Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/"]Wyszukiwanie[/URL] 1901392_super_szczeniaki_polecam.html :placz::placz::placz: kiedy to sie wreszcie skończy?? przed jedynka nalezy usunać spację [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1901392_super_szczeniaki_polecam.html"]alegratka [/URL]:placz::placz::placz: kiedy to sie wreszcie skończy??
  2. kolejne 3 fotki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/109/8b1bf98127b6f413med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/109/aa54a5246c36e6f2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/109/65903ff3e2bdeae4med.jpg[/IMG][/URL]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]na prosbe basi wklejam fotki...... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/109/3901333668b09e9dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/104/d8143808ab562a0cmed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]byłam w wersji grzecznej to teraz wersja Devil:diabloti: [/B][/COLOR] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/108/887f300864e446fcmed.jpg[/IMG][/URL]
  5. zrobiłam dla suni ogłoszenie;) [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1918160_piekna_sunia_husky_oddam_w_dobre_rece.html"]Alegratka[/URL]
  6. Biedna sunia A ty szybowiec jak zwykle masz ręce pełne roboty:shake: podziwiam zrobiłam bannerki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/siberian-husky-suka-porzucona-w-gminie-ploniawy-szuka-domu-136065/#post12164434"][IMG]http://images47.fotosik.pl/107/cc18a08000f859e4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/siberian-husky-suka-porzucona-w-gminie-ploniawy-szuka-domu-136065/#post12164434"][IMG]http://images37.fotosik.pl/103/99aa2ed127c35561.jpg[/IMG][/URL]
  7. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://img58.imageshack.us/img58/2721/dsc0131.jpg[/url] :loveu::loveu: ja cieee zakochałam sie w nim po uszy, małe słoneczko :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  8. my tez bedziemy ;)
  9. [COLOR=DarkOrange][B]My się napewno w sobotę pojawimy :)[/B][/COLOR]
  10. [quote name='olekg89']Emdziołek-astka widze poszła w odstawkę.:mad:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] No co Ty Oluś, :crazyeye:Vega to dalej jest nasze oczko w głowie :loveu:tylko ona nie bardzo lubi do zdjeć pozować, tym bardziej ze mną:diabloti: A wollie to szczeniak wiec mu sie troszke wiecej czasu poświęca, to normalne -tak mi sie wydaje :razz: edit: Ja i vega w ostatnich dniach zimowych;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/106/3f37a66881f6782emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/102/ed0b9d331e79937bmed.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]No to sie wyszołowaliście :multi: Gratulki :multi::loveu: [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]BOOOOOOOOOOBMA!!!!!!!!!!!:multi::multi: Jest pręgowana dziewucha!:multi::multi: NIe moge sie doczekać jak je zobacze a to jeszcze dwa tygodnie:shake: Może juz bedą miały oczęta otwarte jak przyjade?:loveu::loveu: Pokaż dzieci, zrób jakieś zdjęcia!:multi:[/B][/COLOR]
  13. [quote name='Ania-shira']Witam. Mnie tu wieki nie było i jak widać zmiany u Was zaszły. Mały buldożek do was zawitał. Przykro mi z powodu takich trudnych dni :([/quote] [COLOR=DarkOrange][B]czy mnie oczy mylą?:crazyeye::crazyeye: ANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: Gdzieś ty sie tyle czasu podziewała? Co u Was słychać? Jak zdrowie? Jak Ajka ? wooooow!:multi: [/B][/COLOR]
  14. [quote name='deer_1987']Co taka smutna minke ma?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]żebrał:evil_lol:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]:roflt: Sajdi w kagańcu:roflt: nie moge :roflt: uroczo wygląda:evil_lol:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]no to teraz ja i Wollie : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/106/ccc478042caf623cmed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]jakoś sie trzymamy.........:-( kilka fotek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/102/b3125e8696d41729med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/102/a0c5231d22cfe9f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/102/37d27f55a14383d8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/106/96ca6c3f6d186cd3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/102/2dab4a0754df20f5med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Witajcie. Wisi nad nami jakieś paskudne fatum....... Najpierw choroba ojca, następnie śmierć babci w grudniu, później wypadek Pawła w styczniu, później choroba mamy a teraz śmierć dziadka:-( co będzie dalej?:-( Byłam sprzątać mieszkanie w Białymstoku po dziadku jest własnościowe i dostanie je mój ojciec, wreszcie bedzie nieco bliżej nas...... Załamka:-([/B][/COLOR]
  19. Maile wysłane pół ranka nad nimi spędziłam;) pozdro
  20. [COLOR=DarkOrange][B]ale wtedy nie bede miała jak psów trzymac :shake: To najwyzej jutro pod wieczór z bratem by ci ją odniosła[/B][/COLOR]
  21. [quote name='Izabela124.']No to do jutra :) A przyjdziesz z dwoma psiakami? Bo jak z jednym to dałabyś radę przynieśc klatkę? Bo chyba teraz mi się przyda, wiesz o co chodzi[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]z dwoma, a moze klatke bede mogła podrzucic dla twojej mamy któregoś dnia bo ja jej sama nie przyniose bede musiała wyciągnąć brata albo mame.[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]a no dopiero teraz zauwazyłam ze przeskoczył dwie strony do tyłu:diabloti: ok jutro o 10 zajde po ciebie:loveu:[/B][/COLOR]
  23. a mi to maupo nie odpiszesz:mad:?? Choodź na spaceros za godzinke, prooooszeeee:loveu:
  24. [quote name='Izabela124.'][CENTER][COLOR=Purple][B]Wszystkiego najlepszego!!!! 1000 lat!!!!!:multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Podziekować:razz:[/B][/COLOR]
  25. [quote name='Tengusia'][CENTER][B]wszystkiego naj naj naj naj lepszego :multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B] dziekować:loveu:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...