-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B]Pójdziemy na spacer za godzine lub 16?:razz::razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:roll: trzymam więc mocno kciuki żeby Lusiaczkowi się polepczyło i zeby wyniki badań były lepsze widzę że Wollie kocha kąpiele :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] A no lubi bo zawsze w kąpieli są smaczki i zabawa :loveu::evil_lol: Ale u nas dzisiaj zimno... brrr:roll: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Izaaaa wstawaj:diabloti: Może o 15 byśmy wyskoczyły na spacerros?:cool3:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']Hej Co u was słychac? Pewnie Wollie już ogromny jest. Jak tam w szkole? Ucałuj dwa potfforki ode mnie:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]U nas sredniawo, mama w szpitalu, ma złe wyniki tomografii, lezy juz od półtorej tygodnia i polezy pewnie kolejny tydzień:shake: W szkole - nei wiem, nie chodze juz od 8 dni, miałam grype, ostrą grype, a od poniedziałku mamy rekolekcje:roll: Wollies waży juz 6kg, wielkopies, jak go jutro obaczysz to sie przestraszysz jaki duży:evil_lol: Vegusia miewa sie dobrze, leniuchuje;) no to tyle nowosci:shake:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witaj Alu w ten piękny piątek. U nas słonko świeci, jest pięknie :loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]siemanko , moze pójdziemy na spacer?[/B][/COLOR]:evil_lol:
-
[COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/87/6c48c916ceb0bcd2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/88/57d7c37a85db3fc9.jpg[/IMG][/URL] ksieżniczka Vega:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/87/772d3b682f5d3d83med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/83/5a8c61f6d6539e4cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/87/efd1a3ece17bf477med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Wollie przedspacerkowy: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/83/3e08dc8368d63371.jpg[/IMG][/URL] na spacerku ze starszą siostra: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/83/4aa97cd15a33c3a7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/87/c435ab23b27abf69med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/83/537bdb27579ce8bbmed.jpg[/IMG][/URL] i Wollie pospacerkowy w kąpieli [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/87/7d3a1395fe13c0a5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL][/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]super że wraca i niech lepiej więcej wypadów do szpitala sobie nie organizuje ... znów maltretujesz malca wielgachnym uchem :) chociaż jego radarki nie są o wiele mniejsze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nietoperz :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jednak nie wraca, ma złe wyniki tomografii, dzisiaj bedzie miała konsultacje z neurochirurgiem :-([/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']Myslalam na poczatku8 ze to pizza :P[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha bo tak to wygląda:eviltong: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ano tak to jest , że pkt widzenia zależy od miejsca siedzenia :angryy: Witaj Emi :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Szczególnie jak sie siedzi na wysokim stołku to problemy innych wydają sie takie małe:angryy: A no witaj witaj popołudniowo :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Kongratulejszyn :multi::evil_lol: Brawo pisury, ciocia dumna:loveu: byłam:diabloti:[/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B][SIZE=5]:BIG: 100 lat Zuzanko:BIG:[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] [SIZE=2]cześć mój miszczuniu:loveu: Co nowego?Jak twoje zdrówko? Jak TZ? [/SIZE]:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Pfiiii i on sie uważa za prezydenta.. nie wie nawet ile przecietny, pracujący człowiek zarabia... To że on dostaje kokosy za siedzenie i pierdzenei w stołek nie znaczy ze cała polska tak ma...:roll: 3,2 tys zł...... żeby tyle każdy zarabiał to nie było by głodu, bezdomnych ludzi itd..... Witaj niezastąpiona Alu:loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Pozdrowienia z Suwałk! Wollieś rośnie jak na drożdżach, dokazuje za 10. Dzisiaj dostał nową piłeczke i smyczkę. W piątek pokażemy sie w nowych ubrankach:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/86/7f812683f1d45712med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/86/322ea5391fee6e37med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/86/4333613da5701b5emed.jpg[/IMG][/URL] odpoczynek po męczącym posiłku:diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/82/2c7db1b8c4036a60med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/86/43baad9040c3fb2dmed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/86/7f812683f1d45712med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/86/322ea5391fee6e37med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/86/4333613da5701b5emed.jpg[/IMG][/URL] odpoczynek po męczącym posiłku:diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/82/2c7db1b8c4036a60med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/86/43baad9040c3fb2dmed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Dzieki dziewczyny! :loveu: Lusiaczek jutro wraca do domku!:multi: kilka fotecek:loveu: Z Uchem bekonowym:diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/86/0fcd83f33cd5706fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/86/f92c994e031235cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/82/c7804c2a390b2769med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/82/74b46071eef0eebamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/82/23efbdcfbb72ebd3med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Łooo to ja lece robic zmianki na www:multi:tzn wszystko juz zrobione tylko nie miałam czasu wrzucic na serwer, mamy haos, mama w szpitalu, mnie i brata dopadła grypa a wszystkie obowiązki zostały na mojej głowie:roll: powiedz mi ciotuniu nasza kochana - czy myslisz ze buldozek nie powinien nosic szelek takiego kroju jaki ma wollie?[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]:multi: CZeść cioteczko z odległej doliny ślunskiej:diabloti:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]:loveu::loveu::loveu: cześć Kochanie:loveu::loveu:[/B][/COLOR]