Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]do podróży dorzuca się też znajoma hodowczyni kotków z hodowli DIAMILAND, serdecznie dziekujemy Madziu! :multi::loveu:[/B][/COLOR]!!
  2. [quote name='Evra']emdziołku, czy jesteś w stanie zorganizować dla suczki jakąkolwiek osłonę przed deszczem? Choćby karton po telewizorze obłożony z zewnątrz folią (obciążoną, żeby wiatr nie porwał), a w środku styropianem. Czy też wzbudzi to niepotrzebne zainteresowanie szczeniakami i narazi je na niebezpieczeństwo? Zapowiadają deszcz, szczeniaki mogą nie przeżyć, leżąc na mokrym ręczniku, albo suczka wyniesie je w inne miejsce. [SIZE=1]Deklaruję 15 zł na transport. Czy jest jakiś sensowny plan złapania suczki? Metoda nagłego zarzucania pętli na szyję może ją tak wystraszyć, że nie wróci do szczeniąt, albo je wyniesie. Czy jest tam ogrodzony teren, na który można ją zwabić? Czy masz kogoś (dorosłego) do pomocy? Najlepiej chyba by było podać jej z pokarmem środek uspokajający od weterynarza, oczywiście jak najpierw nakarmi szczeniaki.[/SIZE][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Na szczęście sunia urodziła pod dachem, w takim miejscu że woda z deszczu tam się nie dostanie, ale na wszelki wypadek zrobimy im daszek. Mam mame do pomocy jak będzie taka potrzeba. Co do placu złapania suni - myślałam żeby w przed dzień wyjazdu podać jej właśnie coś uspakajającego od weta, np głupiego jasia, dać jej w jakiejś kiełbasce albo serku, puszek nie chce jeść, suchego też nie bardzo.. oczywiscie jak juz nakarmi szczeniaki, później wezme ją do siebie do kennel klatki razem z maluszkami jak już dojdzie do siebie to damy jej maluszki spowrotem, prześpią się u mnie i wtedy sie je zabierze. nie wiem czy to dobre rozwiązanie ale innego nie widze:shake:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]witajcie z rana :) Więc po pierwsze [COLOR=Red]Chciałabym podziękowac wszystkim ciotkom deklarującym wpłaty :loveu: Ogromnie Wam dziękuje:loveu::multi:[/COLOR] po drugie, co do sterylki suni sunia [COLOR=Red]NAPEWNO[/COLOR] tym razem [COLOR=Red]zostanie wysterylizowana[/COLOR], wszystko zostanie doprowadzone do szczesliwego zakończenia;) po trzecie: tam kręci sie jeszcze jadna suńka, mniejsza od tej, biało-brązowa, taka troche szczota, jak już pomożemy tej mumuśce z dzieciakami może spróbujemy ją osfoić i poszukać czegoś dla niej? Ją też trzeba wysterylizować bo znowu będą bezdomne szczeniaki....:roll: Zaznaczam odrazu że schronisko było wielokrotnie informowane o tych błąkających się psach w pobliżu psychiatryka pomimo to ani razu nie pokazała się tam ani straż miejska ani ludzie ze schroniska:roll: kto czytał kiedys suwalki wątek będzie wiedział o co chodzi wiec plisss nie piszcie mi żebym zadzwoniła do schronu zeby te psy odłowili bo i tak tego nie zrobią:roll: jeszcze raz wszystkim dziękuje! Mamy już 8 deklaracji, jeszcze tylko 12 osób! :multi:[/B] [/COLOR]
  4. [quote name='gosiulaa']Dobrze emdziolek, że trafiły na Ciebie :loveu: bo tak to nie wiem co by się z nimi stało...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zapewne stałoby im się coś złego..... tak dla przypomnienia, wątek poprzedniego miotu tej suni...:roll: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/6-szczeniakow-matka-szczeniaki-maja-dt-mamusia-jej-dwaj-adoratorzy-szukaja-dt-116541/[/url] Kto sie dorzuci?? to[COLOR=Red] tylko[/COLOR] 15 zł a może u[U]ratować życie dla 5 szczeniaków i matki która do końca zycia mogła by urodzić jeszcze kilkanaście ładnych miotów!:placz:[/U] [/B][/COLOR]
  5. [B][COLOR=Red]nie kłućcie sie, to jest wątek związany z pomocą dla matki i szczeniąt a nie wątek poświecony dyskusji o usypianiu ślepych miotów, każdy ma swoje zdanie ale nie wygłaszajcie ich tutaj tylko wymieńcie sie poglądami na wątkach do tego przeznaczonych.:shake: [/COLOR]Wróciłam od szczeniąt, zaniosłysmy im termoforek pod kocyk i butelki z gorącą wodą do okoła "zagrody" które również przykryłysmy kocem, szczeniaki po 5 minutach poszły spać wtulone w cieplutki kocyk. [COLOR=Red]Matka ich bardzo broni jak słyszy ze ktoś idzie to leci i szczeka w obronie ale jak sie zblizamy to sie oddala ale z bezpiecznej odległości patrzy co robimy z jej dziećmi, jak podnosiłam szczeniaki to z oddali zaczeła szczekać, ale jak odłożyłam je na już ocieplone posłanie to sie usokoiła. Jest z nimi cały czas, z posłania oddala sie już tylko żeby sie załatwić, ma miski pełne jedzonka wiec juz nie musi sie nigdzie