Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]Widze Franio ma potencjał............. do robienia głupich min na wystawach:diabloti:[/B][/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]ale z Zuzi tłuścioszek:loveu: wollie nad rzeką: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/98/880f6d5466d90b4amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/94/a50c1f9fb884c223med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/98/9ef7305334621531med.jpg[/IMG][/URL] i wollie dresiarz [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/96/1a36f739965ff10amed.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Agaciu:loveu: dawa foty:razz:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]Oj biedna zalatana Basia. Niech ci zrobią fotke na pierwszej przymiarce i nam się pokażesz:loveu: Buziole:loveu:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Kwaczuszka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/98/8da74882d3234ad0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/94/235e2703651874c5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/99/ffd3e3ad8991e9c4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/98/df7c5144854155edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/98/1094aa2bce02c6e9med.jpg[/IMG][/URL] narazie finito;)[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/98/d6ce0d7e08c20ddfmed.jpg[/IMG][/URL] a tam szczeał jakiś piesek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/94/5a6c128b574009demed.jpg[/IMG][/URL] Chodź do nas emdziolku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/98/880f6d5466d90b4amed.jpg[/IMG][/URL] długo mam czekać? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/94/a50c1f9fb884c223med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  7. [quote name='Vectra']Bardzo ładny pokoik , lubię ciepłe kolory :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] dziękowac, dziekować;) foty: gdzie ta Vega? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/98/f1772d5317832422med.jpg[/IMG][/URL] Emdziolku, ona daleko odbiegła [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/98/9ef7305334621531med.jpg[/IMG][/URL] puszcze ci oczko [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/94/6822d4541eb11513med.jpg[/IMG][/URL] wołałaś mnie? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/94/39157ee950ceab32med.jpg[/IMG][/URL] no to pędzimy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/98/0f1ba88d844e83d9med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  8. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]super pokoik :cool3: podoba mi się bardzo kolor ścian....zresztą nie od dziś wiadomo że lubię żółty kolor :evil_lol::evil_lol: ja od prawie dwóch lat czekam aż weźmiemy się za mój pokój i pewnie jeszcze trochę sobie poczekam :roll: a to dlatego że u mnie na ściany trzeba płyty położyć i sufit obniżyć trochę więc dlatego nikomu się nie śpieszy :evil_lol: a kolor ścian jasny zielony...chciałam żółte ale moja mama mnie ubiegła :roll: więc ja będę miała żółte dodatki :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]no aj tez bardzo lubiam zółty kolor, dlatego mam żółty pokoik :) Za 20 min dam fotki z nad rzeki ^^[/B][/COLOR]
  9. [quote name='betty_labrador']o emdziolkowa, masz nowego piesa? :cool3: :loveu: fajnie wyszłas z malutkim(malutką?)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A no mam, buldożka francuskiego któ[I]ry [/I]się zowi Wolle:loveu: malutki:razz:[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]narób fotek:diabloti: spóźnione 100 lat 100 lat :BIG:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć sisterko!:loveu: Śliczne foteczki Salsuchny na plazy:loveu: A wazonik bardzo pomysłowy, pokaz linka skądżeś to wytrzasła:loveu:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]Ozzy piłkarz! :multi: [url]http://images8.fotosik.pl/7/e4018a67cc534a93.jpg[/url] haha a tekst o hodowli mężczyzny - padłysmy z Lusiaczkiem ze śmiechu:evil_lol: Witamy prawie letnio Alutkę!:multi::loveu:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]:kciuki: ja też czymam kciuki:loveu:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Mi amore:loveu: Cóż za piekne zdjecia, łaciata ślicznotka a biedrona - mowe mi odjęło, jak ty robisz takie ładne fotki?:crazyeye: Kochamcie:evil_lol:[/B][/COLOR]:loveu::loveu:
  15. [quote name='deer_1987']Przeprowadzka byla? :D czy po prostu zmiany w samym pokoju?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]zmiany w pokoju, jeszcze tylko zostaje położyc panele i to bedzie wsio :) Teraz po swietach bedziemy brac sie za kolejny pokój, arazie zrobiona tylko kuchnia, mój pokoik i korytarz, wiec jeszcze drug pokój i łazienka:razz: Może do wakacji sie wyrobimy:evil_lol:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Czytam ..oglądam .... oglądam ...czytam ....;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj Alu! :) Czytaj i oglądaj ile wlezie:multi: No chyba na wszystko odpowiedzialam :) Puki wstawię fotki psiaków, pochwalę sie nowym pokojem : [/B][/COLOR] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/98/6a35aa30dbaaa27bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/98/2db5797e2253cf29.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć siostrzyczko :multi::multi::loveu: a jakiego koloru jeszcze będzie miał kubraczek? :) ja chciałam Salsie sprawić bluze jakąś fajną z kapturem ale nie mogłam znaleźć takiej na nią :roll: zresztą wątpie żeby ona chciała chodzić w ubranku :) sama słodycz :):cool3::cool3: [URL]http://images48.fotosik.pl/97/f0169cd68d2c4a13med.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Chyba niebieską, ale to bedzie niespodziewanka dla nas, jak dostaniemy to pokażę :) Vega ma swój bezrękawnik z kapturem ale jakos jej sie nie bardzo podoba pomysł chodzenia w kubraczku:shake:[/B][/COLOR] [quote name='Tengusia']i jak tu sie w nim nie zakochac :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://images39.fotosik.pl/93/739a90a28f2de202med.jpg[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A nie wiem , nie wiem:diabloti:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='deer_1987']Zazdroszcze Wam czasu na wiosenne spacery :P[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tego czasu jest malo ale zawsze to coś :) Dzisiaj lecimy nad rzeke i będą fotki^^[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Świetnie Wollie wygląda w tej bluzie :lol: [URL]http://images48.fotosik.pl/97/f0169cd68d2c4a13med.jpg[/URL] ale słodko razem śpią :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A ja taki słodki widok mam codziennie:loveu:Do tego psiuty piją z jednej miski, jeść nie jedzą bo kazdy dostaje inne ale jeden po drugim miski wylizują:evil_lol:[/B][/COLOR]
  19. to i ja dam jakieś swoje :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/91/c2749914a78d3953med.jpg[/IMG][/URL] i swoje z moim gremlinem: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/91/2eb80f4545b3b3e2med.jpg[/IMG][/URL]
  20. to i ja dam jakieś swoje :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/91/c2749914a78d3953med.jpg[/IMG][/URL]
  21. http://www.rwpb.pl/atos/atos3704.jpg :loveu::loveu: PIĘKNE!! PIĘKNE!! PIĘĘĘĘĘĘKNEEEE!!:multi::loveu::loveu: witam!:multi:
  22. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images6.fotosik.pl/448/359a634b053ad100.jpg[/url] :roflt: Ozzy ma mine psa mordercy:diabloti::roflt: dzieńdobryberek:multi:[/B][/COLOR]
  23. [U][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/97/5b159103925b38f4med.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/93/8f3ed89781cd7305med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/97/033571d3f003b602med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/781d8e82752daebemed.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] kuniec na dziś:lol:[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]dzieci z mojego bloku maltretujące wolliego który sam sie o to prosił:diabloti:[/B][/COLOR] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/93/f21d610496c33e50.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/97/d7e9dba4115aab7fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/97/b4c134e70ec94161med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/93/21e2b1fc387d6a84med.jpg[/IMG][/URL]
  25. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/97/46779351c8f81f26med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/97/f0169cd68d2c4a13med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/93/a20566b87f947459med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/93/869fff276da6cd3bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/97/19f77ddf235f04f5med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...