? Czy warczy?
Czy gryzie? A może się przymila? Czy w boksie jest zdominowana? Moze ma przyjaciółkę wśród suczek? A moze wyjątkowo lubi któregoś pracownika bądź wolontaruisza?
No chyba coś można napisać o tym psie?
No to jak..suczka ma od roku watek i nie jest ogłoszona? jak to możliwe? To na co liczycie? :cool3: Dalej, ale już..pisać tekst i bedziemy wystawiać.
Kto widział ostatnio Rubi? Jaka ona jest? Proszę mi tu o niej opowiedzieć. Same podbijanie watku nie ma sensu.
No i siędorobił..Ziomal. :cool1: Ma areszt w klatce do świąt. Tak zadecydował TZ. :cool3: Wczoraj jak zwykle biegał po sypialni. TZ miał do niego pełne zaufanie. A tu masz...klops. Ziomal obrzarł większość guzików u pilota od wiezy. :diabloti:
Malgoś..sama wiesz, że wziąźć ją to wielkie ryzyko. Ty sama już"zapchana" takimi bidami. A ja nie mam doświadczenia w takich przypadkach. Poza tym mieszkam na drugim piętrze i nie ma mnie przez 9 godzin dziennie.