ruszać, dzielnie opiekuje sie psiakami, wylizuje je, ogrzewa.. [/COLOR] Pomóżcie mi zrobić wszystko by te psiaki mogły wieść szczęśliwe psie zycie! Jeżeli pomozecie nam dowieźć je do Basi, jak podrosną zrobimy wszystko by trafiły do NAJLEPSZYCH domków na swiecie tylko nam pomóżcie... Dlaczego odrazu z góry zakłada się że będą skazane na złe życie? Jeżeli dobrze wybierze sie im domki, napewno nie będą musiały cierpieć a wręcz przeciwnie dołączą do grona szczęśliwych psów, które dzieki pomocy wiodą dobre życie i pokazują innym ludziom że czasami tak nie wiele potrzeba żeby uratować psie życie... [COLOR=Red]zrobie liste osób które deklarują sie wpłacić jednorazowo kwotę 15zł na podróż matki ze szczeniakami (na 1 stronie) POMÓŻCIE!![/COLOR][/B]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]Olek - czemu odrazu uśpić, jak już są na tym świecie to nie odbierajmy im życia. [COLOR=Red]Basia0607 ma tymczas dla suni i szczeniaków, trzeba opłacić podróż POMÓŻCIE!! Potrzebujemy 300zł![/COLOR] [COLOR=Red]Błagam !! [/COLOR]Ta sunia i szczeniaki mogą mieć normalne życie, s[U]unia wreszcie będzie wysterylizowana! [/U] Jeżeli zbierze sie [COLOR=Red]20 osób które zrzucą sie po 15 zł [/COLOR]uda sie uzbierać na podróż i zapewnić tej psiej rodzinie dobre życie! BŁAGAM POMÓŻCIE! [COLOR=Red]ja daje pierwsze 15zł kto jeszcze?[/COLOR][/B][/COLOR]
  7. schronisko uspiło by i szczeniaki i matke wiec wole nie próbować ...
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/107/88c8d39179d3be78med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/107/6e5234f85f37d506med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/111/3e065d27e0c1e2cemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/107/e4ccd6b69976d2b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/107/1291f2569a71bd5fmed.jpg[/IMG][/URL] zapraszam tez na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-5-dwudniowych-szczeniakow-nie-dajmy-im-umzec-136428/[/url]
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/107/8d9a60abfa26ac48med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/107/c8810dbc01bc70fdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/107/d3cfea918a9c905cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/107/2e194533d77d8e0bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/107/6f3ea75f0393c3e7med.jpg[/IMG][/URL]
  10. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/111/369f0116448f0879med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/111/3976d78fd2a9b3a1med.jpg[/IMG][/URL] rozmazane ale mysle ze minka godna pokazania:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/111/300c1808cb0266b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/111/84bf8cf019f73ad1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/111/77e707f7937bc492med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Vegi z nami nie było, wolała zostać w domu i wylegiwać sie na słoneczku na balkonie:shake:[/B][/COLOR]
  11. [B]Dziewczyny, nie sądziłam ze bede znowu zmuszona prosić kogoś o pomoc........:-([/B] [B]NIe wiem czy ktoś kojarzy suczkę z Suwałk z pod szpitala psychiatrycznego która w zeszłym roku miała szczeniaki, była tutaj akcja na dogo, Emilka kupiła karme później znalazł sie wspólny tymczas dla szczeniaczków w białymstoku..[/B] [B]Ta suczka ZNOWU URODZIŁA! :placz::placz: 5 pięknych maleńkich szczeniaczków naj prawdopodobniej we wczorajszą noc, urodziła w miejscu łatwiej dostępnym dla innych dzikich psów, kotów i OCHRONY która jak zobaczy szczeniaki- wywali je na podwórko! :placz:[/B] [B]Szczeniaczki mają nie wiecej jak 48H , matką jest maleńka ok 7 kg suczka, czarno-biała, miała juz szczeniaki rok temu , jest strasznie dzika, wychudzona, ma mało mleka w sutkach.[/B] [B]Chciałabym ze znajomą jakoś dokarmić te szczeniaki ale po pierwsze- w suwałkach nigdzie nie zastane sztucznego mleka dla szczeniat ani takiej malutkiej butelki ze smokiem.[/B] [B]Po drugie trzeba dokarmiac matke, podobno najlepiej karmą dla szczeniąt.[/B] [B]Szczeniaki są w miejscu w podatnym na przeciągi, jest tam ok 16*C, jeżeli ich jakoś nie ogrzejemy to zamarznął, matka co ok pół godziny wychodzi szukać czegokolwiek do jedzenia, dzisiaj zostawiłam jej dwie pełne miski jedzonka dla szczeniat bo sama mam w domu szczenię, pełną miskę wody, położyliśmy kilka ręczników i dwa kocyki dla szczeniąt ale to wciąż za mało, moze ktoś ma zbędny termofor?[/B] [B]Prosze was, pomóżcie:-([/B] [B]a oto szczeniaki[/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/107/c4939a0542d34cc5med.jpg[/IMG][/URL][/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/111/6b6ff3d4bd4ef625med.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]a są w takim miejscu: [/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/111/2154ef8ef89b3e41med.jpg[/IMG][/URL][/B] [B](zbudowały to kiedys dzieci jak sie tam bawiły boimy sie że mogą je porozciągać :( )[/B] [B]--------------------------[/B] [B]Basia0607 ma tymczas dla matki ze szczeniętami![/B] [B][COLOR=red]POTRZEBUJEMY 300 zł NA PODRÓŻ MATKI I SZCZENIĄT DO DT!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Bez względu na to czy pojedzie sama matka czy matka ze szczeniakami- koszta podróży się nie zmniejszą![/COLOR][/B] [B][COLOR=red][COLOR=black]Lista osób które deklarują sie JEDNORAZOWO wpłacić 15zł na pomoc dla matki i szczeniaków.[/COLOR][/COLOR][/B] [COLOR=red][B]1. [COLOR=blue]Emdziolek[/COLOR][/B] [B]2. [COLOR=blue]Izulkabu[/COLOR][/B] [B]3.[COLOR=blue] Halbina[/COLOR][/B] [B]4. [COLOR=blue]Poker[/COLOR][/B] [B]5. [COLOR=blue]Poker[/COLOR][/B] [B]6. [COLOR=blue]Agata51[/COLOR][/B] [B]7. [COLOR=blue]Evra[/COLOR][/B] [B]8. [COLOR=blue]Kasia[/COLOR][/B] [B]9. [COLOR=blue]Magda z hodowli Diamiland[/COLOR][/B] [B]10.[COLOR=blue] Marcik[/COLOR][/B] [B]11. [COLOR=blue]GameBoy[/COLOR][/B] [B]12.[COLOR=blue] Auraa[/COLOR][/B] [B]13. [COLOR=blue]Alojzyna[/COLOR][/B] [B]14. [COLOR=blue]Alojzyna[/COLOR][/B] [B]15. [COLOR=royalblue]lilkie[/COLOR][/B] [B]16.[COLOR=blue] SuperGosia[/COLOR][/B] [B]17. [COLOR=blue]mariamc[/COLOR][/B] [B]18. [COLOR=blue]Mysza 1[/COLOR][/B] [B]19. [COLOR=blue]Mysza 1[/COLOR][/B] [B]20.[/B][/COLOR][B][COLOR=blue]Mysza 1[/COLOR][/B] [COLOR=red][B]21[/B][/COLOR].[B][COLOR=red][COLOR=blue]Koko80[/COLOR][/COLOR][/B] ------------------ [SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Mamy już pieniążki na transport suni i szczeniąt!:multi:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=darkgreen][SIZE=2][COLOR=black]na konto wpłynęło już[/COLOR][/SIZE] : [COLOR=navy]60zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]DZIEKUJEMY[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkgreen][B][SIZE=2]bazarek:[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=darkgreen][B][SIZE=2][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/posciel-kaczki-ciuszki-inne-tura-136514/[/URL] ---------------------------- szczeniaczki wraz z matką są bezpieczne w DT w Zelgoszczy. [/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=darkgreen][IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/bannerki%20bajerki/pianka.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]filmiK [url=http://www.youtube.com/watch?v=PBUQIoOSP3E]YouTube - Buldog francuski agility[/url] enjoy ;)[/B][/COLOR]
  13. [quote name='daga10011']jakie oba zapatrzone :loveu:Robert mowil,ze masz dobra reke do psow:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak miło mi to słyszeć. Lubie pracować z psami:lol: Majka no chodź szybciutko! a majka jak posadziła zadek na stole tak i siedzi [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/110/1793670f4f3ae697med.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/106/54a2421389e053d2med.jpg[/IMG][/URL] na dzisiaj to wszystko z fotek bedą jeszcze filmiki :)[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/111/f8ccb0af45dfa53emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/106/bcca17d543741c55med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/110/5b5129824afe3c49med.jpg[/IMG][/URL] prowizoryczny tunel:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/111/9dd3981e77ce1022med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/110/001931560cf5f73dmed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/110/a1841ebdc2369a12med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/106/53989c8947153bb8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/110/45ccd4440112987dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/110/07b9856c25d22f88med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/106/903ed901fafad38fmed.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/110/3ba75c085d8d1aa4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/110/092e69e4b8a86367med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/110/f4c69d8ed97366b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/110/6140175e0360e0c6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/106/d4934dbeabef9503med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/106/8405a7254c2d9b49med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/110/4b2ccd80a8b8ec56med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/106/9094357516752fd2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/110/cf37c56d831606bcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/111/7613c08ddedaeb5amed.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/110/cbd8e866dce0cf46med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/106/5292e6b628f08b4emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/110/e11edf9fecf76471med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/111/2dceaf8e95b5617bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/106/fee085c5337b5343med.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='daga10011']suuper,bede zagladac:loveu:.A czy moge podkrasc pare fotek na leonowe forum i na stronke swoja???:oops:moge podpisac jesli sobie zyczysz,tylko daj na priva jak mam podpisac:loveu:.A z Vega mysle ze mozecie je jakos zaznajomic,leony zwlaszcza suki nie maja jakichs sklonnosci do agresji nieuzasadnionej,no chyba ze musza sie bronic a ona mlodziutka jeszcze wiec sadze ze powinny sie dogadac:oops:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jasne, możesz śmiało brać :) Aaa i Vege z Mają napewno zaznajomimy :loveu:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='daga10011']:loveu:Maja to moja "wnusia":loveu: ,a taka malutka byla niedawno:loveu:.Piekne fotki ,fajnie ze Maja ma takich psich znajomych:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ooo jak miło, witamy cię Dago w naszych skromnych progach.:multi: Jak Robert zgra fotki z jego aparatu, wrzuce wiecej zdjęć z agilitowania :evil_lol:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/106/6b1a26023a3d859c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/106/5bb741bac7a77ad6med.jpg[/IMG][/URL] no i to by było na tyle, dlaczego? mozna sie domyslić... rozładował mi sie aparat , a ja, genialna Emilka nie sprawdziłam wczesniej i wziełam rozładowany aparat :P[/B][/COLOR]
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/110/8c4a1f6c4eb215c1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/110/9a7d10245a307357med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/110/a5d2c92585aa4502med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/106/81eb25f3ffa83ba4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/110/89f0979883e8ffccmed.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/110/69707cfe4ba60f5fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/106/05a3d0cb25629452med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/110/e84c2326e0994f3dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/110/a7d0ba19df01fd66med.jpg[/IMG][/URL]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]Witajcie!:multi: Tak wiec, juz po pogrzebie, można chwilke odsapnąć, a ja juz jestem po wszystkich egzaminach:multi: Poszło super, na humanistycznym lajtowo, na matmie miałam kilka problemów, ale jakos poszło, dzisiaj angielski- cudnie poszedł, szkoda ze sie nei wlicza bo bym se średnią punktów zawyzyła:evil_lol: jako ze przyszedł czas na odpoczynek, razem z wolliem wybraliśmy czynne odpoczywanie (Vegi z nami nie było bo jeszcze nei zna Majki i nie chcielismy bujki) A wiec, pojechalismy pobawić sie z Majką, leonbergerką, ćwiczylismy na prowizorycznym torze ( bez skakania bo wollie za młody na to) za to przechodził przez położone hopki,czasami przez jakąś przeskoczył ćwiczył slalom, tunel, stolik, było extra :) Kilka fotek : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/106/48399afe202e23b5med.jpg[/IMG][/URL] i piękna dama Majunia:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/110/e3c9e48d7858aeabmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/110/ce06b8484dd5d7e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/110/be72aa1bc7c820c0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/106/813104a765cbd10bmed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  25. zobaczcie, jaka sliczna, dzielna mamka opiekuję się dzieciakami:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/110/a29c33a0ff81ad9bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/105/93a3f092dc2bafc9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/109/5cf8556958d4f7cemed.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...